PDA

Zobacz pełną wersję : Umiejętność


Darchior
12-07-13, 19:47
Witam mam pytanie jak działa umiejętność zręczność bo zauważyłem gdy zrywam jagody to mi awansuje czy działa to na tej podstawie czym większy lvl tym więcej zerwę czy jak ?

Slythia
12-07-13, 19:51
Tak na przyszłość - https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2619

Od poziomu zręczności zależy pozyskiwanie roślinek (wszelkie składniki alchemiczne) , łowienie ryb i skórowanie. Zrywanie jagód to najprostszy sposób na rozwój tej umiejętności, ponieważ za każdym razem zbierzesz minimum jedną sztukę (max 4).

Darchior
12-07-13, 19:53
A dzięki wielkie przyda się na przyszłość ;>

Zenon von Wons
13-07-13, 09:32
Kolejnym razem polecal założyć temat 'pytania' i wrzucic tam wszystkie na raz a nie robic bilion osobnych tematów

Darchior
13-07-13, 11:01
A to coś źle zrobiłem ? - przepraszam bardzo ^^

Jest taki dział pytania i odpowiedzi to pytam skoro nie jestem w stanie sobie inaczej poradzić z odpowiedzią...

Zenon von Wons
13-07-13, 13:24
nie mam nic przeciwko żebyś tu zadawał pytania, chętnie ci na nie odpowiem, ale chodzi o fakt, że jak dodajesz 10 wątków to jest troche spam. Nie lepiej dodać jeden i wypunktować pytań?

Walles
13-07-13, 16:24
Wuju nie zawsze pytania nasuwają się w tym samym momencie, zadał jedno i pojawiło się drugie ;)

Darchior
13-07-13, 21:23
Dokładnie.. Dzięki Walles. Ja tutaj nie mam do nikogo urazy, chce po prostu znać odpowiedź na zadane pytanie :]