PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd servera


Noriaa
14-08-13, 06:02
Znowu gra off. Do kogo pisać w tej sprawie na następny raz,tzn. prywatną, bezpośrednią wiadomość do kogoś kto może restartnąć itd. ?;)

A i jeszcze takie pytanko, skoro gra jest np. wyłączona, bo coś tam się podziało (zdarza się) to dlaczego na stronie głównej zawsze na zielono jest, że jest włączona. Czy to nie powinno być tak, że wtedy jest czerwone info, że gra wyłączona?

ReeZo
14-08-13, 06:22
Chciałem odrobić wczorajszą deskę i tak jak Noriaa mówi. Serwer OFF. Administracja WAKE UP !!!

Noriaa
14-08-13, 06:26
Czasem brakuje mi tu takiego czatu real, żeby można było pogadać od tak w oczekiwaniu na on serva :)

O pierwszy raz widzę, że jednak napis zmienia się na "wyłączony" i czerwony. Tylko, że z opóźnionym zapłonem ( od 6.30 próbowałam się połączyć i było na zielono "włączony").

ReeZo
14-08-13, 06:35
" Nasza ekipa pracuje, by wszystko wróciło do normy "

Podoba mi się :)

Noriaa
14-08-13, 06:49
hehe tylko co jest tą normą...
(btw Mattik o Ignasiu posta napisze po weekendzie)

O teraz znowu info na zielono, że serwer online, a nadal nie można się połączyć.

ReeZo
14-08-13, 06:55
Same again. Nie naprawiliście :P

Trav
14-08-13, 06:59
:(
Wystąpił jakiś niecodzienny błąd z zapisami serwera na Non-PVP. Zaraz serwer uruchomię, lecz mogą być komplikacje. Byłem zmuszony cofnąć zawartość domów do stanu z dnia wczorajszego rano.

Będę obecny tam cały dzień w grze poprzez Ctrl+R, aby załatwić wszelkie sprawy dot. strat z tego wynikających.

Podejmę też wszelkie wysiłki, czyli będę starał się jak tylko mogę, by ten błąd już więcej nie nastąpił.

Przepraszam za wszelkie niedogodności.

Noriaa
14-08-13, 07:01
hmn... co ja wczoraj w domku zostawiłam... a wiem... set czempiona w skrzyni i łuski smoków... Zaczne chyba to zapisywać w exelu.
Ludzie się ucieszą :)

Walles
14-08-13, 07:02
Nic tylko łapać za sznur :rolleyes:

ReeZo
14-08-13, 07:02
To może cofnij wszystko, łącznie z lvlami do zapisu z rana z dnia 13.08.2013r. ?

Czekam, aż się będę mógł zalogować bo bo takich akcjach ciągle mi coś ginie z domku...

Noriaa
14-08-13, 07:05
No najgorsze jest to że jak wracasz z expa i rzucasz w domu, np kilkadziesiąt itemów, to nie pamiętasz czy to było 87 czy 95 szt... druga sprawa, urlop, wyjazd, nieobecność w grze kilka dni - i nie wiesz, że ci coś zginęło, że był jakiś błąd itp.

carlcoxxx
18-08-13, 07:58
Gameworld is currently closed, please come back later.

Może ktoś mnie oświeci, dlaczego server nie działa?8)

Solmyr
18-08-13, 08:20
Też to mam i zachodzę co znowu poszło źle : X.

Reakcja graczy mnie jednak dziwi, ledwo 1 post na forum o 9.19? Gracze więcej hejtu to może administracja coś zauważy : P