PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Czy to server dla mnie?


Kijek28
28-05-13, 20:51
Siema, mam pytanie co do systemu pvp na tym serverze, jestem graczem dla którego pvp to jedyne co sprawia mi w Tibi przyjemność, ostatnio nie ma żadnego servera który by mnie zianteresował, jestem znudzony już servami 7.4-7.72 szukam czegoś na dłużej, gdzie nie będe musiał brać udziału w wyścigu szczurów ;p, tak więc chce wiedzieć kilka rzeczy.
- exhausted jest jak na nowe czy starej tibi? tzn, osobny na leczenie i atak czy jeden na wszystko?

- czy jest tu jakas profesją która przypomina starego maga z 7.4 tibi który miał pierdolniecie ale był cieżki do ogarniecia i łatwo padał gdy juz sie go złapało

- czy możliwa jest tu gra samemu, tzn expienie samemu, zabijanie ludzi którzy Ci sie nie podobają bez pomocy kogokolwiek? czy raczej cieżko byc tu samotnikiem? ; p

- czy Twój pvp skill z normalnej tibi da Ci jakaś przewage na tym serverze? czy radząc sobie dość dobrze na starej tibi będe mógł pokazać coś na tym servie? czy pvp jest ułatwione jak na nowej?

- czy w ogole jeżeli liczy sie dla mnie tylko pvp to ten server jest dla mnie?

- czy wojna na tym serverze sprawia przyjemność? widziałem jakies filmiki jak sie tu bili szczerzę wyglądało dla mnie to dość dziwnie no ale nie moge opierać sie tylko na filmikach, chciałbym wiedzieć czy wojna ma tu sens, czy gra tu wystarczająco dużo osób by pobawic sie w openki itp, czy straty po smierci są na tyle duże by ludzie płakali po dedach?

Jak ktoś potrafi mi odpowiedzieć na te pytania to byłbym bardzo wdzięczny : ) z góry dzieki

Walles
28-05-13, 21:06
1- CD. jak na nowej Tibii
2- Mag ma pierdolnięcie ale jak go zaznaczą to raczej deska, choć mamy pewnego koxa Arteron który stoi i nie pada ;)
3- expić możesz samemu ale jest sporo miejsc w których share exp jest niezbędny
4- na pewno skill dużo Ci pomoże
5- świat jest pvp więc na pewno dla Ciebie
6- wojna jest świetna, straty są w sumie spore nawet z blesami

grek
28-05-13, 21:18
1.Mag jest taką profesja z daleka jest kotem ale jak leci w niego buła to łatwo spada po zmianie hp
2.Expienie samemu jest możliwe ale 100+ lvl lepiej expic w drużynie . Samemu w pvp to ciężko tzn . Mag elementalista na 80 lvl ma Ue . Jak gracza z podobnym lvl chcesz bić to na expie spokojnie dasz rade .
3.skill w pvp da ci dużo , ale w Altaronie jest dużo kompletnie nowych czarów i musisz je ogarnać
4.pvp na tym serv jest dobre ale najlepiej sie przekonasz dochodząc do wojny .
5.Mi osobiść wojna sprawia przyjemność . Straty po śmierci to jakies 100% lvl na 120 lvl potem to jest 100% ale z blesami . Obecnie w wojnie walczy aktywnie z 40 os

Kijek28
28-05-13, 21:36
Dzięki bardzo za odpowiedzi, myślę że w wolnym czasie coś sobie tu pogram.

Kr92
28-05-13, 22:08
Zrobisz postac to odezwij sie do mnie na priv czy w grze czy na forum: nicki Arteron, Artezon, Srian Gulgar co zastaniesz :)