PDA

Zobacz pełn± wersję : [odrzucone] Miotany nóż


Darth Bane
07-05-13, 21:43
Witam.

Moja propozycja to wprowadzenie miotanych noży do sklepu/ jako loot z jakich słabszych potworów niż ork zabójca, żeby ta broń stała się jak±¶ alternatyw± dla włóczni/ łuku i strzał na niskich poziomach, nie cały czas jedno i to samo.

Walles
08-05-13, 07:49
Jakie jedno i to samo, amunicja zmienia się co kilka poziomów aż do 75lvl. po patchu dojdzie jeszcze amunicja na 150lvl. A co do "miotanych noży" maj± one inny cel w Altaronie, służ± do produkcji puginałów z których jest niezła sieka.

CySiO
08-05-13, 09:06
Walles, mylisz się, miotanych noży nie da się zamieniać. Do tego służ± nożyki, scyzoryki i sztylety.

Rian
08-05-13, 13:05
Zawsze można dodać przerabianie na puginały noży, dla mnie to całkiem dobry pomysł.

podarty
08-05-13, 22:23
wez ten miotany noz i popelnij harakiri... moze jeszcze enczanted spiry i royalki? aaa i na bonus assassin stary z atakiem o 5 wiekszym od najlepszego beltu!

cewix
09-05-13, 13:27
wez ten miotany noz i popelnij harakiri... moze jeszcze enczanted spiry i royalki? aaa i na bonus assassin stary z atakiem o 5 wiekszym od najlepszego beltu!

narzekasz teraz zapewne na rl tibie ,ale trzeba być kretynem ,żeby korzystać z drogich i słabych assasinek ,kiedy można mieć lepsze i tańsze pristmatic bolty + jeszcze kusza która ma większ± celno¶ć i dmg

podarty
09-05-13, 18:07
Assassinka jest dostepna od 80lv na rl tibi i sa nadal uzywane przez paladynow osobiscie znam kilku 200+ rp ktorzy kupuja niezwykle tanio assassinki a potem ich uzywaja :]

Darth Bane
09-05-13, 18:23
^^ pikus, Ty o Tibi ja o Altaronie ;x

Miotane s± już dodane, lecz nieużywane. Zanim będzie można użyć kuszy mamy do dyspozycji tylko włócznie i łuk, trzecia alternatywa byłaby spoko. Noże s± lżejsze niż włócznie i maja większy atak o 5. Taki 20-30 poziomowy zwiadowca mógłby z nich skorzystać.

podarty
09-05-13, 19:15
Jestem na nie jestes lucznikiem a nie assassinem

mickaz
09-05-13, 19:18
@UP
Tu mowa o nozzach miotanych, czytaj caly temat...
a ja na tak, na tym 30lvl naprawde by sie cos przydalo :) chodzenie w lukiem czesto konzy sie smiercia... znowu spear ma slaby atak!

podarty
09-05-13, 19:36
LUCZNICY NIE NOSILI NOZY DO RZUCANIA!!! Luk strzaly i ew jakas bron gdy skonczy sie amunicja/walka bedzie z bliska

mickaz
09-05-13, 19:43
a magowie nie nosili zbroi, tylko szmaty zwykle.. rycek znowu mial tak ciezko zbroje, ze nie mogl chodzic... a tutaj zapierdala.. to nie real to gra kolego, gra. tibia :)

Rian
09-05-13, 20:31
Jestem na nie jestes lucznikiem a nie assassinem

LUCZNICY NIE NOSILI NOZY DO RZUCANIA!!! Luk strzaly i ew jakas bron gdy skonczy sie amunicja/walka bedzie z bliska

On jest (elitarnym) zwiadowc±. Zreszt± 45+ zwiadowcy korzystaj± z kuszy, a łucznicy korzystali jak sama nazwa wskazuje z łuku !!! :p

podarty
09-05-13, 22:24
taa chyba totalitarnym -.-