PDA

Zobacz pełną wersję : Blad Nowego Klienta


adrianos20
19-07-13, 06:30
Witam, dzisiaj z rana po 10 min. Grania, gra przestala odpowiadac.
Po Zamknieciu kleinta wyskoczylo czerwone male okienko z bledem altaronu
Po Wlaczeniu Klienta wyskoczyl raport z bledami do wyslania.

2013-07-19 07:07:53 Gracz poległ na poziomie 220 , pokonany przez praojca.

1.Nowy Klient gry byl zassany i rozpakowany w Poniedzialek.
2.Ostatnie 2 zgony w grze byly wina problemow serwera.

Zadam zwrotu doswiadczenia, ktore stracilem przez wasze (drobne) czeste zmiany w grze.

:\

Slythia
19-07-13, 09:36
Ale my nic dziś nie zmienialiśmy. Co więcej - od rana jestem online i żadnego laga nie zauważyłam. Zmień silnik graficzny, może on ci psuje grę.

Wymiatacz788
19-07-13, 13:54
Ale ja Ci już pisałem, że kicka miałem a Ty go nie miałaś więc ta sytuacja jest jak najbardziej możliwa.

adrianos20
19-07-13, 20:13
To nie byl typowy dla graczy Lag, tylko blad waszego smiesznego klienta, jeszcze raz pisze Zadam zwrotu doswiadczenia, ktore stracilem przez wasze bledy ...

Gekko
19-07-13, 21:54
także niedawno spotkałem się z dość dziwacznym lagiem, gram tu już baaardzo długo i to pierwszy raz odkąd zauważyłem takiego laga że potwory mnie lały postać też jakoś się leczyła pod gradem spamu f7 ale na ekranie z mojej strony nic się nie działo na szczęście dla mnie nie wlazłem w głąb obozu bo na pewno cało bym z tego nie wyszedł, dodam fakt że taki lag był że atak 2 szamanek po chwili zsumował się w 510 hit xd. to nie był typowy lag

Slythia
20-07-13, 09:16
To nie byl typowy dla graczy Lag, tylko blad waszego smiesznego klienta, jeszcze raz pisze Zadam zwrotu doswiadczenia, ktore stracilem przez wasze bledy ...

To nie był nasz błąd, wobec tego żadna rekompensata się Tobie nie należy. Awarie klienta są zawsze spowodowane błędem czy złą konfiguracją ze strony gracza.

sawyerknw
20-07-13, 11:43
To nie był nasz błąd, wobec tego żadna rekompensata się Tobie nie należy. Awarie klienta są zawsze spowodowane błędem czy złą konfiguracją ze strony gracza.

jak można źle skonfigurować klienta ?? heh zmienić rozdzielczośc ktorej nie widac ? czy klatki na sekundę :>

Slythia
20-07-13, 12:03
jak można źle skonfigurować klienta ?? heh zmienić rozdzielczośc ktorej nie widac ? czy klatki na sekundę :>

Silnik graficzny, ilość klatek na sekundę. Jak ja wymuszę, by odpalił mi się na open gl, to zemrze niemalże od razu.

tomakeo
20-07-13, 12:19
Klatki nie mają nic do debugów klienta. Jeżeli odpaliłby grę na silniku, na którym nie może grać, to od razu zauważyłby problemy, a nie po 10 minutach expienia.

Slythia
20-07-13, 12:22
Klatki nie mają nic do debugów klienta. Jeżeli odpaliłby grę na silniku, na którym nie może grać, to od razu zauważyłby problemy, a nie po 10 minutach expienia.

Czasem dany silnik z dziwnych względów działa gorzej na określonej konfiguracji sprzętowej objawiając się właśnie dużą ilością crashów czy kicków. Wystarczy zmienić na inny a problem samodzielnie znika. Jeśli mi nie wierzysz to przeszukaj forum i sam zobacz, ilu osobom takie proste rozwiązanie pomogło.

Jeśli crash klienta jest spowodowany przez nas to dotknie on wszystkich graczy w danym miejscu.

Wymiatacz788
20-07-13, 15:59
Ja mam słabiutki komputer a mogę grać na directX5, directX9 czy Open GL i nie ma problemu. Więc błąd musiał leżeć po waszej stronie jeżeli wyskoczył błąd klienta. Takie jest moje zdanie.

Slythia
20-07-13, 16:03
Ja mam słabiutki komputer a mogę grać na directX5, directX9 czy Open GL i nie ma problemu. Więc błąd musiał leżeć po waszej stronie jeżeli wyskoczył błąd klienta. Takie jest moje zdanie.

Tu nie chodzi o samą*wydajność komputera, a po prostu specyficzne jego konfigurację*wywołującą błędy. Przejrzyj forum - wielokrotnie właśnie zmiana silnika graficznego naprawiała kicki, aby daleko nie szukać, porozmawiaj z Liptonką II ze swojego serwera.

Smile1
20-07-13, 16:24
"rzondam rekompensaty!!!! ;((((((((( deadlem </3333. Rekompensaty albo do sondu!
Tak poważnie- sam padlem z 15 razy dzięki netowi z Orange. Nic na administratorów nie zrzucalem.

tomakeo
20-07-13, 16:33
Przeczytałeś w ogóle pierwszy post? Jasno napisał, że padł przez krytyczny błąd klienta, a nie przez internet...