PDA

Zobacz pełną wersję : Nie znikający pz po banie.


Lester86
11-08-13, 14:47
Kiedyś to już chyba ktoś poruszał, ale cóż.

Otóż zalogowałem się dziś na noobhara, na którym miałem bana za pk. Zalogowałem się odrazu z pz'tem, czekałem kilka minut w dp po czym dałem xloga bo pz nie znikał. Postać stała jeszcze potem sporą chwilę w dp.

Moglibyście naprawić ten błąd bo potem mogą wyniknąć nieporozumienia gdy ktoś da takiego xloga i zaloguję na inną postać ;)

Pozdrawiam
Caveki

jakub00s
12-08-13, 07:18
Co prawda to prawda . Zawsze po banie za pk mam ten sam problem z pz .
Nie rozumiem sensu tego pz .


Pozdrawiam
Lectre

9891404
12-08-13, 09:32
15 min pz masz po banie tak jakbys zabił osobę .

Lester86
12-08-13, 09:55
15 min pz masz po banie tak jakbys zabił osobę .

Wiem, jednak jest to błędem. Kare 15minut pz otrzymuję się odrazu po zabiciu osoby, a nie po 2 tygodniach xd Niby to błahostka, ale piszę tylko dla tego, że potem mogą wyniknąć nie przyjemności. Ktoś da xloga bo nie będzie mu się chciało czekać bezpodstawnie 15minut, zaloguje na inna postać i dostanie bana za mc...

aleksy5885
12-08-13, 11:52
Dla twojej wiadomości nie da się zalogować na drugą postać na tym samym koncie, gdy ta pierwsza jest zalogowana chyba , że z pvp na non-pvp .

Lester86
12-08-13, 12:21
Dla twojej wiadomości nie da się zalogować na drugą postać na tym samym koncie, gdy ta pierwsza jest zalogowana chyba , że z pvp na non-pvp .

No co ty nie powiesz, serio?

Chyba logiczne, że chodziło mi o postacie na innym koncie? Bana za mc można dostać po ip zalogowanych postaci geniuszu.