PDA

Zobacz pełną wersję : Domek-licytacja


nike123
22-07-13, 07:33
Witam !
Mam taki problem, gdyż licytowałem domek ( specjalnie rano wstawałem ), i licytacja była do 07:12:41. Zalicytowałem domek tak, że nie było szansy go przelicytować, gdyż nie było czasu już ( NA 100% ZALICYTOWAŁEM W CZASIE ). Po licytacji gracz zalicytował. Po 07:12:41. I on przejął domek. To nie fair :\ .
Nie po to rano wstawałem, by ktoś po licytacji wygrał domek, gdy to ja powinienem go mieć.

Pozdrawiam.

PS: Chodzi o domek na Kościelnej 10f

nike123
23-07-13, 15:52
Iiii co dalej ? Cisza tak bd ?

Uiop
23-07-13, 16:10
Te czasy(godziny) zawsze kłamały. Licytować można jakoś do 7:20(aż serwer się wyłączy, do zapisu).

Trav
23-07-13, 20:22
Tak, ale właściwie zawsze było napisane, że aukcja skończy się po najbliższym zapisie serwera, który nastąpi po podanej godzinie. Cóż. Może niezbyt fortunna sytuacja tu się wydarzyła, dlatego zainspirowany przyjrzałem się sprawie by sprawdzić, czy dam radę to poprawić.

Dałem. Od teraz nie będzie się dało podbić aukcji po podanej godzinie. Sama aukcja jednak dojdzie do skutku dopiero po najbliższym zapisie serwera. Na podstronach mieszkań można dokładnie teraz przeczytać nie tylko godzinę końca podbić, ale również godzinę aktualną, więc nie powinno być też nieporozumień związanych z różnicą czasową między stroną, a naszymi zegarami.

nike123
29-07-13, 09:35
No okey, dobrze, że naprawione, a czy ja odzyskam domek w takim razie... ?