PDA

Zobacz pełną wersję : Moja nazwa jest wez wielkiej litery :(


ITKarol
24-06-13, 14:12
np. gdy chcę się nazwać THEmichcio ( to jest tylko przykład ) w grze nazywam się themichcio dlaczemu TAK?????? dlamnie to bardzo ważne żeby w nazwie wyły co najmniej 3 wielkie litery to może dajcie na szlacheckim żeby można było dać wielkie litery 3 , a i tak pozatym te lagi które mam to wina gry czy mojego internetu ( mam internet LTE ) :):p

Ok wiem że da się nazwać z dużej litery ale nie da się nazwać z 3 dużych liter chciałbym poprosić aby można było w nizku postaci mieć co najmniej 3 duże litery

Albo jeśli tak się nieda zrobić to niech będzie takie cos oprócz statusu szlacheckiego kilka opcji jeszcze płatnych np.

Zmiana nicku jednej z postaci
( zaznaczamy postać ) ( wysyłamy smsa tam pisze jak i co na jaki nr ) ( wpisujemy kod ) ( jeśli jest poprawny otwiera się okienko i pisze )
Tu wpisz nowe imie dla swojej postaci ( i w taką rubryczke wpisuje się nową nazwe postaci ) i można użyć 3 dużych liter :) i jak można tak będzie zrobić niech sms kosztuje 5zl? ok? Dziękuje Do Zobaczenia

A i sory za nazwe wątku miało być bez a nie wez

Kleikk
24-06-13, 14:22
Bleblebleble, szczerze powiem, przeczytałem 1 akapit i juz mam dość.

tomakeo
24-06-13, 14:22
Hahahaha jeszcze zaraz niech zrobią sms shoop, gm za sms, talary i itemy za przelew.
Zmieniać coś tylko dlatego, że jedna osoba tego chce? Wybacz...

Drakonno
24-06-13, 14:23
Jeśli zrobisz nazwę po spacji, to będziesz miał dużą, przykładowo: "Pierwszy Drugi Trzeci Wyraz". Poza tym proszę, jak napiszesz, to przejrzyj i popraw błędy, dodaj interpunkcję, bo ciężko Cię odszyfrować.

Ser
24-06-13, 15:53
Żenua... Radzę Ci skończyć podstawówkę czy gimnazjum i nauczyć się składać zdania. Co jest takiego ważnego w takiej nazwie? Po jakiego grzyba? Płacz na forum bo chcesz nazwę w imieniu postaci, która będzie mogła się składać z trzech wielkich liter.

ITKarol
24-06-13, 16:04
Dziękuje bardzo za komentarze ale to nie jest wątek do komętowania tylko rozwiązywania problemów jeśli wam to nie pasuje to proszę nie zaśmiecać mi wątku , a po za tym nazwa czy jak wolicie nick jest bardzo ważny w grze on świadczy o tobie a jeśli wy macie to głęboko w d***e ( w nosie ) to mnie nie obchodzi !

Uiop
24-06-13, 16:10
Nick to masz na forum. Postać w grze ma IMIĘ. Jak wiemy ze szkoły(albo i nie), imiona zaczynają się od wielkiej litery(jednej), litery znajdujące się w środku imienia są małe. To co zgłaszasz nie jest problemem.

Ser
24-06-13, 16:11
Do komętowania raczej nie ale do komentowania owszem. No właśnie widać jak ważny jest nick w grze! To ja nazwę swoją postać THE Super Hiper Mega'MC i będę bardzo szanowanym graczem. Proszę pozwólcie mi zrobić taki nick, wyślę smsa za 5zł !