PDA

Zobacz pełną wersję : Mag 30+


sarna777
17-06-13, 21:05
Gdzie polecacie expic najbardziej efektywnie na tym lvlu oczywiscie z najmniejsza strata? Myślę, że temat sie przyda nie tylko mnie, poradniki, które są na stronie przez updaty troche sie zdeaktualizowały. Jeśli ktoś gra magiem prosze o podpowiedz na czym najbardziej oplacalnie jest expic w poszczegolnych przedzialaach lvlowych

sidexxx
17-06-13, 21:34
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3982 <------ Ten poradnik jest jak najbardziej aktualny jak na twój lvl.

od siebie dodam że najlepszy exp dla ciebie to cyklopy, jeśli nie rozdałeś pn jeszcze to potrenuj robiąc kamienne pociski i z nimi tam exp, m naożesz też iść gryfy/dicerosy albo spróbowac oficery (ale uwaga bo na tym lvl jak 2 cie dogonią to duże prawdopodobieństwo deda) noi zostają jeszcze trolle(100k/h+ na tym lvl) ale to z pierścieniami na niewidke i nie wiem czy ci się zwróci na tym lvl.

jacobs93
20-06-13, 13:30
Oficery i tylko oficery :) Zanim zmieniono drop diamentów na 70~ lvlu wynosiłem tam po 100k na godzinę, teraz też jest dobrze :p robiłem tam hajs biorąc jedynie 100 mikstur many (małych) i tak sobie klepałem albo mistykiem + pela aluk albo róźdżka + pela aluk :p jak kto woli.. niebezpiecznie jest jedynie przy zejściu kiedy trzeba wybić przy dziurze/drabince później każdy idiota ogarnie, że wystarczy trzymać na dystans :) chyba, że ktoś zostawi afk na respie jak ja, wtedy padnie :D

eloelo320
20-06-13, 14:03
Od 30 najlepiej oficery ale najlepszym miejscem są trolle twardziele i siłacze.