PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Handel


kivrin
22-04-13, 17:00
Wszyscy o czarach, hp, mana, a ja zapodam inny temat. Fajnie było by gdyby w sklepach wystarczyło by napisać np. hej, handel i wyskakiwalo by okno kup/sprzedaj i rzeczy w ofercie sklepu na sprzedaż bądź kupno. Lub na początek chociaż możliwość sprzedaży lota jak np. fiolek, tzn - sprzedam wszystkie miecze - bez potrzeby liczenia ile tego jest w bp. Dzięki za uwage i pozdrawiam ciocię Ruzie i Jej chomika ;p

Slythia
22-04-13, 17:02
Okienko się nie pojawi, to niemożliwe. Zaś miecze... naprawdę macie z nimi aż taki problem? Sama sprzedaję cały loot w kilka chwil.

kivrin
22-04-13, 17:08
nie chodzi o miecze tylko o co innego, miecze to był przykład (...)

Wicked
22-04-13, 17:13
Fakt, tu się zgodzę. Często jak wracam z (for example) inkwi, to muszę liczyć ile czego mam. A potem się przebiję przez te X plecaków i walnę o 1. I poprawiać. Albo liczyć. Albo sprzedawać jeszcze 1. Wolałbym "sprzedam wszystkie XXX". A jak ktoś chce tak też sprzedawać eq takie, jak ma na sobie... cóż. Go crazy, go wild.

Mateusz007
23-04-13, 07:19
A czy jest możliwość kupowania potów w całych bp? To zaoszczędziłoby nam mase czasu :)

Catthon
23-04-13, 07:48
Pomysł jest czystą kosmetyką, moim zdaniem nie wartą uwagi.
:kael
Ustaw sobie pod hotami z shiftem każdy z przedmiotów, używając na siebie (np. stalowe nogawice jak uhy), a broń tak jak się da. Ilość stalowych nogawic pokaże się od razu, ilość broni po kliknięciu kursorem gdziekolwiek. Problem rozwiązany.

Slythia
23-04-13, 08:07
Potki można łatwo i szybko automatycznie rozłożyć sobie w plecakach, wystarczy potrafić.

Mateusz007
23-04-13, 08:25
Potki można łatwo i szybko automatycznie rozłożyć sobie w plecakach, wystarczy potrafić.

Tak masz rację, ale kupując 20 bp potków, trzeba się troszkę naklikać :D a gdybyśmy mogli kupić pełne bp od razu, to trwałoby to tylko 10 sekund :)

Czyli nie planujecie czegoś takiego wprowadzić?

Slythia
23-04-13, 08:41
Nie. I wcale nie trzeba się naklikać ;].

beta2468
23-04-13, 09:11
Ja ten problem rozwiązuje w taki sposób, że mam kilka plecaków innego koloru, do jednego wkładam kase, do kolejnego miecze, kolejny eq itd.
Co do manasów też nie widze problemu, wystarczy tylko plecaki ładnie rozłożyc i samo się wszystko pakuje.

tomakeo
23-04-13, 09:17
Tak masz rację, ale kupując 20 bp potków, trzeba się troszkę naklikać :D a gdybyśmy mogli kupić pełne bp od razu, to trwałoby to tylko 10 sekund :)

Czyli nie planujecie czegoś takiego wprowadzić?

No u mnie teraz kupowanie potków trwa jakieś 5 sekund (ah gdyby nie te mute :().
Birzeszesz plecak pustych plecaków na miejsce głównego plecaka i kupujesz 400 potków. Zostaje przerzucić kilka sztuk z Twojego prawdziwego głównego plecaka, do ostatniego plecaka, do którego kupowałeś poty. Tadam 5 sekund roboty

Mateusz007
23-04-13, 11:21
Na to nie wpadłem. Dzięki za info :)

kivrin
23-04-13, 19:30
Czyli reasumując. Nie ma szans na wprowadzenie zmiany, dotyczącej przynajmniej tego, aby była możliwość wpisać, sprzedaj wszystkie xxx, bo zmiany mają być takie jakie chcą admini, a nie co sugerują gracze, dla których taka mała zmiana kosmetyczna trochę by poprawiła i uprzyjemniła grywalnosc? Jak jestem na expie to nie mam czasu stanąć i układać oddzielnie przedmiotów w oddzielne bp, a poza tym gram magiem i np. inny bp na runy, inny na miecz, jeszcze inny na kolczugę itd to na koniec nosił bym same bp i nic poza tym. Gdzie tu sens? Gdzie logika? I jak zawsze pozdrawiam, Alicję i Pawła ;p

Tyrond
23-04-13, 22:36
@Kivrin
Nie tylko administracja nie chce tej zmiany, ale także większość graczy nie chce tego. Jednocześnie administracja w tej kwestii szanuje wole graczy.

kivrin
24-04-13, 06:25
W końcu jakieś konkrety :)
Teraz już wiem, że większości graczy przeszkadzała by opcja "sprzedaj wszystkie xxx" i nie zostanie ona wprowadzona.
Dziękuję i pozdrawiam adminów.

Ciekawe czemu ten post został odrzucony?! "niewygodny?!"