PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Zawód na licorze.


Amara12
24-05-13, 11:05
Witam. Wiem że niektórym graczom nie podoba się rozwój licoru. Uważam jednak że powinien być rozwijany. Wszystko się rozwija, nawet wiochy.
Tak więc proponuję dodać 2-3 subprofesje dla stałego wyspiarza. Były by to takie chłopskie subprofesje, np Kowal, Młynarz itp. do każdej subprofesji było by po kilka zadań do wykonania.
Oczywiście z wprowadzaniem innowacji tego typu ( jeżeli takowe będą) można by poczekać, aż na głównym kontynencie będzie dużo graczy.
Proszę o opinie.

podarty
24-05-13, 11:29
krotko i na temat NIE!

Iniemamocnych
24-05-13, 11:34
hmmmm, Kowal, Młynarz... Czemu nie, brzmi całkiem fajnie, zawsze to coś choć nie wiem jak inni zareaguję na ten pomysł ale dla Mnie bomba :)




Pis Joł

Wicked
24-05-13, 11:37
I co miałoby to dawać niby? Jaki tego sens? Jakie korzyści? Po co to? Dla samego napisu "wojownik młynarz"?

Iniemamocnych
24-05-13, 11:42
Wojownik młynarz? Kolega wyżej najwidoczniej nie za bardzo zrozumiał tego postu...

tomakeo
24-05-13, 11:43
Ludzie dajcie sobie siana z tym licorem ... po trzech stałych wyspiarzy na serwerach, a wy chcecie nie wiadomo czego, nie wiadomo po co.
Grajcie, expcie, polujcie na smoka, a jak się nie podoba to zapraszam na kontynent.

Amara12
24-05-13, 11:49
I co miałoby to dawać niby? Jaki tego sens? Jakie korzyści? Po co to? Dla samego napisu "wojownik młynarz"?

Nie dla żadnego napisu, tylko dla RPG. Nie rozumiem waszego podejścia. Na licorze mogły by być tego typu prace , przecież ludzie nie obięci wojną ( czyt wojną z abitańcami) też coś muszą robić, nie tylko zabijać potworki. Z racji tego że nie prowadzą wojny, mogą pracować jako młynarz np dla gospodarki licoru.
Proste.

Walles
24-05-13, 13:34
Priorytetem był, jest i będzie główny kontynent. Może kiedyś się czegoś doczekacie póki co jest wiele ważniejszych rzeczy do zrobienia niż to o co prosisz dla hmm 7 osób? więcej Licorstayerów nie znam.

neccoz
24-05-13, 13:47
Ja byłbym za taką opcją na głównym kontynencie. Wybierałoby się zawód, byłyby rangi np. czeladnik, mistrz itp. Dawałoby to inną możliwość zarobku/expienia. Różne misje typu zrób ileś ciast itp :D

Kleikk
24-05-13, 14:25
Priorytetem był, jest i będzie główny kontynent. Może kiedyś się czegoś doczekacie póki co jest wiele ważniejszych rzeczy do zrobienia niż to o co prosisz dla hmm 7 osób? więcej Licorstayerów nie znam.

To niewielu znasz :))

@topic
Fajny pomysł :-D

Rian
24-05-13, 16:31
Ja byłbym za taką opcją na głównym kontynencie. Wybierałoby się zawód, byłyby rangi np. czeladnik, mistrz itp. Dawałoby to inną możliwość zarobku/expienia. Różne misje typu zrób ileś ciast itp :D

i to jest świetny pomysł !

@topic
nie

Psimgoth
24-05-13, 20:07
Poczekamy, zobaczymy gdzie ten Hotel będzie, czy to będzie nowa wyspa i wgl...

neccoz
24-05-13, 22:05
Poczekamy, zobaczymy gdzie ten Hotel będzie, czy to będzie nowa wyspa i wgl...

Nie będzie nowej wyspy. Zapomnij.

MrMavado
25-05-13, 15:54
Jestem przeciw robieniu subprofesji na Licor ale sam pomysł z zawodami można rozwinąć. Pomyślcie, że gracz mniej skupiałby się na expieniu do 1000 lvla, a może zająłby się tworzeniem ozdób, ekwipunku, czegoś czemu warto poświęcić czas.

Rian
25-05-13, 20:50
Nie będzie nowej wyspy. Zapomnij.

No niestety jest nowa wyspa. Mała, ale jest.