PDA

Zobacz pełną wersję : Zwiadowca nekromanta upośledzenie


jestemproo121
12-08-13, 17:19
Z przykrością muszę napisać ,że zwiadowca nekromanta jest upośledzony w porównaniu do zwiadowcy duchownego co bije tyle samo a ma tapen tawis ... .W tym temacie chcę też poruszyć temat dmg zwiadowcy a rycerza. Rycerz bije znacznie więcej niz zwiadowca, moim zdaniem powinien byc jakis balans a nie że zwiadowca był kiedys <zajebisty>, w porównaniu do rycerza, a teraz jest kompletnie na odwrót.

Ser
12-08-13, 17:25
I napisał to człowiek bez paca.

Gekko
12-08-13, 17:47
I napisał to człowiek bez paca.

a skąd wiesz czy pacc mu sie nie skończył dzień przed?

wracając do tematu to ogólnie nekro jacyś tacy nijacy... dysponują najpotężniejszym żywiołem jakim jest śmierć według mnie tutaj leży sedno balansu między duchownym a nekro, śmierć powinna zadawać o wiele mocniejsze obrażenia w żyjące potwory wszystkie żyjące, zaś duchowny ma swoje leczenie i było by gut

Attax
12-08-13, 18:24
tzn tak Nekromanta zwiad a duchowny zwiad

Proste, masz puginały mozesz biegac na nich i bic 1 strzalem za bardzo duzo. - jest to drogie po prostu.
Leczenie mozesz używac UHów - i masz takie same leczenie jak zwiad duchowny - wymaga tylko założenia sobie jakiegos uhmakera czy cos.

Czyli duchowny ma "tanie" leczenie w sumie. Nigdy nie zada takich obrażeń jak nekromanta. Macie puginały, tylko z założenia administracji nie maja one służyć do expienia.


Nekromanta - jest w sumie droższy do wyexpienia ale za to ma super zrobiony przez (Trava chyba) Outfilt, i nawet gdyby byla mozwliosc zmiany profesji, a powinna być bo jak np Agri zalozyl postac rycerza nekromante byl on inny niz obecnie i np teraz zeby grac duchem musialby robic nowa postac? Nie oczywiscie, ze nie powinien dostac mozliwosc ponownego wyoboru.


Co do kwestii balansu rycerz - zwiad bez komentarza.

Kleikk
12-08-13, 19:05
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )

Attax
12-08-13, 21:00
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )

Chciałbym bić z 1 ciosu po 1k + w moby jak bije np Dark Shooter. Niż z kpiro, łatwo to policzyć - rzadko z kpiro wchodzą mi hity za 1k. (łacznie) Jest ogromny rozrzut obrażeń przy kpiro czy z puginału tez uderzysz raz za 400 a raz za 150? Chciałbym grac nekromantą chociażby dla outfiltu. To, że puginały są drogie zawsze można sobie je isc zloocic albo skupywac na handlu. Nekromanta nie ma być OP bic z puginałów po 2,5k bo to bez sensu. A obrażenia kprio nie są zbyt duże jak by się mogło wydawać.
Mogę powiedzieć tyle obecnie bije w sumie adekwatnie do poziomu. Co to jest dmg czasem za 600 w single target. Byle rycerz elementalista na uderzy w maksymalnie 12 mobów na raz za tyle.

tomakeo
12-08-13, 21:42
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!!

Jesteś pewien? Bajerant twierdzi inaczej, ba, różnica jest spora szczególnie z potkiem potęgi.

Kleikk
12-08-13, 22:04
Tak. Jestem pewien. Nie podawajcie mi tu przykładów 250 lvli jak Dark. Zapraszam jak chcesz jutro pod depo, pokaże Ci ile bije z puginalow, a ile z kpiro.

majster.bro
12-08-13, 22:16
Dokladnie... Ja na 100lvlu w moby z pugi wale po 500, natomiast z kpiro i czasem za 450 wejdzie z 1 hita..

jakub00s
12-08-13, 22:35
Nasmieszniejsze jest to że 115 lvl wojo ele bije po 800-900 z eamo rago w górskie rolę .
Czy to nie przesada ??
Hitow po 800-900 nie ma z tego co pisał kiedyś Agri 215 ryc nekro


Pozdrawiam
Lectre

Attax
12-08-13, 22:50
Dobrze zacznijmy od początku wytłumaczę to wam jak ja to widzę.

Majster.bro - na 100 poziomie uderzasz z puginału za 500. Z kpiro "czasem" za 450 wejdzie 1 hit. Jeszcze nigdy nie uderzylem z kpiro za 3x max obrazenia z bełta.

Ok teraz tak z puginału przedział obrażeń to 400-500 z bełta od 0 do 450.
Czar Odes Kpiro, jest podstawowym czarem zwiadowcy, wykorzystywanym do zdobywania doświadczenia. Czesto a raczej w 99% przypadkach expiąc solo stoimy obok potwora i go bijemy. Z racji tego, że nie nosimy tarczy, nie mamy tak duzej ilosci zycia, musimy zabijac potwory dość szybko, czar ten dziala jak najbardziej poprawnie. Pewnie w zimowym update uda się coś wymyslic aby urozmaicic gre zwiadowcą.

Wracając do tych puginałów, tak jak strzelasz w kogoś z czaru szybkostrzelnosc (odes kpiro) ta osoba ma szanse się z tego wyleczyć nie dostaje 1 ciosu ale 3 podrząd lecz jest szansa ze po miedzy 1 a 3 ciosem się uleczy dzięki czemu może przeżyć. Przy Puginałach jest to nie możliwe. Dostaje instant dmg i w przypadku gdy ma niewystarczająca ilość życia ginie.

Ktoś tam stwierdził "Co mnie obchodzi 250 poziom" no bitch please, przecież chyba grasz po to, żeby wbic jak najwyzszy poziom a nie ograniczac sie do tych najnizszych. I teraz gdybyś jako nekromanta zwiadowca bił po 700-1k w ludzi to jest 1,4k-2k w moby to takiego Maga na 120 poziomie bez mana ringa masz na strzała. Wyobraź sobie taka grę teraz Magiem na PVP. Wychodzisz banku podbiega 200 Zwiadowca Nekromanta JEB JEB nie ma maga. Rozumiem was, że może teraz tej róźnicy nie widzicie używacie puginały raz na ruski rok bo są drogie, a hity które zadajecie są małe. Lecz gdy zaczniecie gre zwiadowcą od 150 poziomu (rozrywające bełty) zwiadowca nekromanta to kosa.

Wytlumaczcie mi czemu Bajerant, Dark Shooter i inni nie narzekają na Nekromante Zwiadowce. Jest to postać jak napisałem parę postów wyżej droga w grze. Ale za to w przyszłości bedziecie mieć ogromne obrażenia.

Mam nadzieje, że sensowne wam uargumentowałem czemu obecny balans miedzy zwiadowcą duchownym a nekromantą jest sensowny. To nie jest WoW, Diablo 2-3 czy inne gry gdzie da rade ustawić idealny balans. Tu zdobywa się po 5-30 pkt hp co poziom i 5-30 punktów many co poziom do tego jakies 3 do maksymalnych obrazen co poziom nic więcej. Nie masz jakiś umejętności typu Odes Kpiro na poziomie 1,2,3,4, itp.

19960314
12-08-13, 22:56
Nasmieszniejsze jest to że 115 lvl wojo ele bije po 800-900 z eamo rago w górskie rolę .
Czy to nie przesada ??
Hitow po 800-900 nie ma z tego co pisał kiedyś Agri 215 ryc nekro


Pozdrawiam
Lectre

Jako ciekawostkę powiem, że 115 ryc ele nie bije 800-900 z eamo rago, ponieważ 195 ryc ele bije max 750. Oczywiście tyczy się to 1h

Agri
13-08-13, 04:31
Fajnie popatrzeć jest, że w Waszym temacie ktoś się wypowiada i macie o czym pogadać :). Szkoda że w moim o rycerzu nekro, skąd ściągnąłeś nazwę tematu nikt się nie wypowiedział, bo nikt nim nie gra... To jest dopiero przygnębiające. A Wy narzekacie na palka necro który miażdży puginałami :F

jakub00s
13-08-13, 06:05
Możliwe że był 2h . Ale latal i siekał jak szalony 3 spela i 4 górskich na raz nie ma

tenio
13-08-13, 07:28
oj płaczki... zastanowcie sie sami jak bije wojownik. wojownik przy uzywaniu odes rago (powiedzmy kreci sie z mieczem) bije po 600+, bynajmniej ja tyle bije na 200+. bylo pisane ze puginaly nie sa do expienia, jedynie wyzsze lvl czerpia z tego korzysci.
puginaly mozna zrobic i pozbierac, ale czy oplaca sie wam expic z nimi? na chlopski rozum, wiekszy waste many i blt? nie lepiej wydac mniej many i uderzyc kpierem o 50-100mniej? smieszne jest to ze non stop ta bitwa o wasze puginaly ktore i tak sa dobre na wyzszym lvl.

jakub00s
13-08-13, 08:03
Powiedz mi czy ktos kto zaczyna grac wezmie , nekro żeby na 150+ dopiero używać subki .
Skoro wybierając duchowego już na 55 ma leczenie a tak jak mówisz hity są mniejsze o 50-100 .
Proponuje zwiększyć dmg puginalow lub zmniejszyc ich cenę . Nie mówcie tu o zbieraniu ich proszę was , żeby expic na 100 lvl z puginalow trzeba ich wsiąść około 1k starcza to na 1-1.5h . A zbieranie zajęło by kolejne 3-4h ma to sens . Nikt tego nie sprzedaje