PDA

Zobacz pełną wersję : [kwiatki] Do adminów.


Astacius
30-04-11, 18:39
Czy ktoś z was w ogóle tu zagląda? Jakoś nie widzę byście specjalnie się udzielali na poruszane tematy.

NerVvuS
30-04-11, 18:43
Popieram. Mojego tematu "Dual WIeld" chyba żaden z Mistrzów Gry nie odwiedził a jak odwiedził to nawet nie miał zamiaru się wypowiedzieć...
Proszę Szanownych Mistrzów Gry o wypowiadanie się w wszystkich tematach i czytanie ich!

Pozdrawiam NerVvuS

mopsiok
30-04-11, 18:51
W tym o godzinie na komputerze też mają się wypowiadać? Och, dajcie spokój. Jestem prawie pewien, że co jakiś czas zaglądają do wszystkich ważniejszych tematów. A że Forumowicze Im to skutecznie utrudniają ciągle zakładając coraz to nowsze i mniej niezbędne tematy, to już inna kwestia. Zresztą, to chyba nie jest zbyt łatwa sprawa, tak ogarnąć cały serwer dla 250 osób + jeszcze forum do tego. Rozumiem jakby się nie udzielali miesiąc, i do tego w ogóle nie dawali oznak życia, ale przecież start był kilka dni temu...

Van Taron
01-05-11, 00:23
Gdyby zaglądali na forum to nie było by takiego syfu, wysłałem prośbę o range moderatora by tu sprzątać ale nawet nie odpowiedzieli...

Astacius
01-05-11, 00:39
Gdyby zaglądali na forum to nie było by takiego syfu, wysłałem prośbę o range moderatora by tu sprzątać ale nawet nie odpowiedzieli...

Jak sprzątać? Mi chodziło o większe zainteresowanie uwagami co do serwera, a nie robienie czystki na forum.

Apausfo
01-05-11, 00:40
MG Slythia czasem się odezwie ;)

Slythia
01-05-11, 12:35
Oglądamy, czytamy, przeglądamy. Musimy zawsze komentować :>?