PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] mag


mikloszek
20-04-13, 16:33
Witam.Uwarzam ze, mag jest obecnie najsłabszom z postaci i powinien zostać trochę ulepszony, mam kilka propozycji przedstawie poniżej, mam nadzieje ze sie, wam spodobają mianowicie:
dlaczego mag ma tak bardzo mało rzycia powini trochę więcej, w , zamian proponuję mu odebrać trochę many. I tak na wojnie magowie noszą utamkę więc wychodzi na prawie jedno a, sie przyda na expie nie sądzicie, nie rozumiem z jakiej racji nie ma czaru czaru na utamke przez to mag jest pokrzywdzony na wojnie bo nie morze nosic pierscienia na prendkość. prosze rozwarzcie moją propozycje bo obecnie zle to wyglonda i sie nie dziwie ze odchodza gracze od Was, spojrzcie ile jest 200 palkow a ile magow i sami sobie odpowiedzcie na pytanie dlaczego tak jest.

Wicked
20-04-13, 16:42
http://t6ak.roblox.com/0a5dc08aa0d6f39dbe15033ef37373ab

I tyle w temacie.

mikloszek
20-04-13, 16:51
jak zwykle ironizujesz ja oczekuje powaznych odpowiedzi bo taka prawda magiem sie najciezej gra i jest ich na serwerz naj mniej:\

xyro
20-04-13, 16:59
I tyle w temacie.

Thank you Captain Obvious!

eloelo320
20-04-13, 17:49
Jeśli chodzi o maga duchownego to powinna zostać przywrócona możliwość używania SD.
Według mnie mag to najlepsza profesja jaka jest i nie wyobrażam sobie gry inną.
Jedyny minus dla maga z mojego punktu widzenia to taki że szanse na przeżycie są zerowe nawet przy znacznej liczbie friend potów.

Rian
20-04-13, 17:56
Witam.Uwarzam ze, mag jest obecnie najsłabszom z postaci i powinien zostać trochę ulepszony, mam kilka propozycji przedstawie poniżej, mam nadzieje ze sie, wam spodobają mianowicie:
dlaczego mag ma tak bardzo mało rzycia powini trochę więcej, w , zamian proponuję mu odebrać trochę many. I tak na wojnie magowie noszą utamkę więc wychodzi na prawie jedno a, sie przyda na expie nie sądzicie, nie rozumiem z jakiej racji nie ma czaru czaru na utamke przez to mag jest pokrzywdzony na wojnie bo nie morze nosic pierscienia na prendkość. prosze rozwarzcie moją propozycje bo obecnie zle to wyglonda i sie nie dziwie ze odchodza gracze od Was, spojrzcie ile jest 200 palkow a ile magow i sami sobie odpowiedzcie na pytanie dlaczego tak jest.

Po pierwsze życzę ci aby jakiś admin zrobił ci w mózgu upka i dał możliwość poprawnego pisania.
Co do ilość palków to popatrz na ilość wojów.
Popatrz że utama niewiele zmienia. Poleci combo. Mag bez utamy padnie. Mag z utamą nie będzie miał many. Na jedno wychodzi.

mikloszek
20-04-13, 18:25
savara zamiast komętować moją pisownie wiem ze nie doskonałą bys pomugł rzeby cos zmienic bo tak jak jest nie morze zostac nie tylko ja tak sadze rozmawialem z wieloma powarzanymi ludzmi na serwerze kturzy twierdza tak samo jak ja np z sergiejem albo blasterem. doswiadczeni gracze podzielaja moją opinie wiec prosze cie nie pisz nie na temat lewaku.

a poza tym gram magiem mam 28 poziom wiec duzy a padam na czerwach jak jest kilka chodzi mi o to rzeby miec wiencej hp na expie bo tak byc nie morze palek nigdy nie padnie na czerwiach a ja mam 28 poziom i nadal padam cos chyba nie tak?

usain o tym mowie nie da sie przezyc cos chyba nie halo prawda?

corkarypto
20-04-13, 18:38
Nie karmić trolla

Tron
20-04-13, 18:45
Taka droga gry magiem, ma być trudno, a sama obrona ma być słaba. Mag nie może jednocześnie bić mocno i mieć wielką obronę - to albo to. Wybierając maga duchownego dostaje się bardzo dobre leczenie w porównaniu do nekromanty, który bije więcej, coś za coś. Osobiście nie widziałem nikogo kto by ginął od czerwi na 28 poziomie (nie licząc graczy z problemami z połączeniem), grać też trzeba umieć i nie sądzę, aby ci doświadczeni gracze, którzy podzielają twoją opinię byli faktycznie doświadczeni, jeśli też tak samo giną od czerwi. Bez urazy oczywiście.

To że zwiadowców jest więcej nie oznacza, że mag jest słabą profesją. Może to też oznaczać, że zwiadowca jest profesją zbyt dobrą, a na pewno prostszą w grze. Dlatego więcej osób ją wybiera. Mag ma być profesją trudną do okiełzania, jeśli nie potrafisz nią grać to ją zmień. Czar na magiczną tarczę niezostanie wprowadzony. A ilość życia i many maga jak i innych profesji ulegnie zmianie, na szczęście będziesz mógł to sprawdzić na otwartym test serwerze.

Każdemu się zdarzają błędy ortograficzne, ale żyjemy w czasach gdzie przeglądarka podkreśla błędy dla tych co się nie przykładali do dyktand w podstawówce. I radzę ci sobie taką ściągnąć, bo jeszcze jeden taki post i poleci notka za okaleczanie języka polskiego.

Mastach
20-04-13, 20:29
No tak Tron, bo leczenie się tapen tawisem na expie magiem duchownym ma jakiś sens.. Teraz granie magiem duchownym na php nie ma najmniejszego sensu

a1106169
20-04-13, 22:44
Moim zdaniem nie powinno być tak, że mag nekro ma mniejszy dmg od palka nekro. Magiem nekro trudniej sie gra, wolniej sie expi i ma sie mniejsza bule z sd od saim unar palka nekro ktorym expi sie jak dzika swinia? Cos tu jest nie tak :) Mag powienien szybko padac ale napewno miec wiekszy dmg od palka nekro :) Mam nadzieje ze w aktualizacji zostanie to zmienione :)

peker
20-04-13, 23:31
Taka droga gry magiem, ma być trudno, a sama obrona ma być słaba. Mag nie może jednocześnie bić mocno i mieć wielką obronę - to albo to. Wybierając maga duchownego dostaje się bardzo dobre leczenie w porównaniu do nekromanty, który bije więcej, coś za coś. Osobiście nie widziałem nikogo kto by ginął od czerwi na 28 poziomie (nie licząc graczy z problemami z połączeniem), grać też trzeba umieć i nie sądzę, aby ci doświadczeni gracze, którzy podzielają twoją opinię byli faktycznie doświadczeni, jeśli też tak samo giną od czerwi. Bez urazy oczywiście.

To że zwiadowców jest więcej nie oznacza, że mag jest słabą profesją. Może to też oznaczać, że zwiadowca jest profesją zbyt dobrą, a na pewno prostszą w grze. Dlatego więcej osób ją wybiera. Mag ma być profesją trudną do okiełzania, jeśli nie potrafisz nią grać to ją zmień. Czar na magiczną tarczę niezostanie wprowadzony. A ilość życia i many maga jak i innych profesji ulegnie zmianie, na szczęście będziesz mógł to sprawdzić na otwartym test serwerze.

Gadasz tam tron, sam wiesz ze potrzebne są zmiany. A pal nekro to jakiś bug altaronu, którego ktoś uparty nie chce zmienić. (Przypomina mi się tu bug z solą morską, którego nie uznano za bug!!! pffffffffffffffffffffffffffffff) A mag duch to po prostu porażka, nekro mag też się nie świeci przy zwiadowcy nekro. Wojownikami może na pvp grają 4-5 osob aktywnie. Może na non pvp wyglada to inaczej. Tak samo jak że niby kasy za duzo gracze mają. Na non pvp może i mają jak nie mają na co wydawac. Nie padają bo od potworów sie nie da, na pvp blesy kosztują 20 talarow, a w wojnie pada się ciągle. Balans profesjii powinen byc zrobiony raz, a dobrze... nadal są profesje dominujące. W ogóle pragnę zauważyć, że hity ze sztyletów zwiadowcy nekro zbytnio zmieniają się z lvl. na 115 kolega bil w wrl po 750 okolo, na 180 inny juz grubo ponad 1000. Z kpiro różnica hitow miedzy 100, a 200 lvl jest nieznacząca! ( przy takich samych skilach)

Rian
21-04-13, 08:43
savara zamiast komętować moją pisownie wiem ze nie doskonałą bys pomugł rzeby cos zmienic bo tak jak jest nie morze zostac nie tylko ja tak sadze rozmawialem z wieloma powarzanymi ludzmi na serwerze kturzy twierdza tak samo jak ja np z sergiejem albo blasterem. doswiadczeni gracze podzielaja moją opinie wiec prosze cie nie pisz nie na temat lewaku.

a poza tym gram magiem mam 28 poziom wiec duzy a padam na czerwach jak jest kilka chodzi mi o to rzeby miec wiencej hp na expie bo tak byc nie morze palek nigdy nie padnie na czerwiach a ja mam 28 poziom i nadal padam cos chyba nie tak?

usain o tym mowie nie da sie przezyc cos chyba nie halo prawda?

Mag jest profesją dystansową i ma UCIEKAĆ od mobków a nie brać 5 czerwi na klate. Mnie na 30 coś lvlu zabiło kilka czerwi a nie leczyłem się bo mnie z gry wywaliło. Jeślibyś odpowiednio się ustawił zdjąłbyś kilka czerwi z eamo ofli i uciekł na odesie. No chyba że dałeś się strapować.

PowerGamer
21-04-13, 11:12
Słabo ci idzie to trollowanie.

cewix
21-04-13, 21:24
Nie rozumiem ludzi którzy odpowiadają temu typkowi ,przecie to tylko zwykły troll ,a do tego słaby :|