PDA

Zobacz pełn± wersję : dzisiejszy update bez balansu


jestemproo121
25-05-13, 22:14
Niestety muszę się odwołać od tego update...Kompletnie osłabił zwiadowce i polepszył maga (59 mag wiecej bije niz 130 zwiad).

Wicked
25-05-13, 23:44
A były testy. A można było sprawdzać. Jak dla mnie temat do zamknięcia, bo bez żadnej tre¶ci, a jedynie kolejne marudzenie.

CySiO
26-05-13, 06:20
Z tego co się orientuje, zwiadowce osłabili tuż przed wprowadzeniem update'u. I kilka osób mówiło, że jest za mały dmg z puginałów. (na lvl 33-150, potem już jest dobrze z tego co widziałem)

Zenon von Wons
26-05-13, 09:51
Kael, a cały czas mówiłem, że zwiadowca jest mega za słaby nawer przy Mervie pokazywałem moje hity z pugi 120 zwiadem z niewidk± i potkiem potęgi rzędu 500-550, gdzie kpiro wczora po 700 i jest mega tanie! No popatrzcie na to ogarnięcie: pugi - 100 many na użycie, teraz już chyba 8k(?) za 100 sztuk, potrzebuje niewiki czyli kolejnej many - jeszcze wiecej potków trzeba zabrać ale nie za dużo bo każde 100 waży 200 capa!

Zacytuje merva -
puginał ma instant dmg więc jest droższe i taki dmg zostanie
i
Puginały nie s± do expienia.

Wychodzi na to, że jak chcesz i¶ć gdzie¶ z kim¶ to nie musisz uciekać więc wybierasz kpiro, ale za to jak idziesz expić sam to pugi nie s± do expa więc bierzesz kpiro i na 120lvlu bijesz pojedyńcze górskie bo dwa cie zabijaj±, gdyż twój zwinny zwiadowca musi stać. No chyba że masz efo tote :)

Kagrenak
26-05-13, 11:25
A wszystkie zwiady by chciały wszystko solowac :] Upek jak najbardziej na + moze zaczna sie bardziej teamowe wypady a nie tylko 2x zwiad i jeden blokuje drugi nakurwia i po setki k/h juz i tak za duze lvl moim zdaniem biegaj±. Mam zwiada i my¶le ze teraz bedzie ciekawiej. Pozdro !