PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Maga.


Zly On
09-06-13, 13:54
Witam Szanowną administrację.
Czy m lvl ma coś wspólnego z naszym leczeniem?? Mam 140 poziom, jestem magiem nekromantą, leczę się po 500~ chociaż mam 1500 punktów życia.
Czy to jest normalne? Dlaczego 100 palek nekromanta leczy sie po tyle samo?
Leczę się po 500 bo jestem nekromanta(nekromanta-najwiekszy dmg dealer), dobrze rozumiem to dlaczego 150 paladyn duchowny zabija kazdego potwora szybciej ode mnie? :)

Czekam na konkretne odpowiedzi. Najlepiej z strony administracji, ostatecznie ludzi z servera pvp.

CySiO
09-06-13, 13:57
Ciesz się, że masz tyle hp. Bo zwiadowca ma może o 300 więcej od Cb. Pewnie dlatego leczysz się tyle samo.

prazyk123
09-06-13, 13:58
Idz sie zrokuj albo cos..
cry mode on.

Zly On
09-06-13, 14:03
Prosze usunac bez sensowne odpowiedzi oraz ludzi bez postaci.

Drakonno
09-06-13, 14:05
1) Tak, zaklęcia zależą od Twojego poziomu.
2) Tym bardziej od poziomu magicznego.
3) Postacie mają nowe "Blabla Tawisy" odpowiednio do swoich profesji (wrek tawis wojownika).
4) Jesteś nekromantą, jak zauważyłeś, nie będziesz się tak leczyć jak duchowny.

Zly On
09-06-13, 14:07
Dobrze jestem nekromanta to dlaczego bije mniej od duchownego? :(
Jezeli zalezy to od poziomu magicznego to dlaczego leczymy sie tyle samo chociaz ja mam 82 m lvl a kolega 25?

crunchips
09-06-13, 14:18
4) Jesteś nekromantą, jak zauważyłeś, nie będziesz się tak leczyć jak duchowny.

tutaj się wypowiem za Arterona 202 Maga duchownego który zanim się drógi raz uleczy tapen tawisem to padnie 2 razy od jakiegos lepszego potwora

Zly On
09-06-13, 14:19
@up
Popieram.

Zenon von Wons
09-06-13, 14:33
@zao - drugi*

lecznie - zwiad ma ledwo co wiecej hp niż mag
dmg - racja zwiad może i zabije mobka ture szybciej lecz jezeli bedą to 2 lub więce mobów już nie gdyż mag operuje bardoz silymi czarami masowymi.

Zly On
09-06-13, 14:42
@Zenon
leczenie- mam tyle hp w najlepszym secie
dmg- co do zabicia 2 mobow szybciej niz palek to sie nie zgodze. Podam przykadl palek zabija czerwonego smoka na jendo kpiro. Gdy mamy 2 smoki i mag bije z run obszarowych np: avalanche(lodowe) i tak zabijesz to szybciej niz mag. Czas oczekiwania na uzycie tej runy jest za długi.

Ezreal
09-06-13, 14:48
zgodzę się ,że czas oczekiwania na rzucenie kolejnego czaru leczącego jest za długi

aleksy5885
09-06-13, 14:49
Palek nie zabija czerwonego smoka na kpiro chyba , że ci chodzi o nowe bełty ale nawet z nowymi też nie zabije na kpiro <chyba>.

Zly On
09-06-13, 15:37
Nowy beltami prawie zabija, nawet na 2 kpiro to przesada. Zwykłego smoka mają na kpiro.

makmej
09-06-13, 15:56
Czerwony smok spada na 2-3 kpiro, fakt. Zwiadowca jednak miał być DMG Dealerem w JEDEN CEL, z kolei MAG ma zadawać dmg w duże ilości mobów. Co jak co nikt Ci nie zabronił iść z rycerzem na respa jakiegoś i lurować po 5 mobów. W Tibi tak expią. Cóż, może fakt że mało takich respów jest gdzie można isc z rycem i on by brał na klate dużo mobów.
Zgodzę się na pewno z tym, że mag nekromanta ma spierdolone leczenie. 140 mag żeby z hape tawis leczył się po 500? Sorry ale ja moim zwiadowcą leczę się po 600-700 na 180 poziomie.

Stros
09-06-13, 16:20
Zwiad w ruchu z kpiro nie zada pełnych obrażeń (a mag tak).
Na 250 lvl będziesz widział wyraźną różnice w obrażeniach na korzyść maga.

Leczenie naga nekro jest odpowiednie do profesji (od biedy są UHy, IHy).
Tapen tawis maga ducha to "strzał w stopę". Użycie tego czary eliminuje leczenie w kolejnej turze.


Lai Poziom 125 Elitarny czarodziej duchowny i alchemik
2013-06-08 18:15:26 Gracz poległ na poziomie 125 , pokonany przez górskiego trolla.
Użył tapena a mógł żyć. :]

eloelo320
09-06-13, 16:47
No leczenie jest trochę lipne Tawisem leczę się 170-250, a hape 430-520.
Dmg palka duchownego nawet mag nie przebije chyba, że expisz z SD albo wastujesz z taiw fomes. Przed upem leczenie było o jakieś 50% lepsze.

Mervakis
09-06-13, 17:21
A pierścienie magicznej tarczy czemu służą? Tapen, ring, tapen, ring. Tapen przywraca całe hp i wycisza nas na 1 turę, jest typowym czarem ratującym życie. Hape przywraca około 50%hp i może być używany ciągle. Jeżeli mag bierze na klatę 2-3 górskie to niech się nie dziwi, że pada. Mag jest postacią dystansową. Widząc jak magowie duchowni stoją z 3 kościanymi smokami na klacie też nie rozumiem czemu płaczą o słabe leczenie tapenem. Może chcielibyście być nieśmiertelni?

Dmg zwiadowcy, a maga bo to główny wątek tematu.

Kpiro koszt 100 many + 3 bełty
2kpiro (podane w temacie do zabicia dla) = mikstura maga + 21 miedzi za 3 rozrywające bełty (w 1 cel).

Agro ofla 100 many + cena zaklęcia różdżki.
2agro ofle + np. kostur w +/- 3 cele jednocześnie. 200/3~70 many na zabicie 1 dla.

Mag ma znaczną przewagę.

Ezreal
09-06-13, 17:33
Ale np.lecząc kolegę bala hape nie mogę się po chwili sam uleczyc ze zwykłego czaru:( powinna być taka możliwość

Mervakis
09-06-13, 17:40
Owszem, powinna być, kwestia cooldownów jest dość problematyczna. Czary leczące są wrzucone do jednego wora i blokują się wzajemnie, powinno nastąpić ich rozdzielenie na grupy healing i support.

aleksy5885
09-06-13, 19:51
Teraz bardziej się opłaca rzucać owla tawis bo podczas 1 rzucenia tarpena uleczę się 2-3 razy owla tawisem , znowu tarpen staje się bezużyteczny nie wiem jak jest na 150 > , ale na 120 raz na jakiś czas tarpen rzucam np. wczoraj miałem na klacie starszego czerwonego i zielonego ,leczyłem się tarpenem gdyby nie mag który mnie ichał to bym na pewno spadł.

Zly On
09-06-13, 21:59
@Mervakis
W temacie nikt nie pytał o to kto więcej straci na zabicie potwora lecz kto szybciej. Mam około 500 talarów i co mi po tym? Nawet nie ma gdzie tego zwastowac.

Btw.
Poexp pol godziny 170 palkiem duchem i 170 magiem nekro np. na smokach, wtedy zobaczysz o co mi chodzi :)

Ezreal
09-06-13, 22:15
Myślę że taki podział Meravkis jest teraz priorytetem

Zenon von Wons
09-06-13, 23:21
Zły - tak sie składa że mam i zwiada i maga, i robie 80 magiem więce k'h niż 125 zwiadem.
Już nie wspomne że magiem mam wieczny profit a zwiadem wiecznie na 0.
Pozdrawiam :)

Zly On
09-06-13, 23:24
Wujek prosze nie odzywaj sie. Nie jestes w temacie, trudno.
Ale juz z ciekawosci pytam gdzie i ile tego expa robisz? Kazda z postaci.

Zenon von Wons
09-06-13, 23:28
Mam prawo to się odzywam. Prawda jest taka, że zwiadowca jest zabójcą i dużo szybciej zabije jeden cel ale przy kilku już mag wygrywa. I potrafi to zrobić dużo taniej.

Zly On
10-06-13, 07:11
Mozesz odpowiedziec na pytanie? Czy jestes tylko noobem z non pvp.

Zenon von Wons
10-06-13, 07:17
Oczywiście.
Zwiadowcą hydry na waste idzie zrobić 500k'h, górskie ~450k'h, Martwice z profitem 350k'h. Te miejsca odwidzam najczęściej, po zmienie hp u zwiada i hitów z pugi już nigdzie sam nie moge polatać i wszędzie mam waste.

Magiem z profitem wszędzie(ma 50lvli mniej niż mój zwiad) dle na ank pod wieżą erazma robie 350k'h, górskie 500k'h z waste lub na 0, hydr jeszcze nie próbowałem z blokerem ale też pewnie koło 600 się bym rozpędził.

Zly On
10-06-13, 07:57
Widocznie nie wiesz gdzie expic paladynem. Sam 80 magiem na gorskich bez staminy robisz 500 na h? Nie wierze.

Z reszta ja mowie o wysoko poziomowych postaciach (chodzi o nowe bolty) a Mag co ma od 150? nic :)

Catthon
10-06-13, 08:14
Nic oprócz bicia za 800 z pocisków i 1000 z fali (lub odwrotnie).
Oznacza to bardzo dochodowe expienie solo i niezwykle szybkie expienie w drużynie (zwłaszcza na non pvp)

Kr92
10-06-13, 08:49
Trochę odbiegliście od wątku, tutaj chodzi o rzecz gdzie, zwiad 202 leczy się lepiej owla tawis niż mag 202 hape tawisem. Tapen w wypadku maga jest totalnie bezużyteczny, tak jak pisał wcześniej Lai, użyjesz go to padniesz przez jego cooldown. To kto ile i gdzie wyciągnie jakąkolwiek profesją zależy tylko i wyłącznie od ogara w łapie. Z różnymi osobami szło mi expić i zawsze inaczej wychodziło się z expem. Tak samo nie ma co porównywać maga do zwiada bo nawet 2 magów 150 różnie wyciągnie na danym respie expiąc solo. Problemem maga jest niezaprzeczalnie jego leczenie, które przy tej ilości hp nie może mieć zwiększonych cooldownów. Czy to leczenie supportujące czy własną osobe.
pozdrawiam

Catthon
10-06-13, 09:08
Leczenie zwiadowców zostało poprawione po upie, bo nekro był zbyt poszkodowany. Może to samo powinno się zrobić z magami.

Zly On
10-06-13, 10:12
@Cathhon
Czlowieku obudz sie. 1000 z fali lub pociskow? never.

eloelo320
10-06-13, 10:37
Z pocisków lodowych co najwyżej 550 w czerwone smoki :)

Catthon
10-06-13, 10:42
Powiedz to Tyrondowi. Jak trzaskał w pokutniki to mi kapelusz zwiewało.

Mervakis
10-06-13, 11:03
W kościane smoki z pocisków światła magowie biją ~1000. To mogę potwierdzić.

Zly On
10-06-13, 11:37
Własnie wrócilem z koscianych. Wchodzi okolo 800. Ofc zabijam go dluzej niz zwiadowca poniewaz za dlugi czas oczekiwania na uzycie runy.

Juz nie drazmy tego tematu. To ze mag nekro zadaje gorsze obrazenia od zwiada ducha juz kazdy wie. Ale co z leczeniem?
Przy 1500 hp lecze sie od 400 do 570~to chyba cos jest nie tak :)

Zenon von Wons
10-06-13, 11:41
@up nie dziw się że zwiadowca zabija szybciej. Poraz kolejny - zwiadowca to zabójca pojedynczych celów.

Co do leczenia do tematu wrzucę mój zwiad leczy się owla tawisem za ~480-520. Mam 125 poziom i 2000 zycia :) Jest to 1\4 mojego hp. Mój 80 mag który ma 500 życia leczy się hape tawisem po 350. Także jeżeli chodzi o te przedziały lvlowe leczenie wygląda dobrze, jakby było coś zmieniać to na wyższych.

Mervakis
10-06-13, 11:43
Kiedyś pisałem już o kombinacji taiw fomesa i hape tawisa, która dawała lepsze efekty niż leczenie maga duchownego aczkolwiek była kosztowna. Nie wiem czy w updacie nie nałożono na to cooldownów, ale jeśli nie to w ten sposób lecząc się jest na prawdę ciężko umrzeć.

Zly On
10-06-13, 11:45
Kombinacje. Bosz. Czlowieku o czym ty mowisz. Czy 180 paladyn leczac sie hape tawis(owla tawis) z 25 m lvl leczy sie tyle co 150 mag z 82 mlvl? cos nie halo

Zenon von Wons
10-06-13, 14:35
Bo ma aż 30 lvli wiecej(tak teraz lvle dają różnice i to sporą. Skoro siedział i expił więcej od Ciebie to cos mu sie należy) + ma nie wiele wiecej hp od Ciebie to jak ma sie leczyć mniej? Zrozum że teraz hp jest bardzo podobne. Mam tyle hp co 25 lvli większy mag.

Zly On
10-06-13, 14:38
Zenon nie masz pojecia o czym mowie, prosze juz nie komentuj. Chodzi o m lvl. i ma 3500 hp a ja 1500 to rzeczywiscie o troszke wiecej :/

Uiop
10-06-13, 14:40
Bo ma aż 30 lvli wiecej(tak teraz lvle dają różnice i to sporą. Skoro siedział i expił więcej od Ciebie to cos mu sie należy)

Ale ma aż 50 poziomów magicznych mniej! ;o Twój argument jest do niczego. Na co komu poziom magiczny, jak prawie nic nie daje?

Zenon von Wons
10-06-13, 14:52
Czyli według waszego myślenia wojek sie nie powinien nic leczyć. Każda profesja ma swoje nowe czary bo wcześniej gry był jeden i zależał od mlvla to mag leczył sie po 110% hp z hape tawisa aby zwiad mógł uleczyć sobie tym samym czarem 20%. no to chyba trochę było źle co? Dodali nowe czary które zależą od mlvla i lvla ale tylko na płaszczyźnie jednej Postaci. To ja mam zaczać plakać ze wojek sie leczy tyle co ja? I ile byś sie chciał leczyć? skoro masz 1,5k hp a leczysz się po 500. to leczysz sobie 33% zycia jednym czarem. Ja zwiadem lecze sobie 550 z 2k czyli ~27% czyli jeszcze mniej a ty narzekasz.

Nie mówie tu o tapenie który jak wspomniał wyżej Merv jest do uratowania dupy. Ja mam elementalem krzaki do ratowania dupy i to jest jedyny czar dla zwiada elementa przydatny ;)

Zly On
10-06-13, 15:43
Wujek prosiłem cie. Zachowaj dla siebie te argumenty albo usun postac bo jak to czytam to mnie bierze na wymioty. Prosze o wypowiedz kogos z wyzszym poziomem inteligencji.

mario
10-06-13, 15:51
Mi także leczenie necro sie nie podoba... Co to jest 500? Jeszcze jesli Dobrze zauwazylem jest couldown na hape i jest ciezko sie wyleczyc na niektórych potworach.
@wujek
Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz kolego Ale nie masz pojęcia o magu...

CySiO
10-06-13, 16:09
Dobra płaczecie na temat leczenia magiem nekro. Jakoś nie widziałem, żeby palkowie nekro płakali, że na low lvl (do 150) puginałami biją mniej niż mag z pocisków. Także ogarnijcie się, nie z każdego powodu trzeba wylewać swoje łzy na forum.

Arkon
10-06-13, 16:11
chcecie się dużo leczyć to polecam jakieś EVO :*

a tak to jak wujek wyżej wspomniał każda profesja dostała czar dla siebie i nie widzę problemu. bo co by to było gdyby mag leczył się znowu jednym czarem całe hp

Zenon von Wons
10-06-13, 16:11
Wujek prosiłem cie. Zachowaj dla siebie te argumenty albo usun postac bo jak to czytam to mnie bierze na wymioty. Prosze o wypowiedz kogos z wyzszym poziomem inteligencji.


Skoro tak napisz po ile powienien bić mag/zwiad i ile leczyć sie mag woj i zwiad na 150 lvlu.

eloelo320
10-06-13, 16:13
Mag to mag... Ma być mocny healing i dmg niczym na tibi. Patrząc na altaron mag spada od 2 palków nekro nie ma szans się wyleczyć czy na dłuższą metę się wymasować chyba że potuje cię 8 osób to możesz wystać bułkę od 5 osób.

Zenon von Wons
10-06-13, 16:16
@up nagraliście sie w tibie i teraz chcecie żeby tu było identycznie. TO NIE JEST RL TIBIA. Tutaj nie tylko gra sie magiem w pvp gdzie na rl postacie magiczne to 80% składu. Tutaj rolą maga jest bicie potworków na obszarach zadajac wtedy ogromną sume obrażeń, zwiad bije jeden cel ale skuteczniej, tak jest ta gra stworzona. Tak samo leczenie i tak leczycie więcej % jednym hape tawisem niż na owlą. Nie pasuje to na rl sio, albo robić sobie zwiadków.

eloelo320
10-06-13, 16:17
Nie komentuj troll... Ograj coś i potem gadaj a nie na npvp ćwiczysz skilla.
Po 2 nie jesteś magiem więc nie komentuj :(.

CySiO
10-06-13, 16:18
@Usain
Super, ale zobacz, że w drugą stronę jest identycznie 2 magów zabije zwiadowce. Także srasz się o nic.

eloelo320
10-06-13, 16:19
Noo nie wiem czy 2 magów zabije zwiadowcę. Mag został mocno osłabiony w porównaniu co było kiedyś. Nie tylko dmg ale healing też poszedł ostro w dół.

Uiop
10-06-13, 16:20
@Usain
Super, ale zobacz, że w drugą stronę jest identycznie 2 magów zabije zwiadowce. Także srasz się o nic.

Ciekawe jak go zabije? Chyba jak bdzie stał w miejscu i się nie leczył... Jak do zwiadowcy podbiega 2ch magów z 2ch różnych stron, to wystarczy się ruszyć... Takie gadanie nic nie warte.

Co do roli maga-bicia kilku potworów(gówno nie rola, nie działa):
Nie zapominajmy, że istnieje serwer pvp. Skoro istnieje, trzeba brać pod uwagę rozwiązania, które będą się sprawdzać na obu serwerach.

Zenon von Wons
10-06-13, 16:22
@usain gram każdą postacią w altarona. Grałem magiem więc moge komentować. Jego leczenie mnie w zupełności zadowala. Poprawić je jeszcze trochę i będzie niezniszczalny. Duch ma leczenie to ty masz SD. Jak tapen ci sie nie podoba sie bala tawisem lecz. Mag leczy się już wstarczająco. Nie dziw się że składa Cię 2 zwiadków nekro którzy są zabójcami pojedyńczych celów. Taki ma cel ta profesja, jak naszybciej zabić, to nie rl że mag zabija wszystko masowo i sie jeszcze leczy za nie wiadomo ile.



@up trzeba sie liczyć z dwoma serverami więc poprawcie leczenie maga troche w góre to na npvp będzie niezniszczalny. Teraz jest balans jego hp miedzy pvp a npvp.

CySiO
10-06-13, 16:22
Uiopek, takich dwóch magów lata za zwiadkiem i wali sd i zwiadek śpi. A poza tym możesz walnąć parala....

Uiop
10-06-13, 16:26
Sd bije po 400, jak chcesz zabić z tego zwiada? Gram czasem zwiadem, nie ma opcji żeby paść od 2ch osób. 100 zwiad leczy się runką po 800-900. Ewentualnie czar+mikstura, co również daje 800-900. Paral ma duży cooldown-nic nie da, gdy magów jest 2ch.

CySiO
10-06-13, 16:33
Ojjj, Uiopek na dwa parale jest tak łatwo połapać 100 zwiada*, że masakra. A jeżeli już schodzisz na dmg, to zwiad* nekro na 100 lvl walnie w Ciebie 250 o.O, bijesz więcej także nie wiem o co chodzi. Zwiad duchowny nie walnie w Ciebie tyle co ty w niego, bo musi stać w miejscu, żeby uderzyć 3 hity. Leczenie runą też jest nieopłacalne, bo musisz stanąć w miejscu, bo jest lekko zlagowana. Czar+mikstura na życie, wkońcu skończy Ci się mana. Pierwsze weź wszystkie przypadki pod rozważenie, potem się wypowiadaj.

Zenon von Wons
10-06-13, 16:33
Mag też ma dostępne mikstury i runy ;)

tomakeo
10-06-13, 17:07
http://img404.imageshack.us/img404/3458/generimgphpd.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/404/generimgphpd.jpg/)

Zly On
10-06-13, 17:09
Wez gowno z non pvp sie nie odzywaj. W dupie byles, gowno widziales a najwiecej szczekasz.

tomakeo
10-06-13, 17:13
Huehuehue ale mi pojechałeś. Recepta dla Ciebie ? Skończ grać, a nie płaczesz na forum.

http://img59.imageshack.us/img59/690/dealwithitz.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/59/dealwithitz.gif/)

eloelo320
10-06-13, 17:17
Po co ty Elterix się odzywasz aż taki jesteś tępy czy licznik postów masz za mały? Każdy temat zalewasz byle jakim gównem i robisz z siebie kretyna. Nie sztuka stać i spamować kpiro. Mag to gówno któe spływa od 2 osób. Dmg jest tak słabe że szkoda gadać. Każda łatka obrażenia i leczenie 20% w dół.

Wicked
10-06-13, 17:20
Ja nie wiem co wy się tak burzycie. Od paru stron ktoś usiłuje jakieś konkrety wyciągnąć, to zamiast dać konkrety, się napinacie o to, że ktoś się wypowiada.
PvP i NPvP to równe servery, pogódźcie się z tym. Zmiany na PvP niestety ciągną za sobą takie na naszym, więc mamy prawo coś powiedzieć. Zamiast się spinać i napinać i w ogóle prężyć poślady, poszukajcie rozwiązania, które zadowoli obie strony.

A jak ktoś wciąż ma problem, to polecam:

http://img.sadistic.pl/pics/336623_db507bb116fb.png

tomakeo
10-06-13, 17:21
Po co się odzywam ?
1. Mam do tego prawo
2. Zalewam gównem tylko gówniane tematy

Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, mag ma być maszyną do zabijania, ale też i nikt go nie może zabić? DMG słaby? Każda łatka obrażenia i leczenie 20% w dół? A gdzie smok?

A jak ktoś wciąż ma problem, to polecam:

http://img.sadistic.pl/pics/336623_db507bb116fb.png

Mervakis
10-06-13, 17:27
Kończcie hejt i wróćcie do tematu.

Dowód na robienie magiem 500k/h by Wujek Wonz. Nie rozumiem więc Waszego podejścia do jego osoby jakby nie miał pojęcia o grze magiem, wszakże leczenie na obu serwerach takie samo.

http://img854.imageshack.us/img854/43/pidetka.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/pidetka.jpg/)

eloelo320
10-06-13, 17:36
Omg. Exp expem ja na bonusie wyrobie nawet te 800k/h i co z tego?

Walles
10-06-13, 17:38
Eletrix nie daj się!

Po co ty Elterix się odzywasz aż taki jesteś tępy czy licznik postów masz za mały? Każdy temat zalewasz byle jakim gównem i robisz z siebie kretyna. Nie sztuka stać i spamować kpiro. Mag to gówno któe spływa od 2 osób. Dmg jest tak słabe że szkoda gadać. Każda łatka obrażenia i leczenie 20% w dół.
I mówi to ktoś kto w większości swoich postów pokazuje rażące w oczy przejawy głupoty i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. (dla hejterów zapraszam do lektury.. https://forum.altaron.pl/search.php?searchid=173235 ostrzegam będzie ciężka do ogarnięcia).

TOPIC: Wujek Wons udowodnił jest ok.

Mervakis
10-06-13, 17:43
Czemu magowie z pvp płaczą, że padają na górskich, a na non pvp magowie, którzy mają o 50 lvli mniej dają radę expić tam bez problemów? Chciałem tylko pokazać, że wiele osób płacze bez powodu, nie potrafi grać magiem i traktuje go jako tanka, którym biorą na klatę po kilka potworów i narzekają jak padną, że to wina leczenia.

Zly On
10-06-13, 17:53
Po co jest m lvl? Tylko do dmg ta?

Mervakis
10-06-13, 18:01
Hape Tawis to nie jest Owla Tawis. W przypadku, gdy byłby to 1 czar z tym samym wzorem zależności lvl/mlvl zwiadowca leczyłby się kilkukrotnie słabiej (za mało), dlatego też są to różne czary z różnymi wzorami, które działają tak jak zostały zaprojektowane. Początkowo różnica była duża między tymi czarami i wynikała z ich cooldownu, który został zmieniony i teraz mamy praktycznie 2 równorzędne czary. Dlatego wciąż powtarzam o taiw fomesie i połączeniu siły leczenia obu czarów.

Podsumowując - czary działają tak jak to było w zamyśle i nie jest to błąd. Pytanie o mlvl przy 2 różnych wzorach myślę, że można zostawić bez odpowiedzi.

Zenon von Wons
10-06-13, 18:16
@usain bonus bonusem, ja mam 70 lvl. Mój kumpel 90 mag też już dawno siedzi na górskich.


@Merv wkońcu ktoś kto pisze tutaj z sensem coś o tym leczeniu. Mlvl jest od czego? Od tego żeby mag na małym lvlu biłmniej z pocisków i sie leczył niż na większym.Jakby nie było zależności mlvla ja zwiadem z obszarówek czy pocisków biłbym tyle co mag. Leczenie jest ustawione pod % max hp danej postaci.

Co do mojego no skilla przed chwila biegałem sobie po abitańcach i hape tawisa dopiero używałem jak mi 2-3 mistrzów wyskakiwało a tak na luzie ciskałem tawisem, nie widze potrzeby na tym lvlu zwiększania siły leczenia.

CySiO
10-06-13, 18:29
Dobra wy o expeiniu, ja się wypowiem na temat walki. Ktoś pisał, że mag spada od dwóch postaci. Nie wiem o co chodzi, ponieważ zwiadowca ma może o 1/3hp więcej, leczy się tyle samo, więc prawdopodobnie padnie od tylu samych przeciwników co mag, z tym, że dłużej będą musieli go bić, co jest zrozumiałe. No chyba, że zwiadowca powinien mieć gorszą odporność na obrażenia niż mag, w rozumowaniu tych, którzy mówią, że padają od dwóch graczy.

I jeszcze raz przytoczę, że zwiadowcy nekromancie zabrano sporą część obrażeń (do 150lvl) z puginałów i magowie biją więcej z pocisków/sd od nich do tego 150lvl (jakoś nikt nie płakał na ten temat na forum, a chociaż nie widziałem tego). Co do zwiadowcy ogółem, z kpiro można atakować stojąc w miejscu więc jeżeli uciekasz magiem nie będą Cie karać nim całym dmg. Proszę was POMYŚLCIE to nie boli, naprawdę.

Wicked
10-06-13, 19:44
Swoją drogą, takie tematy powinny być z góry zamykane. Każdy, ale to absolutnie każdy, jedna najmniejsza osoba miała prawo wejść na test i wtedy swoje żale wylewać. Był test. Weszła gra. Minął prawie miesiąc. I nagle się ludzie budzą. To waszą winą jest, jeżeli nie wszystko jest tak dobrze zbalansowane, jak byście WY chcieli. Inni testowali, inni mówili co im nie gra i zostało ustawione. Proste. :)

CySiO
10-06-13, 19:47
Jestem za, lecz nie wszystko można było testować, bo z tego co się orientuje zmiana w puginałach weszła w ostatni dzień testu. I niektóre rzeczy, zmienione zostały po wejściu aktualizacji. Choć te, o które się kłócą w tym temacie były do przetestowania.

Walles
10-06-13, 19:57
Ostatnia aktualizacja klienta:
25.05.2013
Wiosenna aktualizacja 2013 - serwer testowy
Slythia 21-04-13, 14:28

Tematy:
Czary Maga - 12 stron opinii graczy
Opinie Ogólne - 28 stron

Ale pewnie nie mieli czasu przez miesiąc wejść i sprawdzić tego jak będzie się grało, posiedzieć w depo na RL Altaronie to przecież lepszy fun. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

PS. Tak, ja ten zły,niedobry i najsłabszy, testowałem i dzieliłem się opinią z SG gdy tylko miałem zastrzeżenia co do gry Zwiadem. PEACE hejterzy.

Rian
10-06-13, 19:58
Każdy, ale to absolutnie każdy, jedna najmniejsza osoba miała prawo wejść na test i wtedy swoje żale wylewać. Był test. Weszła gra. Minął prawie miesiąc. I nagle się ludzie budzą. To waszą winą jest, jeżeli nie wszystko jest tak dobrze zbalansowane, jak byście WY chcieli. Inni testowali, inni mówili co im nie gra i zostało ustawione. Proste. :)

Początkowo różnica była duża między tymi czarami i wynikała z ich cooldownu, który został zmieniony (...)

Nie przeglądałem zbytnio zmian wprowadzanych na teście, ale administracja wielokrotnie zmieniała wzory itd aby jak najlepiej zbalansować grę, a to że nie wszystko zostało dobrze przetestowane to nie tylko wina graczy. I tak jest wiele lepiej niż gdyby dostęp do testa miało kilka wybranych osób, które nie zdążyłyby wszystkiego przetestować (albo administracja czekałaby aż przetestują, czyli data upka coraz bardziej by się oddalała). Pomijam "ninja zmiany" wprowadzane niekiedy po upach.

PS.Starałem się nie hejtować i trollować, nie wiem jak wyszło.