PDA

Zobacz pełną wersję : Do wszystkich.


Wicked
01-05-11, 14:09
Zacznę od podziękowań i gratulacji dla administracji za udany projekt, dużą liczbę graczy i miejsce, gdzie można się pobawić, a zarazem nauczyć czegoś nowego.

Altaron jest jednym z ciekawszych projektów jakie dane mi było widzieć, różni się znacząco od OTSów do których tak uparcie go porównują gracze. Wiele poświęcono pracy i trudu, aby wyglądał tak, jak wygląda.
Dziękuję za wszystkie genialne dialogi, które niejednokrotnie wywoływały uśmiech bądź nawet śmiech. Dziękuję za wszystkie okazje, gdzie musiałem ruszyć głową, aby ukończyć zadanie. Za to, że idąc przez OGROMNĄ i PUSTĄ (jak to uwielbiają podkreślać pewni gracze) krainę nie wiem na co się natknę i często widzę potwory, których nie widziałem nigdy wcześniej. Za to, że różnorodność jest spora i mogę sobie wybrać gdzie i po co idę. Za to, że często zaciskam zęby i idę dobić jeszcze ten jeden poziom tylko po to, by zobaczyć nowy czar czy skończyć długo męczone zadanie i wziąć kolejne, ciekaw co co będzie.

Nade wszystko podziękowania dla Slythii, która prawdopodobnie jest najaktywniejszym adminem. Naprawdę, naprawdę wiele swojego czas i nerwów poświęca, choć nie wszyscy to może dostrzegają.
I wbrew wypowiedziom pewnych "inteligentów" nie jest ona jedynie ładnym dodatkiem.

I teraz apel do wszystkich marud, zrzęd i "jawiemlepiej" panów.
Jeśli tak wam źle, ten server jest do bani, wolicie xp x10000, nie ma fri itams - WON! Tak. Napisałem to. Won z tego servera, gdzie trzeba trochę wysiłku i starań, aby coś osiągnąć.
WON! Mówię spoilerom, którzy płaczą, że zadania trudne i nie chce im się biegać.
WON! Wszystkim tym, którzy wszystko wiedzą lepiej i rzucają gówniane porady, które tak naprawdę nic nie wnoszą.
Jak to rzekł niegdyś pewien polski poeta : "Całujcie mnie wszyscy w dupę!"

Jeśli tak wam tu źle, to zróbcie własny server, 100x lepszy, bez "ładnych dodatków" i z idealnym PvP, bez PA, z milionem świetnych respów.
A pozostałym życzę miłej gry i wielu nabitych lvli. :)

P.S
Często płaczecie na różne rzeczy, a spójrzcie jak sami się zachowujecie. Bluzgi, przekleństwa, narzekania na każdym kroku. Może postarajcie się trochę sami, powiedzcie sobie "Wniosę coś do gry" i przestańcie tylko dostrzegać słomkę w cudzym?

Vokee
01-05-11, 14:44
Ja też bym zaapelował do graczy tzw. ,, złodziei ” Jeżeli ktoś sobie niesie worek z lotem to zostawcie to ! Nikt tam nie włoży 100 srebrników , a jednak to wkurza jak ktoś próbuje ukraśc . Potem jest płacz , że ktoś was nadmiernie zabija , myślicie że za co ? Właśnie taki głupi worek z lotem może byc przyczyną zabójstw . Jak zaszkodziłeś graczu z niskim poziomem doświadczenia , a on za parę dni Cię przegonił a byłeś w stosunku do niego wrogi to bez wahania będzie się próbował na Tobie odegrac .

Sezamek
01-05-11, 14:58
To prawda mi ukradli loota napisałem im ze mają hunta jak wbiją 20 lvl a oni tym się bronili ze go nie mają ze ktoś inny im zwinął.

Wy zabraliście pierwsi gdyby nie wy to by nie zabrali loota więc macie hunta to proste potem jest płacz ze padacie i pieprzycie tą gre. Fakt jest taki

"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie."

Chcecie spojlerów ? to idźcie grajcie w tibie wejdźcie na tibia.pl lub tibia.org i grajcie ze spojlerami.

Porównujecie ten serwer z Ots? Może i trochę prawda ale Open Tibia Serwer to nie Altaron. Ots każdy może zrobić a Altaron ma swój klimat który tibia straciła np Gdy pływamy to są czepki.

Co do Slythii to prawda najaktywniejszy MG. Chociaż jeden się wziął i pomaga chociaż mogła by lepiej to robić to przecież każdy ciągle pisze jakieś raporty a ona nie uwinie się tak z tym.

Jeżeli uważacie ze pvp to jedyna rozrywka na serwerze to Won na WarOts
jeżeli uważacie ze no-pvp jest lepsze to idźcie grać w tibie na no-pvp.
Ważne jest tutaj umiarkowanie pomiędzy pvp a no pvp. Jak sobie zasłuzył mocno to oczywiście Pvp i go zjechać niech się nauczy. Jeżeli nie zasłuzył to nie zabijać bo potem wy też ucierpicie, postawcie w osobie innych.

muscovite
01-05-11, 17:35
Rekhyd. Gratuluje tak porządnego ujęcia sprawy. Sam miałem na dniach stworzyć taki temat. No ale zdążyłeś mnie wyprzedzić ;) Podpisuję się pod tym co napisałeś i mam nadzieję, że do wielu osób dotrze to jak bardzo wypaczają obraz serwera, który bardzo trudno było stworzyć od podstaw. Jestem przekonany, że teraz administracja skupia się nad wprowadzaniem kosmetycznych poprawek i naprawą bugów(zawsze się jakieś znajdą), a na wprowadzanie zmian jeszcze bardziej umilających graczom rozgrywkę też przyjdzie czas. Pamiętajcie, że serwer istnieje tydzień!

No i oczywiście gratuluje Slythii zapału i tego jak skutecznie wykonuje swoją pracę.

Dwimmerlaik
01-05-11, 23:19
Ja chciałbym się dołączyć do podziękowań dla Slythii.

Co do reszty jeszcze nie doświadczyłem tych "smaczków" serwera więc się nie wypowiadam.

Kosiek
01-05-11, 23:32
A ja bym chciał stanąć w obronie reszty teamu Altaron. To, że Slythię widać nie znaczy, że reszta nic nie robi. Przecież Bim i Bartg pracują nad www i bazą danych, Trav i Prakt nad skryptami, Optym nad silnikiem, Yetjego też widać na serwerze. To nie jest tak że nikt prawie nic nie robi, tylko tego po prostu nie widać, a bez nich by nie było Altaronu. ;)
Keep it going, guys!

maverick987
03-05-11, 22:45
Dziękuję Rekhyd. Ująłeś wszystko co trzeba. Zgadzam się z Tobą. Życzę nam więcej takich ludzi jak Ty ;D
Gra na prawdę jest wspaniała, niesamowite misje, klimat i surowość przeciwdziałanie wobec wszelkich przejawów spoilingu jak najbardziej mi się podoba. Tak jak już wspomniano: nie zapomnijmy że to my i nasze poczynania mają ogromny wpływ na grę, otoczenie i klimat. ;PP

Evenix
04-05-11, 12:57
Podpisuję się pod tym wszystkimi rękoma. Genialna wypowiedź, z którą w stu procentach się zgadzam. :)

Dawwid
04-05-11, 19:57
ta prawda, że Slythia jest najaktywniejszym MG, co do wypowiedzi to też prawda

Paco
04-05-11, 20:07
Rekhyd.

Wszystko co jest najlepsze w Altaronie ująłeś w tym tekście. Każde "WON" w sumie wg. mnie odnosiło się tylko do dzieci -12.

Bądź co bądź gra wymaga poświęcenia czasu, a także trochę logicznego myślenia.

Myślę, że dzięki twojemu postowi wiele graczy zrozumie po co tu naprawdę się gra.

Dreat
05-05-11, 06:07
Tylko jest mały problem. Większość tej chałastry nawet na forum nie wchodzi "omg to jest gra, wiec po co czytać omg omg". I boję się, że do nich ten apel nie dojdzie. :<

Lord Shooters
06-05-11, 22:13
Rekhyd.

Wszystko co jest najlepsze w Altaronie ująłeś w tym tekście. Każde "WON" w sumie wg. mnie odnosiło się tylko do dzieci -12.

Bądź co bądź gra wymaga poświęcenia czasu, a także trochę logicznego myślenia.

Myślę, że dzięki twojemu postowi wiele graczy zrozumie po co tu naprawdę się gra.

Prawie jak tibia. Na tym samym silniku to po pierwsze.
Po drugie za dużo dzieci jest.
Shooters here.

Vorian
07-05-11, 11:20
Moim zdaniem problem dzieci rozwiąże sie w do pewnego stopnia sam jeśli nie zaczną powstawać spoilery. Dlaczego ? Wiekszość tych dzieciaczków (pyta "a co pisac" "a jak zapytac" "jakie rozwiazanie zagadki") nie umie logicznie myśleć, po paru godzinach grania im sie nudzi bo nie ogarniaja koncepcji gry. Oczywiście nie wszystkim ale moim zdaniem i tak to sie przecedzi :B