PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Domkiem


snooze
06-07-13, 09:43
Wystawiłem domek na licytacje która osiągnęła 200k. Aukcja sie zakończyła a pieniadze nie wpłyneły na konto. Prosze o zwrot pieniedzy.

Trav
06-07-13, 11:13
Zobaczmy. Skoro nie mówisz który dom, to zakładam że chodzi o dom postaci którą widać (Lord'Pall), czyli Praktyczna 1d (http://altaron.pl/Houses-details/hid-48/wid-0/) na PVP.

Może wypiszę fragment historii aukcji:
Aukcja domu "Praktyczna 1d", zakończyła się datą Fri Jul 05 18:52:33 2013. Przetwarzanie procesu przekazywania lokalu zwycięzcy aukcji...
Sknera oferował 30000 a sam ma XYZ. Zgadza się. Oto zwycięzca!
M********y oferował 21200. Ale ktoś inny wygrał. Jego oferta nie jest brana pod uwagę.
[...]
T*******s oferował 4000. Ale ktoś inny wygrał. Jego oferta nie jest brana pod uwagę.

Tam jeszcze potem mam dokładnie wypisane ile miał na koncie sprzedawca przed i po zakupie, oraz ile miał na koncie kupujący przed i po zakupie. Wszystko w porządku. 30k przeszło gładko z konta na konto i masz tę sumę na swoim. Nie 200k.

Nie wiem skąd 200k bierzesz - może sprawdzam zły dom? Jeśli rzeczywiście nie o ten dom chodziło, a sam nie chcesz zdradzać publicznie o jaki, to napisz proszę PW na forum do mnie, a sprawdzę dokładnie o co chodzi.

snooze
06-07-13, 12:08
Mój błąd myslalem ze 300k a nie 30k ;p Przepraszam zamotałem sie ;) Temat do zamknięcia.