PDA

Zobacz pełną wersję : Do ekipy [server save]


tanekaze
17-04-13, 10:41
Witam,

Chciałbym poprosić Ekipe (oprocz Slythi, ona zawsze ma swoje racje i zawsze wszystko wie lepiej gdy tak nie jest) Altaron o ... zwrócenie mi levela, dista i magic lvla.
Ponieważ padłem dzisiaj przez wasz server save ktory laguje mi postac, z tego wynika ze moby nawet pod czas laga sie ruszają i tak właśnie dzisiaj padlem. Wczoraj padłem prawie 3 razy! Ponieważ to nie moja wina ani mego internetu (jestem tego w 100% pewien ponieważ nie mam takiego laga w zwykłej tibii) domaga się zwrócenia strat. nick w grze: Saskej

Wicked
17-04-13, 11:11
Ziom... jak jest save, rzekomy, to jest freeze całego servera. Moby, npce, wszystko zamiera na parę sekund. Jeżeli padłeś, bo nie uważałeś albo spanikowałeś i zacząłeś resetować wszystko co się da, to jesteś sam sobie winien, szefie. Nie da się paść przez sam Serv Save.

tanekaze
17-04-13, 11:35
Gdy mnie puscilo, mialem red hp i 2 cyclopy. Szkoda tylko, ze gdy zapytalem ludzi na czacie czy mieli to samo to mi odpowiedzli ze 'tak'.

Uwolniona Mysl
17-04-13, 11:36
Proponuję dać temu graczowi SG, i uważam, że będzie to odpowiednia nagroda za poniesione straty z winy serwera... wiecie ile się odrabia 20 lvl?!

Rian
17-04-13, 13:08
Nigdy jeszcze nie padłem przez SS. I wątpię że się da,raczej dostałeś hity po zakończeniu SS.

Slythia
17-04-13, 16:30
Poziom nie zostanie oddany.