PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy silnik, Ten Update!!!


Smile1
03-05-13, 18:18
Dla tych co nie odwiedzają FaceBook'a. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=U2LuBjH3FFs
Adrian, zarowno silnik, klient tak naprawde wszystko ;)

Obles
03-05-13, 18:20
Nie wysuwaj pochopnych wniosków.

Smile1
03-05-13, 18:22
Nie wysuwaj pochopnych wniosków.
Czytam komentarze. No ale cóż...
Sumasumarum, nawet sam film który wkleiłem, coś świetnego!!! :)
Tylko... Przecież Slythia pisała, że nie da się zrobić deszczu na tym silniku ;).
Więc? :)

Walles
03-05-13, 18:54
Jestem w szoku, wyjebane w kosmos! do tego Selbo podpowiedział że bronie zaczarowane na ogień podczas burzy będą gasnąć, coś pięknego! Dawać to jak najszybciej ;)

Obles
03-05-13, 18:59
Nie nie, ja tylko zażartowałem :P.

@down:
Aczkolwiek, kto wie? :)

Walles
03-05-13, 19:04
Ehh szkoda to byłoby mega ;)

Kuzyn
03-05-13, 21:50
Dla tych co nie odwiedzają FaceBook'a. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=U2LuBjH3FFs

Wstawiłem już ten filmik na forum wcześniej :(

neccoz
03-05-13, 23:10
Kilka miesięcy temu (albo lat) Tibia wystawiła podobny filmik do sieci. Burza, mgła, pioruny, wszystko fajnie, ale jednak nie znalazło się to do teraz w grze.
Strzelam, że to raczej pokazówka. Przecież, gdyby takie coś było w grze naprawdę, to gra byłaby tak mało widoczna, że to szok. <- ONLY MY OPINION, haters.

tanekaze
04-05-13, 00:02
Brakuje mi więcej newsow trochę ;p chciałbym zobaczyć jakies newsy dot. przyszłości, planów.

Gram tutaj po długiej przerwie, zacząłem grę na nowo, wbiłem 51 lvl w 2 tyg i zapal by ten cały wygasł. Cieszyłem się z zadań, expienia, alchemika i tutaj się wszystko powoli kończy, nie widzę jakiegoś ciągu dalszego który mnie by jakoś zachęcił do dalszego spędzania czasu w grze.

Faktycznie Altaron jest w sobie bardzo specjalny, lecz po długiej grze robi się bardzo kartonowy. Cały czas oczekuje czegoś dużego, czegoś czego nie oczekuje. Fajna grafika, deszcz to raczej nie jest wszystko.

Drzewko skilli nie jest zbyt zachęcające. Aktualne jest trochę takie oklapnięte bo i tak wszystko można po długim czasie wymaksowac. Nie chce żeby ktoś myślał ze się za bardzo czepiam, po prostu czegoś mi brakuje i to bardzo.

Smile1
04-05-13, 11:37
Poczekaj jeszcze te kilka tygodni- Będzie to wielki boom dla Altaronu.

Kagrenak
04-05-13, 11:38
Dokladnie mam to samo doczucie :] Nie grałem od listopada i po 2 tyg to samo ogień gaśnie...

siwyus
04-05-13, 16:38
Jak dobrze pamiętam to przy zmianie silnika miała być reklama, tak więc jest na co czekać ;)

@edit
Również nowy silnik=brak jakiegokolwiek bota (przynajmniej przez jakiś czas)

Smile1
04-05-13, 17:53
Jest bardzo łatwy sposób zrobienia bota na inny silnik- Sam nie używam, ale dla kogoś kto zna się chodź trochę, będzie to banalne.