PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Stworzenie nowych expowisk


drazbeczka
30-04-11, 12:26
Jest krytycznie jeżeli chodzi o exp nie dość że są małe i jest ich mało i daleko to jeszcze wszędzie pełno osób, zamiast po expić chodzisz i łazisz bez sensu. Proponuje potworzyć nowe expowiska

Tummi
30-04-11, 12:33
Nie wiem jak Ty, ale ja chodzę troszkę dalej na expowiska niż pare Sqm i widzę wolne expowiska w sam raz na mój lvl : ).
Może wystarczy dobrze poszukać?

Eduardo
30-04-11, 12:35
Zgadzam się z poprzednikiem.

Xaynus
30-04-11, 12:55
Mapa jest duża, więc dla każdego się coś znajdzie. Szukaj, a znajdziesz.

mopsiok
30-04-11, 14:14
A czego Ty byś chciał? Czterech potworów na jednym metrze kwadratowym i teleporty pod każdy exp?

sk1ba
30-04-11, 14:16
Zdążyłem zwiedzić trochę mapy i stwierdzam, że znajdzie się dla każdego expowisko - wystarczy się trochę rozejrzeć ;)

Kyle Blaze
30-04-11, 14:21
Zgadzam się z Tummi, wystarczy umieć szukać :)

Spoon
30-04-11, 14:27
Zdążyłem zwiedzić trochę mapy i stwierdzam, że znajdzie się dla każdego expowisko - wystarczy się trochę rozejrzeć ;)

Grając magiem mogę powiedzieć, że jak dotąd każde zwiedzanie zakończyło się dla mnie śmiercią.

marcelasek
30-04-11, 14:36
no popieram czasami jest tak ze idziesz daleko daleko i spotykasz jakigos spidera, czasem jakiegos węża i tyle. A wystarczy wyjsc kawalek z miasta pierwsza dziura i padam na strzala od zywiolaka ognia na 22lv, no cos tu nie gra. faktycznie jest duzo expowisk ale dla wojow i palow, mag pod tym wzgledem ma gozej. faktycznie na 50+ poziomie bedzie lepiej mu sie expilo wszedzie niz wojowi, ale na 20 poziom jest lipa.
A co do tematu teraz i tak nie stworza specjalnie nowych expowisk...

Wiem ze trzeba szukac, znam juz mnóstwo miejsc z dobrym expem ale to sa takie o ktorych mag moze pomarzyc bo bija +50;/ np takie glupie elfy;d

Astacius
30-04-11, 15:21
Zgadzam się, jest krytycznie mało miejsc w których dałoby się opłacalnie expić.

mopsiok
30-04-11, 15:33
...albo to Wy nie umiecie tam expić opłacalnie. A poza tym, mag z reguły miał mieć trudno na początku, co jest moim zdaniem bardzo normalne. Więc nie wiem o co się rzucacie. Nie pasuje, to grać kim innym. Chociaż z tego co pamiętam, to miałem gdzie expić, mimo że byłem magiem (mówię o zamkniętym TS). No ale wtedy to było ze 20 ludzi w Neolicie.

Dreat
30-04-11, 15:41
Jets bardziej realistycznie, a nie hordy potworów czekające na zabicie. To nie Tibia, zrozumcie to wreszcie.

Astacius
30-04-11, 15:47
To nie Tibia, zrozumcie to wreszcie.

Wiesz.. jak bardzo mijasz się z prawdą?

Tummi
30-04-11, 15:51
Tak jak mówi mopsiok, nie chcąc nikogo urazić: nie umiecie grać dana profą to spróbujcie inna :). Ja osobiście gram magiem, i gra mi się przyjemnie.

siwyus
30-04-11, 15:56
Na pewno będą dodawane nowe tereny. Ale na to pewnie będzie trzeba poczekać. Server niedawno co wystartował. Ta mapa jest ogromna więc nie uwierzę, że wszędzie ktoś jest i nie masz gdzie expic...

mopsiok
30-04-11, 15:58
Muszę w końcu wbić ten 10 lvl i wyjść, bo z Waszych opowiadań wynika, że cała mapa Kontynentu została ograniczona do miasta, czerwi, krasnoludów i Abitańczyków. :D

Tummi
30-04-11, 16:05
Bo każdy się cyka wyjść gdzieś dalej, tak w tym ja, ale zajęte expowiska przy mieście mnie do tego zmusiły by iść przed siebie ^^. Co prawda większość osób ma lvl 20- więc nie musi iść gdzieś b. daleko, żeby poexpić.

Dreat
30-04-11, 16:44
Wiesz.. jak bardzo mijasz się z prawdą?

To, że jest to na silniku tibijskim nic nie znaczy. Gra ma zupełnie inne założenia, a to wpływa na WSZYSTKO co znajduje się w temacie "Altaron".

To nie jest Tibia ani OST.

Astacius
30-04-11, 17:54
To nie jest Tibia ani OST.

Według mnie to zwykły OTS. Może i bardziej rozbudowany od większości, ale ciągle zwykły OTS...

Acolt
30-04-11, 18:25
Pierdzielisz Astacius strasznie.
Zgadzam się w zupełności z Dreatem. To nie jest Tibia, ani ots. Inne założenia są zupełnie. I jak ktoś przyszedł tu grać bo myślał, że to fajny ots to niech lepiej z Licor nie wychodzi bo szkoda czasu. Jego i graczy, którzy rozumieją ideę tej gry...

A co do tematu. Expowiska może i są. Ale ciężko znaleźć nie padając po drodze ze trzy razy. Powinni uchylić trochę rąbka tajemnicy i dopomóc graczom jakimś mini-spoilerem;)

mefistomen
30-04-11, 18:34
Ja gram na rooku i na respy nie narzekam ;]
A mam o 1000000% gorzej od was ;]
w grze nie chodzi o lvl, tak kiedys gralem szybko mi sie nudzilo bo lvl sie za dlugo bil a teraz jak nie patrze na osiagniecia a na zysk to i popisze i poskilam i cos osiagne, a jeszcze kiedy indziej to wyłączę altaron w dzień i pogram w nocy a jeszcze kiedy indziej wgl nie włączę altaronu.

Astacius
30-04-11, 18:35
Ja gram na rooku i na respy nie narzekam ;]
A mam o 1000000% gorzej od was ;]
w grze nie chodzi o lvl, tak kiedys gralem szybko mi sie nudzilo bo lvl sie za dlugo bil a teraz jak nie patrze na osiagniecia a na zysk to i popisze i poskilam i cos osiagne, a jeszcze kiedy indziej to wyłączę altaron w dzień i pogram w nocy a jeszcze kiedy indziej wgl nie włączę altaronu.

Naprawdę przejęliśmy się twoją historią.

mopsiok
30-04-11, 18:43
Expowiska może i są. Ale ciężko znaleźć nie padając po drodze ze trzy razy. Powinni uchylić trochę rąbka tajemnicy i dopomóc graczom jakimś mini-spoilerem;)

Trzeba było odkrywać przed 20 poziomem, a nie siedzieć na czerwiach 8).

psotek
01-05-11, 12:59
Jets bardziej realistycznie, a nie hordy potworów czekające na zabicie. To nie Tibia, zrozumcie to wreszcie.
Szczególnie wolne przestrzenie wokoło miasta. zadnyw wilków, lisów borsokow i innych zwierzaków.Dajcie cos co nada życia tym terenom(nie expowiska ale coś co zacheci do zwiedzania).

Slythia
01-05-11, 13:08
Expowiska są, trzeba jedynie je znaleźć!