PDA

Zobacz pełną wersję : Cancanabis block


Tommy
29-04-11, 16:17
Miało być polubownie, bez fajerwerków i wyciągania brudów na forum no ale cóż, nie poskutkowało.


Opis sytuacji:


Około 14:30 wbijam kolejny już raz na spawn który zresztą widać na mapce na screenie. Farmi sobie tam nasz czarny charakter tej opowieści, którego nick macie w tytule. Po dość nieuprzejmym przywitaniu z jego strony dogadaliśmy się, że jak wbije lvl (co miało zająć godzinę) zwolni on dla mnie spawn. Wszystko teoretycznie bez problemu, około godziny 15:30 widząc Cancanabisa przy depozycie w Ankardii zapytałem czy już wolne. Nie odpowiedział, prawdopodobnie stojąc na afku ale widząc ze awansował z poziomu 25 na 26 poszedłem więc na spawn. Pusto, wszystko elegancko expie sobie dobre pół godziny (co zresztą widać po ilości loota) i mając juz niestety 0 potków natrafiłem na owego gościa, który automatycznie widząc mój stan zdrowia i fakt, że goni mnie widoczny na screenie szkielet podbił na miejsce blokując przejście. Reszty możecie się domyśleć.



Można powiedzieć idealny screen z momentu zablokowania mnie:


http://iv.pl/images/27786129995205115480.jpg


Jak pisałem wyżej, próbowałem załatwić sprawę bez zbędnego hałasu na prostym układzie - to co utraciłem miało wrócić + spokój i spawn na czas dobicia lvl 20. Gracz owy po prostu mnie olał, tłumacząc że nie zrobił tego specjalnie. Po tym fakcie próbowałem się jeszcze dogadać z liderem jego klanu, ale jak widać bez skutku.


Oraz screen pokazujący 'intencje' owego gracza (tak, widać że nie chciał..)


http://iv.pl/images/20925228527183585303.jpg



Sądząc po opinii graczy nie jest to pierwszy wybryk tego typu, dlatego proszę o rozpatrzenie sprawy.



~T

Klawizna
29-04-11, 16:26
pgg & payback?

/S

Cancanabis
29-04-11, 20:31
Gzz screena :) tylko to moze tak wygladac .. ale ja cie nie bloczylem tylko bieglem w tamta strone a i Ty wtedy nie padłes bo sie uleczyles w ostatnim momencie .. :) padles nie przy mnie :) Pozdroo

Tommy
30-04-11, 11:07
Nie padłem PRZEZ ciebie?

2011-04-29 16:11:05 Gracz zginął na poziomie 19 , zabity przez szkieleta wojownika.

Normalny gracz odbił by w góre a nie w miejsce gdzie uciekałem. Widać to jak byk tak więc przynajmniej zachowaj resztki godności (?) i przynajmniej nie ściemniaj.


~T

@down

To wtedy byłby ŻYCZLIWY gracz, ale nie żyjmy marzeniami hehe.

siwyus
30-04-11, 13:30
@up
Normalny gracz widząc taką sytuacje pomógłby.

mixtape
03-05-11, 00:56
jeśli ma to być serwer rpg to dlaczego widać ciągłe sprzeczki i walki pomiędzy graczami? czyt. wymuszanie walk od gildii Securum :D

robak107
03-05-11, 03:34
Mara niech SPECTRUM nie KRADNIE lootów na dwarfach. Już wielu ludzi sie na was skarżyło. O Ciasteczkowej nie wspomnę, gdzie ludziom na cyklopach ginie loot :)


PS. SPECTRUM kradną, dlatego bijemy Was, nie dziwcie się. Pozdrawiam.

Tron
03-05-11, 13:05
No niestety, screeny to żadne dowody. Niestety.

@up: Jak na razie to ja widzę skargi na was na forum, a nie na nas. Poza tym, skargi na wasz klan zgłaszają ludzie w większości nie z naszego klanu. Tylko wy skarżycie się na nasz klan.

Mervakis
03-05-11, 13:14
@ Gippo

Nie nazywaj naszej gildii złodziejami gdyż u Was również znam osoby które kradną lootbagi. Kradzież loota jest to sprawa indywidualna i nie odnosi się do całej gildii, ja nawet jak znajdę martwe ciało z lootem to nie kradnę go tylko oddaję właścicielowi więc jak chcesz pisac o złodziejach nie odnoś się do wszystkich członków gildii.

Kotlet
03-05-11, 14:21
Sam zakładałem tematy że mnie ktoś blokuje , wyzywa itp ale to nic niedało MG piszą że screeny to nie są dowody... W takim razie co jest dowodem ?? mam stać z kamerą przy komputerze ?

Tron
03-05-11, 14:34
Sam zakładałem tematy że mnie ktoś blokuje , wyzywa itp ale to nic niedało MG piszą że screeny to nie są dowody... W takim razie co jest dowodem ?? mam stać z kamerą przy komputerze ?

Nie, jeśli gracz cię blokuje, wciśnij CTRL+R, napisz co cię dzieję, i módl się, żeby MG jak najszybciej zareagował. Niestety taki sposób czasami się nie sprawdza, kiedy, np. goni cię kilka potworków, a ktoś zablokował ci wejście. Sam nie rozumiem czemu screen'y to nie dowody. Administracja nie bierze ich pod uwagę, bo mogą one zostać zafałszowane, ale jeśli ktoś zrobi screen'a z widoczną godziną, napiszę posta na forum, kilka sekund po śmierci, a potem MG porówna to z czasem jaki upłyną od zgonu. Najczęściej jest to kilka sekund, a jeśli dobrze wiem, nikt nie jest w stanie podrobić screen'a w takim tempie. Ale oczywiście ktoś może mieć inny czas w komputerze, itd. 8) MG muszą mieć jakiś solidny dowód, bo nie mogą banować na lewo i prawo, bazując jedynie na screenach. Stracili by graczy (klientów), a tracąc graczy tracą na dużo możliwych sposobów. Dlatego szukają dziury w każdej sytuacji, i biorą pod uwagę, każde oszustwo. No i bądź tutaj sprawiedliwym ;)

Slythia
03-05-11, 16:51
A co za problem screena przygotować z czasem na przód :>? Jest pełno sposobów, by obejść takie 'zabezpieczenie'. Poza tym, radzę przeczytać nowy regulamin.