PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy gracz - Potrzebna pomoc.


fuglik
14-04-13, 00:55
Siemano, rozglądając się za jakąś gierą trafiłem na altarona. Rozumiem, że jest to jakby priv Tibii, w którą krótką grałem, stąd mam kilka pytań :

- Jaki tu jest Online ?
- Czy można liczyć na ciekawe pvp ? ( Dłuuuugo w ultime online grałem )



No i najważniejsze : Czy znajdzie się ktoś, kto zechciałby mi pomóc w początkach ? Bo na razie to nichuhu się nie orientuję co i jak.

Z góry dzięki za pomoc i do zo w grze :D ( serwer PfP )

mario
14-04-13, 05:34
Graczy na moment obecny na świecie pvp nie przekracza 100 tak mi sie wydaje. Jest na moment obecny wojna. Enigma vs Exorit. Od początku tego serva jest on pogrążony w wojnie, z niewielkimi przerwami. Chęcią pomogl bym tobie Ale nie mam teraz możliwości na codziennie wchodzenie do gry. Ale jesli chcesz mozesz pisac na priv, to moze jakos ci pomoge

Veliothe
14-04-13, 10:09
Masz może ventrillo? Jak tak napisz na pw.

fuglik
17-04-13, 20:15
Heh no ja nawet czasu nie mam na codzienne granie :) W grze kogoś już poznałem także powoli zaczynam się łapać co i jak... Na razie naparzam szczury !\m/ No nic, zobaczymy się w grze zapewne jak już się połapię ocb i kogo tłuc a z kim trzymać ;d

PowerGamer
17-04-13, 20:43
Co do graczy online to można sytuację porównać do serwerów pvp tibijskich gdzie wynosi ona 80-130~. Jak dla mnie to plus. Jest trochę wolnych respów ;) Co do pvp. Zawsze możesz dojść do którejś strony wojny. Pvp różni się od tibijskiego, oprócz kliknięcia hotkeya musisz mieć jakieś zdolności. Przykładowo, ja gram magiem i by uderzyć pełne obrażenia najsilniejszego czaru muszę odpowiednio wycelować.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to na serverze pvp pisz do Eithene Shockwave. Udzielę Ci informacji na każdy temat itp.

Catthon
20-04-13, 00:57
Hej,

Ja ostatnio nie gram, ale utrzymuję domek. Jeśli będziesz potrzebował noclegu po zakupie konta premium - udostępnię Ci za darmo.

Pozdrawiam,
Catthon

Jopek85
21-04-13, 15:24
Ej jak stworzyć postać
\bo nie wiem nigdzie nie pisze stwórz postać

Tron
21-04-13, 15:27
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1736