PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Spis broni itd.


Ellegon
02-10-09, 18:51
Zastanówcie się, ale można zrobić np. spis broni (czyli zamiast miniaturek jak to wygląda będą zdjęcia z przybliżonym wyglądem) i albo zdjęcie będzie zagadką skąd jaką broń dostać czy w opisie tego zdjęcia np. "W starożytnych grobowcach są ożywione mumie, ale nie takie zwykłe. Posiadają siły, o których wojownicy tylko śnią, i są bardzo niebezpieczne dla samotnego podróżnika. Niektóre z nich mają topór o wielkiej mocy, który oczywiście możesz odebrać, ale przygotuj się na śmierć". - To taki przykładowy opis a tu np. zamiast opisu zdjęcie http://img406.imageshack.us/i/imagehzr.jpg/ - jak zauważysz to jest mumia który dźwiga ten topór - ale dlaczego topór, a nie miecz? Zwróć uwagę na podobieństwo do reaper axe z rl tibii (można się tym posłużyć jeżeli jego grafika będzie użyta). Trochę kulawo ta historyjka mi wyszła, bo pisane na szybko, a do tego nie jestem dobry z polskiego :P.

ps. Chcecie - krytykujcie - mi to nie przeszkadza... dla kogoś może być ten pomysł fajny, ale dla innych zupełnie niepotrzebny i nie warty wysiłku.

ksitka
26-04-11, 20:33
Zgadzam się aby był taki spis jak na tibia.pl

drazbeczka
26-04-11, 20:36
Dobre ;p nawet w huk pomysłów ale co na to admin

konradowalkero
26-04-11, 23:43
Żadnych spisów broni, żadnych opisów, żadnych spoilerów. Sam se obczaj jaka broń jakie ma statystyki.

eremce
27-04-11, 10:41
Przykład z życia. Kupujesz słuchawki to nie wiesz czy są dobre, tylko wiesz po opinii graczy.

Pawlo182
27-04-11, 14:10
Przykład z życia. Kupując słuchawki, możesz sprawdzić na internecie czy też w instrukcji obsługi jaką mają częstotliwość, do jakiej muzyki najlepiej się nadają, gdzie możesz je kupić i ile kosztują... Inna sprawa, że sprzedawca uważa, że "są najlepsze", a inna, że opinie graczy są całkowicie inne.

Jednakże uważam iż przydałby się spis ekwipunku. Jednak bez szczegółowych informacji gdzie je zdobyć, z jakiego potworka lecą, itp. Tylko suche fakty, np.
Krótki miecz, atak 15, obrona 12

~Adramelek

zelan
27-04-11, 16:02
Albo niech chociaż npc przedstawi właściwości i parametry broni, w końcu klient ma prawo wiedzieć jaki towar mu wciskają ^^

Zyraf
27-04-11, 16:42
rzeczywiście przydałoby się coś takiego, sam chciałem kupić lepsze uzbrojenie... i wyszło tak że kupiłem butki od 20 lvla dla wojownika i łucznika a sam jestem magiem ;/ 550 miedziaków poszło...

drazbeczka
27-04-11, 16:59
no i trochę:rolleyes: kasy w bok ale na twoim lvl to mały problem gorzej dla 10 lvl ;p

Ciamcia
27-04-11, 17:08
Musimy coś takiego zrobić, inaczej gra będzie bezsensowna, gracze będą marnować mnóstwo kasy na nic, a jak nie ma w tej grze kasy, to i nie ma gry...

bartas526
27-04-11, 17:20
mi tam pasuje z czasem można by było dodać całe eq nie tylko broń jakie jest do dyspozycji oraz potwory z których można dropnąć ową rzecz ;]

Kessler
27-04-11, 17:43
Powinno być tak:
NPC: Dzień dobry .... mam dla ciebie do zaoferowania Krótki miecz (atak 15, obrona 12) ......... itp.

Oczywiście to jest przykład. Inni mówią prawdę bo jakiś nowicjusz chce coś kupić a tu mu wywala tylko nazwy wiec nie nie co jest lepsze od którego i dla kogo. Albo powinno być jak w tibi ze wyskakuje ci okienko i sam możesz sprawdzić. To tyle z mojej propozycji. :B

psotek
01-05-11, 12:37
Albo powinno być jak w tibi ze wyskakuje ci okienko i sam możesz sprawdzić. To tyle z mojej propozycji. :B

popieram.przyspieszy sprzedaż i kupno.

saitaver
01-05-11, 12:44
Żadnych okienek, równie dobrze exp w sms shopie mogliby dać.

psotek
01-05-11, 13:33
Żadnych okienek, równie dobrze exp w sms shopie mogliby dać.

Czy ty myślisz co piszesz, bo mi się wydaje ze nie wiesz nawet o co chodzi z okienkiem.Zagraj w tibie wtedy zrozumiesz dlaczego ten system kupna jest uciążliwy .

kindziukxxx
02-05-11, 20:10
Czy ty myślisz co piszesz, bo mi się wydaje ze nie wiesz nawet o co chodzi z okienkiem.Zagraj w tibie wtedy zrozumiesz dlaczego ten system kupna jest uciążliwy .


Właśnie że nie jest kiedyś tak było i niech tak zostanie a nie zwykłe witaj i sobie zaznaczasz. Ta gra ma nawiązywać do starej Tibi a nie do tego co jest teraz...

psotek
03-05-11, 12:50
Właśnie że nie jest kiedyś tak było i niech tak zostanie a nie zwykłe witaj i sobie zaznaczasz. Ta gra ma nawiązywać do starej Tibi a nie do tego co jest teraz...
Ale poco rezygnować z tego co dobre?