PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] propozycja 1h/2h/dual wield


diog
11-04-13, 02:48
cyfry ktore podaje nizej sa poprostu zeby latwiej i wyrazniej bylo widac

np by mozna bylo zrobic cos takiego, ze:
1h bron ma 50atk 10def + shield 90 def = 50atk/100def
2h bron ma 100atk 15def
dual wield 2x 50atk 10def w tym ze jak trzymamy w obu rekach 1h bron mamy cos jak set bonus, ktory odejmuje troche troche ataku i dodaje defa (polowe defa 1h + shielda i polowe dmg 2h) = 75atk 50def (set bonus ktory odejmowal by atk/dodawal def bo zalezal od broni ktore trzymamy)

w takim ukladzie 1h + shield by bylo najbardziej tankowe, 2h najsilniejsze do dps, dual wield srednie w dps i tank

Veliothe
11-04-13, 17:33
Lepiej byłoby pomajsterkować nad prędkością ataku. Dual szybciej lecz słabiej a 2h wolniej lecz mocniej. Zawsze dwa miecze kojarzyły mi się z dużą zręcznością i szybkością ataku. A nie średnim dmg i średnią obroną. Dwie bronie to mój ulubiony zestaw w każdym rodzaju rpg ; d Uwielbiam widok walki w takim stylu. Tutaj choć nie widać tego to może i skusiłbym się na grę rycerzem? :>

diog
13-04-13, 15:50
no w sumie tak jak mowisz ale takze dual wield lepszy do tankowania jest niz 2h, a gorszy niz 1h+shield, jest to dobrze odzwierciedlone w grze tera online ^^

RubSon
16-04-14, 12:40
Pomysł z dual wieldem oczywiście bardzo dobry. :-) Raz o to walczyłem, ale niestety nic z tego nie wyszło. Gdzieś na forum jeszcze jest temat w sugestiach i propozycjach nazwany Dual Wield i napisany przez NerVvuS tzn przeze mnie. :-) Ale badza co badz jestem za poniewaz jest to naprawde wielka atrakcja. :-)

Pozdrawiam, RubSon. :-)

Altrel
24-06-14, 01:50
Wprowadzone.