PDA

Zobacz pełną wersję : Druga Rocznica Altaronu.


Smile1
23-04-13, 21:53
Dziś, 23 kwietnia mineło 2 lata od pierwszego dnia servera. Już dwa lata jesteśmy na Ty z grą, która była strzałem w dziesiątkę. Od dwóch lat poznajemy tereny, potwory. Od dwóch lat zabijamy smoki hydry i demony. W tym czasie uzbierało się Nas 34 tysiące! Wspólnie napisaliśmy 4473 tematów, 49483 postów, wspólnie wygrywaliśmy konkursy, wspólnie wygrywaliśmy i przegrywaliśmy wojny!

Specjalne podziękowania dla:

Mirzy
Pro scouta
Dedereqa
Selba
Colensa
Samny
Attaxa
Pro Archera


I oczywiście:
Slythii,
Travowi,
I wszystkim innym, za to, że dawali Nam radość z gry! ;).

Walles
23-04-13, 21:58
Wszystkiego dobrego, życzę czerpania jak największej zabawy z rozgrywki, oraz jak najwyższych leveli przy czym jak najmniej poniesionych śmierci ;) kolejny roczek aby zleciał szybko i przyjemnie. Pozdro

Czyżby administracja była tak przejęta najnowszym patchem że zapomniała z tego wszystkiego o tych zacnych obchodach ? liczyłem na jakiegoś darmowego "pacca" ;)

Dark Fury
23-04-13, 22:02
Oby Altaron cały czas się rozwijał i parł z całych sił do przodu. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku też powstanie podobny temat, a trzecia rocznica Altaronu będzie już hucznie obchodzona przez setki graczy. Ja ze swojej strony też dziękuję, bo ta gra, to na prawdę kawał ciężkiej i dobrej pracy. Cieszmy się z tego co mamy i wspólnie postarajmy się abyśmy mieli jeszcze więcej.


Pozdrawiam wszystkich fanów Altaronu !
Kreedz.

jakub00s
23-04-13, 22:04
Gra zaczel rozwijac sie w odpowiednim kierunku kolejne upy oraz otwarty server testowy oby tak dalej trzeba przyciagnac nowych graczy .

makmej
23-04-13, 22:51
Wszystkiego najlepszego... Życzę Altaronowi aby rozwinął się do poziomu Tibii (jeśli chodzi o ilość graczy), aby gra na nim była jeszcze bardziej przyjemniejsza oraz żeby żył sto lat:)

Yossarian
23-04-13, 23:14
Do szczęścia brakuje aby 300+ graczy online, aby respy byly przeplnione, wiecej teamow, mniej random pk...

leon
25-04-13, 08:52
Wszystkiego Najlepszego Administracji :)

eloelo320
25-04-13, 12:08
Gra zaczel rozwijac sie w odpowiednim kierunku kolejne upy oraz otwarty server testowy oby tak dalej trzeba przyciagnac nowych graczy .

No nie wiem czy wszystkie jest ok popatrz na grę magiem, nic w tym kierunku nie jest robione.

9106796
25-04-13, 14:35
i tu sie mylisz wejdz na testa i sprawdzaj co dzien sa nowe rzeczy zrobione.

jakub00s
25-04-13, 15:33
Wszystkie profesje sa codziennie poprawiane . Jak masz jakies sugestie to napisz na forum i zapraszam na server testowy . Warto samemu cos potestowac .

19950202
01-05-13, 18:16
100 lat <:P>