PDA

Zobacz pełną wersję : [zadania] Sekta Fardosa


Arkadiasz
14-07-13, 17:18
Coś jest nie tak z zakończeniem tej misji. Dotarłem do tego wnuczka i dałem mu ten wisiorek, przez co ominęła mnie walka z nim. Myślałem że dostanę coś lepszego od jego babci (taa, od razu -.-') Jedyne co dostałem to pierścień (z niego też dropi) i 4650 expa od babci. Kolega który także zrobił tę misję powalczył z nim i zdobył z niego loocika + expa i ponad 9k expa za zakończenie misji (ma tylko 1 poziom niższy od mojego- 62) Coś jest nie tak :\

mario
14-07-13, 18:40
Było walczyć :P może też tak byś miał jak kolega.

rafibb2
14-07-13, 19:43
lvl wyższy od twojego- 64 ;p

4 czy 9k i to i to mało. Jeśli za dzienną dostaje się ~15k, to za taką którą robi się raz powinno być trochę więcej niż 5% lvl. Ogarnięcie takiej misji zajmuje trochę czasu i powinno to być jakoś sensownie wynagrodzone. Misja wykonana, wszystko fajnie, tylko że lvl stoi w miejscu ;x

Slythia
14-07-13, 19:47
Przecież nagrodą za misję jest dostęp do fanatyków. Mało wam?

rafibb2
14-07-13, 20:13
troszkie mało

Rycem na fanatykach słabo.
Ale nie chodzi tylko o tę misję. Wiem, że już samo wykonywanie zadań to duża przyjemność. Wiem też, że za zadania są również inne nagrody jak stroje, expowiska czy itemki, a exp nie ma być najważniejszą nagrodą za misję. Chodzi o to, żeby nagroda za zadania (które często wykonuje się godzinami) w postaci doświadczenia była troszkę większa niż exp który można zdobyć w 5 min.

grek
14-07-13, 22:46
Apropo to samo z misja wiezy rodzinne dostalem 2 k expa za 2h lataniia po npc