PDA

Zobacz pełną wersję : Rycerz 2h - Expowiska


Kagrenak
01-05-13, 21:22
Witam,
mam pytanie, jako, że w grze ostanio cięzko się doprosić aby ktoś pokazał, chciałbym zapytać o expowiska dla rycerza 2h. 57 lvl, 82 skill, kolczatka +4.
Expy ktore znam:
Bagienne koło bekalelu, wiverny neo i ankardia. Na cyce juz nie smigam bo za mało wyciągam tam k/h. Co mnie interesuje ponad 100k/h. Na bagiennych z bonusem wyciskam ok 140k/h z średnim wastem. Neo wiverny cos kolo 120k/h ale często w/w expowiska są po prostu zajęte. Słyszałem o mnichach, że świetne expowisko ale gdzie to jest nie mam pojęcia. Byłem na abitańcach tych kolo krasnali ale czasa hardcore jak sie cały oboz zlatuje i wyskakuje 2 mistrzow :]
Mógłbym siedzieć na bagiennych, no ale jedno expowisko troche nudnawo :]

Pozdrawiam i czekam na dyskusje :]

sidexxx
01-05-13, 22:56
akurat na takim lvl rycerzem jest nudno, mnichy są na południe od gospody ale tam 100k/h napewno nie będzie, może quary sprawdź? albo nowy resp smoków na zachód od nowego obozu abi. Co do tych abitanczyków to zawsze możesz spróbować iść tam z magiem co by cię ihał + obszarówkami spamował, na trollach może coś poexpisz ale nie wiem czy dasz rade na tym lvl (chyba że byś nie schodził na ostatni poziom) :S Ale smoki i wywerny są na ten lvl chyba najlepszym wyjściem.

jacobs93
02-05-13, 08:30
A pomysł na exp dla woja z lvlem 37 i skillem 2h 70? :D

Kagrenak
02-05-13, 10:12
Ccye wiverny :D Na Ankardii :D

cewix
05-05-13, 15:12
na trollach twardzielach na 57 lvl dasz rade ja robiłem tam 210k-230k exp/h i wychodziłęm na lekki - lub na 0 ,na 70 lvl juz wychodziłem zazwyczaj na +

sidexxx
05-05-13, 15:33
@cewix, ale chyba chodziłeś tam z niewidką a podejrzewam że kagrenak jako rycerz 2h jest najpewniej duchownym :) a z ringami to ciężko

podarty
05-05-13, 17:38
Gdybym wiedzial czy jestes alchemikiem... zreszta ja swoim 60 rycem alchemikiem 1h robilem 250k/h na twardzielach robilem potki na ktorych kolega robil mi uh wychodzilem na 400 manas i 30 uh na expa i sie zwracalo (zakladajac ze robilem sobie potki) ale jak juz ktos tam powiedzial SMOKI SMOKI I JESZCZE RAZ SMOKI! skladasz sobie mieszany set na 75lv :]

cewix
06-05-13, 11:08
@sidexxx robiłem to ryckiem 2h duchowym elementalistą ,bez żadnego pierścienia na niewidke sam hape tawis+odes rago

Kagrenak
06-05-13, 15:41
Mieszanych setów nie znam :> i nikt mi nie che udzielić takowych informacji :]
Po za tym jestem alchemik - nekro :]

cewix
06-05-13, 18:58
czyli o twardzielach bez waste nawet nie masz co myślec ,możesz pójść na ten duży resp smoków na zachód od tego nowego obozu abitańców przy bramie zamkowej ,tam też robiłem ~200k exp/h

Kagrenak
06-05-13, 19:24
W tym momencie robie uszy mejkera ;] Cholera, gra magiem nie jest taka zła, fakt - lag, chwila nie uwagi i gleba ale troszke urozmaicenia :]