PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Kosmetyka Luki & Kusze


tanekaze
22-04-13, 18:08
Witam.

Bron zwiadowcy tak naprawdę z wyglądu jest nuda. Jedyne co się zmienia z czasem do amunicja lecz nic więcej.

Wpadłem na pomysł by może stworzyć kilka luków czy tez kusz tego samego rodzaju co zwykły luk i kusza, tylko po prostu żeby był inny wygląd. Tak będziemy mogli sami sobie dobierać luk czy tez kusze który nam się najbardziej podoba z wyglądu!

Cos pod styl profesji.. Duchowej, Nekromanty, Elementalisy,... Albo pod jakąś rasę moba! Elficki, Trollowy, Demona, Ogra, itd.

Można powiedzieć ze pomysł podobny do 'plecaków' jest ich wiele, są takie same jeżeli chodzi o używanie lecz czasem maja inny wygląd.

Nie dużo, ale zawsze coś.

sidexxx
22-04-13, 18:21
ale o ile jeszcze inne kolory plecaków mają sens (można se posegregować, poty do niebieskiego złoto do złotego itp) to takie kusze już nie, sam bardzo zwracam uwage na wygląd eq ale myślę że to nie przejdzie.

mikloszek
22-04-13, 18:35
jakby miały inne właściwości to tak, obecnie zwiadowca jest najsłabszą z postaci trzeba w koncu cos u niego zmienić.

tanekaze
22-04-13, 18:35
#sidexxx
Twoja wypowiedz niema sensu. Plecaki to byl przyklad (ze jest ich wiele, sa takie same ale maja inny wyglad) a to co gdzie wlozysz do jakiego plecaka to twoja sprawa. Ja mowie o broni ktora jest nudna.
#mikloszek
Ja mowie o czymś innym a ty w ogóle o innych rzeczach, nie zmieniaj proszę tematu.

sawyerknw
22-04-13, 18:40
roboty chyba nie wiele a przyjemniej by sie gralo :) pomysl bardzo dobry :) bez ulepszen tylko wyglad :)

Veliothe
22-04-13, 18:53
można pokombinować nad odległością strzału i siłą ataku

tanekaze
22-04-13, 18:55
#Veliothe
Z tego co wiem, masz do tego zwoje.

sawyerknw
22-04-13, 19:42
a moze poprostu u jakiegos NPC za kase mozna ulepszyc wyglad :) przyneisc jakeis materialy itd i kasa do tego

Slythia
22-04-13, 19:44
Obecnie skupiamy się raczej na zamienieniu wszystkich tibijskich grafik na nasze, później będziemy mogli bawić się w kosmetykę.

podarty
30-04-13, 22:38
mi sie nie podoba wyglad plytowego setu! zmiencie to jest taki monotonny widze go do 75lv.. (przynajmniej czesci) plxonoeonoene!