PDA

Zobacz pełną wersję : Rook


Ancieq
01-06-13, 09:27
Mam pare pytań odnośnie rooka
- od którego poziomu można wyjsc ??
- gdzie wtedy expic ?
- skąd wziąć miedziaki ?

MrMavado
01-06-13, 09:48
Miejscem dla początkujących jest Archipelag Licor, który dzieli się na dwie wyspy: Anan i Lewana.
Opuścić Licor można na 10 poziomie.
Na początku zarabia się zabierając z szczurów ser i robaki i sprzedając je.

Poradniki opisujące obie wyspy:
Lewana
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1293
Anan
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=447

Psimgoth
01-06-13, 09:48
PO 1, nie ma takiego czegoś jak "rook" Jest archipelag Licor, i nie ma takiego czegoś jak "no vocation" masz rdzennego wyspiarza, później po wbiciu 10 poziomu możesz opuścić archipelag licor (lewana lub anan) niezależnie gdzie wybrałeś miejsce pobytu, w mieście pod kanałami można łatwo nabić 2 poziom, bądź 3 i sprzedać u npc (sery) a następnie zakupić krótki miecz. Może zanim zaczniesz expić proponuję tobię porozmawiać z zielarką "zadanie" (anan lub lewana) są dwie i żadne od siebie się nie różnią poprzez wykonywanie zadań. Chyba grałeś w tibie, więc miedziaki to inaczej środki pieniężne, coś w stylu (gp) możesz zdobyć poprzez sprzedawanie sera, wilczych łap, robaków itp u npc, ale u jakiego to ci nie powiem, szukaj a znajdziesz dzięki temu bardziej poznasz tereny, okolice miast.

Zenon von Wons
01-06-13, 10:08
Widzę ktoś ma problem z czytaniem

Mam pare pytań odnośnie rooka
- od którego poziomu można wyjsc ??
- gdzie wtedy expic ?
- skąd wziąć miedziaki ?

Więc napiszę to tak jak miało być.

-Wychodzisz na 10 poziomie, bo wbiciu 10 polecam sprawdzić dziennik tam będą wszystkie informacje.
-Jak już wbijesz 10 i dolecisz do neolithu polecam zakupić u kowala łuskowy set. Jeżeli nie masz na niego kasy i grasz na npvp to zgłoś się do mnie lub do jakiego kolwiek hlvl'a i powinni Ci pomóc. Expi się najlepiej na czerwiach na niskim lvlu ale można też cmantarz, raindar, krasnale.
-Kase możesz uzbierać na cmentarzu, krasnalach(tuta najwięcej ale trzeba uważać na krasnali szeregowych)