PDA

Zobacz pełną wersję : Skupowanie przedmiotów założonych


naus
25-06-13, 14:25
Witam właśnie Urban kupił od mnie królewską zbroję +1 założoną na mnie to chyba jest bug bo nie powinien npc kupować itemów które mamy założone tym bardziej z +.. proszę o zwrot Królewskiego pancerza +1 (kasę za niego oddam lub ściągnijcie ją z mojego konta)

Thudaron
25-06-13, 14:46
Jeżeli miałeś tylko ten pancerz i w plecaku nie miałeś innych to nie jest to błąd.

naus
25-06-13, 14:49
miałem przy sobie 3 pancerze 1 w głównym bp, 1 w main bp>bp>bp>bag>bag>bag>bag (mniej - więcej takiej pozycji) i 1 na sobie (+1)
do npc napisałem:
15:15 Kiaan [121]: sprzedam 2 królewski pancerz
15:15 Urban: 2 królewskie pancerze? W porządku. Dostaniesz 1 talar i 60 srebrników, dobra?
15:15 Kiaan [121]: tak
15:15 Urban: W porządku. Ja tu z obecnymi towarzyszami broni zadbam o to, by coś z tego ekwipunku wyszło przydatnego.

po czym został ten pancerz na samym końcu bagów a mój ze mnie znikł.

Slythia
25-06-13, 15:55
Zawsze najpierw zabiera z plecaków, na samym końcu z ludzia, chyba, że w plecakach jest umagiczniona broń a na ludziu normalna.

naus
25-06-13, 17:50
rozumiem ale.. jak to jest możliwe że.. kupił zbroję ulepszoną która była na mnie, a 1 zbroja nie ulepszona została w plecaku? zbroje nie są umagicznione, nie da się ich umagicznić. jedyne co był wbity + do zbroi którą miałem założoną na mnie i którą kupił npc.. a 1 zwykła została w bp dodam że głęboko w "bpkach" co jak powiedział pewien wybraniec na chacie mogło mieć taki wpływ.. tak więc ja czekam na zbroję +1 z powrotem i może przy każdym npc ustawcie tabliczkę "jeśli chcesz sprzedać przedmioty włóż ję do pierwszego bpka"

Slythia
25-06-13, 18:44
Nie spotkałam się z ani zabieraniem zbroi z ciała gdy są inne w plecaku, ani także z wysypywaniem potków, gdy jest miejsce oraz udźwig. Testowane było to naprawdę wiele razy, w tym osobiście przeze mnie, zaś wszelkie zgłaszanie błędy są*po prostu skutkiem nieuwagi graczy, czego naprawić nie mamy jak. Jeśli cię to usatysfakcjonuje to mogę się zaraz zalogować, schować zbroje i nawet jedną ulepszyć, lecz niczego nowego nie ma prawa to wykazać.

Zenon von Wons
25-06-13, 19:08
Co do potków zgodzę się. Czasem umieszczone daleko w puste bp w main bp są wysypywane mimo posiadania capa. Lecz występuje to chyba tylko i wyłącznie w arrow slocie.

Ser
25-06-13, 22:57
miałem przy sobie 3 pancerze 1 w głównym bp, 1 w main bp>bp>bp>bag>bag>bag>bag (mniej - więcej takiej pozycji) i 1 na sobie (+1)

Na pewno Urban z lenistwa wziął Twoją zbroję bo nie chciało mu się szukać po tylu plecakach !

Uiop
26-06-13, 03:56
Co do mikstur, to mogą pojawiać się na ziemi, gdy mamy plecak, w którym mamy plecak, w którym mamy plecak, w którym mamy plecak(tak kiedyś było w tibii, nie wiem jak jest tu i teraz), lub tak jak mówi Wons, gdy bp jest w arrow slocie. Nie chce mi się tego sprawdzać.

Black Jack
26-06-13, 08:06
Nie wiem jak teraz z skupowaniem eq na +, ale na początku serwera wielu ludzi straciło tak + sety bo npc brał z założonego eq dany przedmiot, a dalsze zostawiał w bp. Podobno to naprawili, ale widać, że system dalej nie jest idealny.

naus
26-06-13, 10:47
nie jest idealny(system). Slythia jak chcesz to testuj jak mówisz.. Ja zbroję straciłem a liczyć do 3 potrafię.. i wiem że miałem 2 zbroje w bpkach 1 na sobie i sprzedawałem 2 zbroje.. jedyne co mnie usatysfakcjonuje to zbroja +1 z powrotem..

Catthon
26-06-13, 11:11
Kiaan, a jest możliwość, że miałeś jedną z tych zbroi bardzo głęboko w bp, to znaczy, powiedzmy musiałbyś otworzyć 4-5 bp, by ją wyjąć?

Zenon von Wons
26-06-13, 11:20
@up

miałem przy sobie 3 pancerze 1 w głównym bp, 1 w main bp>bp>bp>bag>bag>bag>bag (mniej - więcej takiej pozycji) i 1 na sobie (+1)
do npc napisałem:
15:15 Kiaan [121]: sprzedam 2 królewski pancerz
15:15 Urban: 2 królewskie pancerze? W porządku. Dostaniesz 1 talar i 60 srebrników, dobra?
15:15 Kiaan [121]: tak
15:15 Urban: W porządku. Ja tu z obecnymi towarzyszami broni zadbam o to, by coś z tego ekwipunku wyszło przydatnego.

po czym został ten pancerz na samym końcu bagów a mój ze mnie znikł.



Wiadomość, którą wprowadziłeś jest za krótka. Wydłuż ją do przynajmniej 10 znaków

Catthon
26-06-13, 11:32
Czytanie pobieżnie wątków. Sprawa do sprawdzenia (mogę sprawdzić ja, ale dopiero pod wieczór).

Możliwe, że w pewnym momencie przestaje wyszukiwać głęboko w bagach, a zabiera to, co zostaje u góry. Tak jak przy kupowaniu mikstur - prędzej wylądują na podłodze, niż np. na głębokości 5 plecaka. Dopiero potem, gdy już nie ma wyjścia i zabierze wszystko, co zostało u góry, pobiera z samego dołu.

Slythia
26-06-13, 13:16
Sprawdziłam. W plecaku w miejscu na strzały umieściłam 20 plecaków (plecak w plecaku w plecaku etc). Wrzuciłam na sam koniec nogawice maga (można je dzisiaj na non sprzedać u Urbana), miałam jednocześnie drugie na sobie. Zabrał oczywiście z plecaka zostawiając te na mnie w świętym spokoju.

Zenon von Wons
26-06-13, 13:40
może w tym przypadku problemem nie jest bp tylko bag a nie backpack? Tak gdybam tylko, nie znam sie :P

Slythia
26-06-13, 13:42
może w tym przypadku problemem nie jest bp tylko bag a nie backpack? Tak gdybam tylko, nie znam sie :P

Z workami działa identycznie.

Catthon
26-06-13, 17:03
Też sprawdziłem - pobrało z samego dołu, zbroja została na mnie.

Kennis
28-06-13, 11:50
http://screenshooter.net/data/uploads/zk/jm/dzdk.jpg
i smoczy tasak+9 poszedl do urbana za 4 talary i niby wpierw bieze z plecaka itemy do sprzedania

rycerz5
28-06-13, 12:03
shit happens :]

Slythia
28-06-13, 12:28
http://screenshooter.net/data/uploads/zk/jm/dzdk.jpg
i smoczy tasak+9 poszedl do urbana za 4 talary i niby wpierw bieze z plecaka itemy do sprzedania
A pisałam...

Zawsze najpierw zabiera z plecaków, na samym końcu z ludzia, chyba, że w plecakach jest umagiczniona broń a na ludziu normalna.

Uiop
28-06-13, 12:35
Jak dla mnie, to w ogóle nie powinno brać "z ludzia", ale przecież gra ma być trudna(wszędzie zbędne znikome utrudnienia)... Zresztą i tak pewnie nie umiecie tego zmienić, dlatego ma tak być.

Slythia
28-06-13, 12:44
Jak dla mnie, to w ogóle nie powinno brać "z ludzia", ale przecież gra ma być trudna(wszędzie zbędne znikome utrudnienia)... Zresztą i tak pewnie nie umiecie tego zmienić, dlatego ma tak być.

Właśnie dlatego bierze z ludzia, że gra jest trudna. Mamy specjalnie ułatwić dla tych, którzy nie potrafią*liczyć?

sparrow40
28-06-13, 13:11
W regulaminie wyraźnie pisze że Screenshoot to nie dowód, nie ma pewności czy screen nie został podrobiony.

Kennis
28-06-13, 13:33
jest to robiony screen pogramem ze odrazu jak kliknesz wrzuca na neta a nie robiony przez painta w ktorym mozna go przerobic

sparrow40
28-06-13, 13:36
Może i tak ale regulamin to regulamin poczekamy zobaczymy jak się wypowiedzą MG SG.

Zenon von Wons
28-06-13, 13:43
Kiedy MG już się wypowiedziała ;/

Uiop
28-06-13, 17:06
Właśnie dlatego bierze z ludzia, że gra jest trudna. Mamy specjalnie ułatwić dla tych, którzy nie potrafią*liczyć?

Bierze "z ludzia", bo tak było w tibii, nie dlatego, że tak chcieliście zrobić.

Slythia
28-06-13, 17:10
Bierze "z ludzia", bo tak było w tibii, nie dlatego, że tak chcieliście zrobić.

Eh. Jak widać, każdorazowo muszę się rozpisać. To co było w Tibii nie ma żadnego znaczenia, przecież*nie mamy ich silnika. CipSoft by go nie oddał. Zaś jeśli chodzi o sprzedaż - u nas w przypadku normalnych przedmiotów (bez ładunków) bierze najpierw z plecaka, na końcu z człowieka. W sytuacji, gdy posiadamy zaczarowane przedmioty to najpierw zabiera nam zwykłe z plecaka, później z ręki, kolejno zaś magiczne z plecaka i na końcu z ręki. Także mylisz się, nasze rozwiązanie nie jest 'tibijskie'.

Kiedyś ceniłam sobie Twoją krytykę bo pisałeś z sensem, teraz zaś zaczynasz zachowywać się jak najgorszy hejter obśmiewając wszystko, a zwłaszcza to, o czym nie masz pojęcia. Szkoda.

Uiop
28-06-13, 17:39
Ciekawe, że to co w tibii nie ma znaczenia. Czemu zatem nie można pić mikstur w biegu(większość wie co mam na myśli), jesteśmy wyciszani podczas kupowania mikstur(spam na kanale npc), oraz wiele innych rzeczy, których "obecnie nie można zmienić"?

Nigdzie nie napisałem, że macie silnik tibii.

Slythia
28-06-13, 18:08
Bieganie jest urokiem naszego już silnika. Zaś funkcja mute jest niezbędnym zabezpieczeniem, które po prostu musi istnieć.

samatron
28-06-13, 18:21
to nie jest tibijski sinik tylko zwykła jego podróba tyle w temacie.

symeon12345
19-11-13, 07:19
ej jak otwiera sie plecak

Up6nP
19-11-13, 19:15
ej jak otwiera sie plecak

Trzymając CTRL klikasz na plecak.