PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Wyrko dla dwojga.


naus
17-04-13, 18:12
A może tak wprowadzić do posesji czy też Guild Halli wyrka 2 osobowe?^^ może nie wprowadzi to żadnej większej zmiany, lecz urozmaiciło by to co nieco.
Może bonus śpiąc z kimś u swego boku regenerowałby się nieco szybciej? lub może trwał o 15-30 min więcej?

Veliothe
17-04-13, 18:23
"szukam kolegi do łóżka" mówimy STOP

Wicked
17-04-13, 18:25
o.O
dafuq did i just read... i opcję uprawiania seksu (+15% staminy więcej). Dodatkowo - zjedzenie zbalansowanego posiłku po wstaniu tuż daje nam staminę upływającą ciut wolniej. Postawienie klocka przed wyjściem na exp - 50 cap więcej.

naus
17-04-13, 18:35
skąd ja to wiedziałem że się tak zacznie xD

xyro
17-04-13, 18:58
Stanowcze nie homoseksualizmowi na altaronie.

sidexxx
17-04-13, 19:07
nie rozumiem was, to wszystko są fajne pomysły ! xd

jestem za

kiaan nie musiałbyś już przesiadywać z karmelią przed dp nie? :D

Veliothe
17-04-13, 19:19
@up Pomysł godny Simsów

tomakeo
17-04-13, 20:09
Wprowadźmy jeszcze porodówkę (bo szpital już mamy). Niech kobiety mają możliwość urodzenia dziecka. Takie dziecko będzie dawało +10 do wszystkiego, dodatkowo będzie za nami chodziło i zbierało nam loota. Można też wprowadzić sklep z ciuchami i odblokowywać kolejne śpioszki robiąc misje. Dodatkowo można zrobić jakieś miejsce gdzie stacjonowałyby nianie (nie zawsze miałoby się czas na dziecko), które opiekowałyby się naszymi pociechami za odpowiedią kwotę.
Gdy dziecko podrośnie to będzie trzeba je posłać do przedszkola/szkoły, później już będzie chodziło samo na smoki i będzie zarabiało kasę, aż w końcu wynajmie mieszkanie na ulicy królewskiej i będzie wiodło swoje życie.

http://img24.imageshack.us/img24/4011/20121017102530.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/20121017102530.jpg/)

Wicked
17-04-13, 20:52
OUTFITY DLA PAR! OMG! Hit sezonu. Takie automatyczne follow, aby się nie trzeba było bać, że ktoś nas przesunie od drugiej połówki albo że nie możemy iść expić, bo komuś się nie chce! I najlepiej jeszcze skill "miłość" żebyśmy się mogli lansować jak bardzo lofciamy kogoś. Nabijałoby się go rozdając buziaki (:* - ale ktoś musi nam odpowiedzieć tym samym) i robiąc serduszka (<3). I w ogóle przy 50 skilla moglibyśmy już rzygać tęczą, a przy 100 to w ogóle sranie motylkami i serduszkami. (biegasz i robi się taki dźwięk pfffrt i pojawia się motylek za postacią)
Aaa, a co do łóżek, to koniecznie też animacja sexu, żeby inni mogli nam zazdrościć. I 150 pozycji spania (sexu drugie tyle), żeby się nie nudziło za szybko. <333333333 XO XO XO XO.

PowerGamer
17-04-13, 20:56
Ja proponuję by się dało mieć psa bo to najlepszy przyjaciel człowieka.

tomakeo
17-04-13, 22:16
Karmelia, bez urazy ale po co wprowadzać jakieś bonusy, skoro gra już jest prosta ? Po za tym pisząc tutaj o realiach ... czy rzeczywiście śpiąc z kimś w świecie realnym, zyskujesz jakieś większe profity witalne, niż śpiąc sama ?

Veliothe
17-04-13, 22:40
@up zależy JAK śpisz ;)
@Karmelia Nie przesadzaj... Świat realny, spanie w łóżkach... się naprodukowałaś. A po co? A na co? Wg mnie zepsuje to klimat jaki panuje w grze... Widzisz łóżko, Mr Johny i Albert tu śpi. Moim zdaniem pomysł wyłonił się z tego, że "byłoby fajnie!" Wg mnie klimat Altaronu powinien iść w kierunku "mroczny, ciemny, pogrążony w wojnie" A nie -wesołe ludki śpią razem w łóżeczkach. Dziecinada. A bonusów i tak jest już za wiele.

eremce
18-04-13, 00:24
Fajny alternatywny pomysł, aczkolwiek priorytet to on ma zakupu sandałów na zimę. No chyba, że jesteś eldoką to wciągasz od razu.

Zenon von Wons
18-04-13, 09:29
Temat poruszany w innym dziale i odrzucony ;>

Wicked
18-04-13, 13:21
Po co wprowadzać bonusy? Żeby gra była bardziej ciekawa, żeby możliwość otrzymania takiego bonusu przyciągała graczy.

W ramach przyciągania graczy niech będzie rozdany SS na 360 dni, cotygodniowe losowania kolejnych darmowych SS. No i w sumie przy zakładaniu konta to najlepiej niech gracz dostaje 3 postacie, tak na 100 poziomie, by nie musiał się nudzić z wbijaniem lvlu.
Albo niech wpada lvl za stanie pod depo. (ukłony)

A tak poważnie: ta gra powinna być trudna, wymagająca, o to szło tym wszystkim maluczkim (w tym i mnie) kiedy zaczynali grać. Wyścig zbrojeń, odkrywanie, zdobywanie, wszystko za silne i kombinowanie jak by tu to ugryźć. Gdzie expić, gdzie szukać zadań.
Wprowadzanie ułatwień, bonusów, premii i zadań powtarzalnych to robienie z tej gry idiot-friendly i wyrównywanie szans na siłę. Kiedyś trzeba było expić, trzeba było męczyć się, aby wbić jakiś lvl. A teraz nawet bezmózgie yeti są w stanie wbić 150 poziom bez większego problemu. Dawanie takim bonusów kolejnych to krok wstecz w rozwoju gry.

naus
18-04-13, 15:00
ehh.. widzę że nie potrzebnie pisałem o bonusie.. pozostańmy o 2-osobowych wyrkach i żeby żadna homofobia się nie szerzyła tylko postacie przeciwnej płci mogły spać ze sobą.. Lepiej?

Wicked
18-04-13, 15:34
ehh.. widzę że nie potrzebnie pisałem o bonusie.. pozostańmy o 2-osobowych wyrkach i żeby żadna homofobia się nie szerzyła tylko postacie przeciwnej płci mogły spać ze sobą.. Lepiej?

Jaki jest sens takich "ulepszeń"? Idąc tym tropem to jeszcze niech zrobią siedzenie w grze (najlepiej wszędzie, nie tylko na krzesłach, bo ja chcę usiąść pod depo na chodniku), może jeszcze pływanie, bo czemu nie, fajne ulepszenie, ot, taki uprzyjemniacz.

Ludzie no, fajnie, fajnie, pomysłów można najebać mnóstwo, ale serio zastanówmy się jaki to ma sens, gdy administracja męczy te update'y i tak dość wolno, a tu jeszcze takie rzeczy do zrobienia (grafiki, skrypty, siłą rzeczy to trza dodać). To nie jest ten etap rozwoju gry, gdzie jest sens robić takie rzeczy. Lepiej skoncentrować siły i ludzi gdzie indziej.

naus
18-04-13, 16:21
Oj Kael propozycje zawsze można podawać.. Czy ja napisałem że ma to być wprowadzone już teraz dzisiaj a najlepiej na wczoraj? Nikomu się nie śpieszy.. kiedyś będzie można to wprowadzić..

Uwolniona Mysl
18-04-13, 16:40
Fajny alternatywny pomysł, aczkolwiek priorytet to on ma zakupu sandałów na zimę. No chyba, że jesteś eldoką to wciągasz od razu.

Rafał, przestań się tak stresować, bo znowu żyłka pęknie, i znowu trzeba będzie tablety garściami łykać, i na co to komu?

9106796
18-04-13, 17:03
Pawel spokojnie. Widac,ze siedzi na spietej dupie bo jego akcje pod haslem "ja commanderuje" nie maja sie dobrze wiec stara sie byc fajny na forum ;)

sawyerknw
18-04-13, 19:54
Jaki jest sens takich "ulepszeń"? Idąc tym tropem to jeszcze niech zrobią siedzenie w grze (najlepiej wszędzie, nie tylko na krzesłach, bo ja chcę usiąść pod depo na chodniku), może jeszcze pływanie, bo czemu nie, fajne ulepszenie, ot, taki uprzyjemniacz.

Ludzie no, fajnie, fajnie, pomysłów można najebać mnóstwo, ale serio zastanówmy się jaki to ma sens, gdy administracja męczy te update'y i tak dość wolno, a tu jeszcze takie rzeczy do zrobienia (grafiki, skrypty, siłą rzeczy to trza dodać). To nie jest ten etap rozwoju gry, gdzie jest sens robić takie rzeczy. Lepiej skoncentrować siły i ludzi gdzie indziej.


dokładnie... po co to Wam ;] nie lepiej zeby administracja myslala nad nowa lokalizacją i zadaniami ?

napewno lepiej.

eremce
18-04-13, 22:24
Eldoka, przecież ty dobrze wiesz gdzie tobie zawsze żyłka przed akcją pękała. Słynny "Syndrom Eldoki".

Uwolniona Mysl
18-04-13, 23:03
Eldoka, przecież ty dobrze wiesz gdzie tobie zawsze żyłka przed akcją pękała. Słynny "Syndrom Eldoki".

Zamiast spamować jakieś bzdury, to zająłbyś się produkcją uhów, skarbiec wnet się wykończy, a dobry profit, nie jest zły. Zwłaszcza, że to jedyny sposób na zarobek póki co...