PDA

Zobacz pełn± wersję : Konto


FestMiglanc
29-07-13, 22:59
Witam, jestem nowym uzytkownikiem i chciałbym graczem. Problem polega na tym, że próbuje dostać się do mojego konta, ktore zalozylem. Zrobiłem tu konto, nastepnie klikn±łem załóż konto. Wpisuje nazwe konta a nastepnie "Musisz się zalogować za pomoc± hasła do gry." Tu pojawia sie problem, poniewaz wpisuje i nic sie nie dzieje, tylko odswieza mi ta strone, wpisuje ciagle i nic. Nie umiem dostac sie do konta

zmieniłem przegl±darke i zresetowałem hasło i nadal nic.

Proszę o pomoc jak najszybciej.

Tron
29-07-13, 23:02
Hasło do gry jest inne niż to od forum. Zapoznaj się proszę z tym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1736) poradnikiem.

FestMiglanc
29-07-13, 23:07
Tak ja wiem, zrobiłem wszystko jak w podanym poradniku, ale w momencie gdy wpisuje swoje haslo do gry, ktore uprzednio zrestartowalem dwa razy i pozniej ze skrzynki wpisuje nowe, nadal sie od¶wieża tylko strona i dalej jest napisane to samo i białe pole do wpisania, mimo, ze wpisuje ci±gle poprawnie. Nie wiem co jest nie tak.

#edit
Dobra, założyłem nowe konto, spróbuję te usun±ć w razie gdybym nie mógł, w miare mozliwosci proszę o usunięcie i tego konta :)

siwyus
29-07-13, 23:13
Nie używaj Opery. Wariuje przy wpisywaniu passów, przelogowywaniu się i innych podobnych rzeczach... No przynajmniej u mnie ;p

FestMiglanc
29-07-13, 23:15
Używałem Mozilli, następnie Opery, na każdej z nich to samo, nie wiem, może co¶ popieprzyłem, ale założyłem nowe, już trudno :P

#
Chyba nie mogę sam sobie usun±ć konta, proszę o usunięcie :P

Slythia
30-07-13, 09:22
Konto może sobie zostać, usuwanie powoduje zbyt wiele problemów.