PDA

Zobacz pełną wersję : Renegaci


Kleikk
29-06-13, 09:05
Czy naprawdę aż tak wam przeszkadzało to, że nie tylko wojownicy mogli mieć profit na renegatach ? Ostatnią nowością wykluczyliście z możliwości ładnego zarobku (i przy okazji średniego k/h (koło 100k/h)) na poziomie ~60~ zwiadowcy i magowi na tychże potworach :\ ( Renegaci od teraz widzą niewidzialnych. )

smoku71
29-06-13, 09:22
Czy naprawdę aż tak wam przeszkadzało to, że nie tylko wojownicy mogli mieć profit na renegatach ? Ostatnią nowością wykluczyliście z możliwości ładnego* zarobku (i przy okazji średniego k/h (koło 100k/h)) na poziomie ~60~ zwiadowcy i magowi na tychże potworach :\ ( Renegaci od teraz widzą niewidzialnych. )

*Łatwego

...a nie przeszkadza Ci, że po upie każdy produkuje plecaki talarów, bo masz profit praktycznie na wszystkim?
Kwestia czasu, żeby wywiązała się awantura jak o dawne górskie trolle.
Może nie zarzynajmy od razu ekonomii. W ten właśnie sposób powstaje inflacja.

P.S.
nisko-lvlowi (~60) magowie i zwiadowcy bez bonusu byli w stanie tam zrobić ~200k/h bez bonusu + mega profit.

Philips
29-06-13, 10:53
To zmniejszcie lot bo teraz wojownicy beda mieli 300k/h i plecaki talarow

KarolOs
29-06-13, 11:08
Zobaczyli ze wbijałem tam 3 lvle w 1.5h bonusu to zmienili, so sad

Philips
29-06-13, 11:53
;d kin od 50 lvla moze praktycznie zawsze na + wychodzic np na bagienych , wiwernach , smokach a na 60 nawet moj kolega ma 200k/h i jest na 0 lub profit , magowie maja trole twardziele gdzie jak na 30lvlu dadza pny to moga nawet 5-10 lvli dziennie zprofitem a palek ma smoki gdzie niezawsze na 0 wyjdzie i teraz pojawili sie bandyty. gdzie byl exp ladny ii profit ale nie zawsze czasem na 0 wychodzilem po 3-4 refilu takze teraz tylko woj bedzie mial zajebisty zarobek i exp gdzie mozna wyciagnac300k/h i minimum150k/h hajsu

Kleikk
29-06-13, 13:52
Smoku, w tym wypadku najlepiej zmniejszyć loota aby był równy dla wszystkich, a nie robić kolejnego respa tylko dla wojowników bo nikomu innemu się tam nie będzie opłacało.

Śliski
29-06-13, 14:24
Co za ból dupy zwiadów. 2 lata biegania wszędzie z profitem to teraz szok i tragedia narodowa.

Magowie mają trolle, więc też nie najgorzej, widujesz tam wojów? Raczej nie.
Pierwszy raz od dawna woj zarabia expiąc i każdego to boli.\

Dla zasady, żeby nie było hate'u tylko na płaczków to wbita na administracje.
Czy znowu tak ciężko było dopisać komunikat przy dość znaczne zmianie? 3 sekundy a może ktoś przez to dziś wyglebił? huh?

#Edit
Ninja administracja gratulacje za news!

Kleikk
29-06-13, 14:32
Śliski, jest taki komunikat na głównej stronie, Altaron.pl. O jakim ty bólu dupy mówisz, gram tutaj 2 miesiące i nie wiem jak dobry był kiedyś zwiad a jaki słaby jest teraz, więc nie mam porównania i szoku i tragedii narodowej. "Pierwszy raz od dawna woj zarabia expiąc i każdego to boli." - czy czas ma jakieś znaczenie? Profesje mają być mniej więcej równie użyteczne :|.

Śliski
29-06-13, 15:40
Dla jaśnie Pana, woj był dnem od startu serwera do ostatniego update, kiedy to zwiad (na starcie przez jakiś czas też był biedny) dostał takiego kopa, że przez 2 lata go nerfowano do obecnego stanu. Nareszcie jest zmiana na + woja po długim czasie ot co. Zapraszam na trolle zamiast renegatów i tyle.

Dobij lvl to dasz rade tam expić bez niewidki i tyle.

Catthon
29-06-13, 15:50
Balans nie może polegać na tym, że jak rycerz był biedny to teraz ma być zajebisty, a zwiadowca ma pokutować i być do dupy.

smoku71
29-06-13, 16:54
...ale nie może polegać też na tym, że zwiadek był zajebisty i ma tak zostać "i już!"
A każda próba zmiany czegokolwiek co w jakimś stopniu osłabia zwiadka, spotyka się z wielkim oburzeniem.

Rycerze na niższych lvlach tez chodzili tam z ringami na niewidkę (znam kilku, którzy się tam bardzo szybko wyexpili). Skończyło się. I tyle.

Przypominam, że zmieniono nie balans a JEDNĄ cechę potworów.

Uiop
29-06-13, 16:56
Ja się cieszę, że renegaci widzą niewidzialnych. Zarobek na nich jest lepszy niż na inkwizycji, exp podobny, a do tego nie trzeba mieć żadnych misji zrobionych, żeby tam łazić. Za dobrze było. I tak jest za dobrze.

beta2468
29-06-13, 21:04
Zawsze chcecie realizmu. Narzekacie, że tęczowa kraina na smokach jest nierealna. A potwory które mają w pełni 'wykształcone oczy' nie widzący są realni? No więc dla równowagi i logiki renegaci mają oczy i widzą wszystko co się da w przeciwieństwie do jakiś żywiołaków ognia czy coś.

mickaz
29-06-13, 21:52
Nie mozna zmieniac czegos tak nagle... idac na renegeny kupowalo sie bp pierscieni niewdizlanych... to samo bylo wydatkiem, tak krecil sie rynek...
Nie zdziwie sie jak jutro logne, i padne od szczura (irionicznie to napisalem)... z du*y takie zmiany!!!

beta2468
29-06-13, 23:13
Można, nie można to już inna kwestia. Został dodany news na forum więc nie możecie mieć o nic pretensje. Niestety powinniście się przyzwyczajać lub być przyzwyczajeni, że administracja lubi sobie czasem coś zmienić, zwłaszcza po update i spoglądać na forum.

Kleikk
29-06-13, 23:36
Zawsze chcecie realizmu. Narzekacie, że tęczowa kraina na smokach jest nierealna. A potwory które mają w pełni 'wykształcone oczy' nie widzący są realni? No więc dla równowagi i logiki renegaci mają oczy i widzą wszystko co się da w przeciwieństwie do jakiś żywiołaków ognia czy coś.

W ten sposób to i zwykli bandyci, i łotrzyce, i krasnoludy, i wszystko co ma kształt humanoidalny powinno widzieć niewidzialnych. W końcu mają oczy?

beta2468
30-06-13, 02:23
@up
Zgodze się z Toba, ale cóż ja mogę... :)

Total
30-06-13, 07:20
A ja się nie zgodzę z Beauty Bet.
To że ktoś ma oczy to nie znaczy że ma widzieć niewidzialnych, w końcu jest to czar a jak taki zwykły oprych ma dostrzec osobę używającą zaawansowanej sztuki magicznej.

mickaz
30-06-13, 07:42
@Up Dokladnie, wiele zwierzta (patrrzac na realizm) ma oczy, ale slabo wyksztalcone, przez co kieruja sie innymi zmyslami

Slythia
30-06-13, 09:47
@up
Zgodze się z Toba, ale cóż ja mogę... :)

Podobno masz doradcę.

Nie zapominajmy, że to gra MMORPG, nie zaś logiczny, realny świat. Obecnie mogę mieć w plecaku kilkadziesiąt pancerzy, zaś w brzuchu smoka znajduję różdżkę. Nie wszędzie można kierować się logiką, bo wyjdzie z gry jedna, wielka komedia.

Zmieniłam Renegatów dlatego, że byli zbyt silnymi potworami by móc biegać przy nich ot tak na niewidce. W dodatku drop z nich jest ogromny, co tworzyło sumarycznie zbyt opłacalne i łatwe miejsce do zabawy.

Uiop
30-06-13, 11:07
W dodatku drop z nich jest ogromny, co tworzyło sumarycznie zbyt opłacalne i łatwe miejsce do zabawy.

100% prawda. Nadal są dobrzy, jak inkwizycja, więc nie narzekajcie...

smoku71
30-06-13, 11:35
Są nawet lepsi, bo nie trzeba robić wszystkich run i biegać tak daleko.

Kleikk
30-06-13, 13:43
Tylko dlaczego na tym wszystkim ucierpieli tylko mag i zwiadowca. Rycerze i tak tam bez niewidki chodzili.
Edit/ Ale to już jest temat chyba na inną dyskusję. Do zamknięcia.

mickaz
30-06-13, 21:32
@up
rycki bez niewidki... chyba na 80/90lvl....

grek
30-06-13, 22:48
widziałem rynków na 60 sięgających w zamku . Więc o czym wy mówicie

cewix
01-07-13, 00:59
Zamek to nie regeneraci, na nich to rycek mógł i może dalej possać, zaś w zamku 400+ exp/h i 150k/h

Catthon
01-07-13, 07:55
:cewix
No i była to lekka przesada, chyba każdy się zgodzi.

cewix
01-07-13, 10:59
@Catthon
Była? Dalej jest, w zamku z tego co mi wiadomo nic sie nie zmieniło, bo tylko renegaci i łotrzyce nie widzieli niewidzialnych

mickaz
01-07-13, 11:07
400exp/h ? :) troszku przesadziles, 320...

frodo1
01-07-13, 14:26
400exp/h ? :) troszku przesadziles, 320...

400k spokojnie się tam robi, czasem jak nikt nie pisze i chce sie expic to do 450 dochodzi

cewix
01-07-13, 17:34
O ile mnie pamięc nie myli to na 80lvl miałem tak rekord jakoś 412k exp/h ale pewności nie mam

Kleikk
01-07-13, 17:39
O ile mnie pamięc nie myli to na 80lvl miałem tak rekord jakoś 412k exp/h ale pewności nie mam

To i tak gruba przesada :\:\:\:\. Dodatkowo profit :confused:..

Śliski
01-07-13, 18:16
Górskie trolle dla zwiadów przez bardzo długi czas exp 500k/h + profit nie z tej ziemi. Kościane smoki zanim zostały ulepszone to samo. Przykładów w cholere, ale woj nie może mieć lepiej niż 3/4 serwera (zwiady).

Deal with it losers.

Total
01-07-13, 18:23
@up:
Jak nie ma lepiej jak ma na chwile obecna, zabawa wojem teraz jest mega już od 80lvla.

mickaz
01-07-13, 19:03
@Up to zrob woja? Albo nie... dajmy czerwia 1hp zycia, i 9999PD i mozwlisco zabijania tylko przez czarodzieji? Wkoncu czarodziej moze byc tylko najlepszy, a zwiad zaraz po nim? Po co wojowi jakies korzysci? niech zawsze dostaje podupie..

Total
01-07-13, 19:20
@Up to zrob woja? Albo nie... dajmy czerwia 1hp zycia, i 9999PD i mozwlisco zabijania tylko przez czarodzieji? Wkoncu czarodziej moze byc tylko najlepszy, a zwiad zaraz po nim? Po co wojowi jakies korzysci? niech zawsze dostaje podupie..

Typie mam i gram wojem na chwila obecna wiec coś na ten temat wiem.
Profit wszędzie gdzie pójdę + exp większy niż u maga, a że Ty nie wiesz, co gdzie i jak to nie mój problem.

smoku71
01-07-13, 19:32
Po co się spinacie?

Dzisiaj jest dzisiaj.
Co nowych graczy obchodzi, jak wyglądała sytuacja zwiada sprzed roku?

Gram rycem i nie obchodzi mnie jak miał zwiad.
Osobiście gdyby mi nie pasował rycerz, to bym grał inną profesją, albo grał w coś innego.
<taka podpowiedź>

Temat dotyczy renegatów i odpowiedź na pytanie - adresowane de facto do administracji - właściwie już padła.

Proponuję zamknąć temat.
Dziękuję.