PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Trzy łatwe i przyjemne propozycje


sebcio12
05-04-13, 14:31
8) Trzy propozycje:

1.Zwiększenie ilości itemów w depo dla osób z paccem. 2000 to stanowczo za mało. Wystarczy ze wrzucisz trochę manasow i pełny. Licze na przynajmniej 5000 itemow ( ażeby war bp się mieściły :PP )

2.Powrót do starych elfów, ze starym lotem. Tam exp był słaby ale lot dobry. Teraz nikt na to nie chodzi.

3. To samo do Oświeconych, Fanatyków. Teraz też nikt tam nie chodzi. Jak te miejsca wrócą do poprzedniego stanu. To będą dwie dobre miejscówki dla średnio lvl postaci 70-120 :P

Bonus
4.Dodaje jeszcze jedną: Skoro zmieniły się lvl dla różdżek powinny też zmienić się ceny ich. Za stalowy kostur który jest porównywalny w zdobyciu z demonicznym pomiocie to 5k to jest strasznie malo na przeszlosci. Wspominałem o Tym dla Ciebie Slythio kiedyś. To chyba nie za duzo roboty ustalic jakieś ceny konkretne.
5. Jeszcze dodać sprzedawanie rogów demona, kłów górskiego smoka.

Czekam na komentarze Tak/ Nie i dlaczego...

Slythia
05-04-13, 15:29
Tylko... ja elfów prawie nie zmieniałam. Tylko przerzuciłam rozpruwacz ze zwykłego do łucznika i chyba nawet im coś dodałam. Podobnie w przypadku fanatyków, ale tych drugich jeszcze sprawdzę.

9106796
05-04-13, 15:46
Co do elfow i fanatykow jestem zdecydowanie za...

Veliothe
05-04-13, 16:26
Kiedyś ciernie były droższe

sebcio12
05-04-13, 21:18
refresh/ 2 nowe propozycje

c770832
05-04-13, 21:39
jestem jak najbardziej za, te miejsca swieca pustkami juz dawno nikt tam nie expi ;d

tomakeo
05-04-13, 22:11
1. Zgadzam się ale tylko połowicznie. Z reguły za "drugie depo" robi domek.
2. Cóż, osobiście odwiedzam to miejsce rzadko ze względu na niekończące się fundusze, ale jak oferta urbana nie pasuje lub jest jakiś mały kryzys, to ide na kilka godzinek i mam loota na 300k. Szczerze mówiąc, to nie zauważyłem zbytnio różnicy.
3. Nigdy tam nie expiłem, ale słyszałem że dobre miejsce. Jeśli je popsuli, to też jestem za tym, żeby teraz naprawili :)
4. To już zgłaszałem chyba w ten sam dzień co weszła ta zmiana.
5. Możliwość sprzedania, albo wykorzystania do czegoś ... jestem za.

Slythia
06-04-13, 08:22
Ceny różdżek i kosturów ulegną zmianie, jednak nie mam w tej chwili na to czasu. Jeśli znajdę wolny moment to nad tym usiądę.

Nadal nie rozumiem, dlaczego wszyscy chcą przywrócenia starszych elfów, skoro one się*praktycznie nie zmieniły. Przejdźcie się tam z raz, dwa, czy nawet więcej i wówczas oceńcie. Wiem, że są osoby, które nadal walczą ze starszymi elfami.

Podobnie jest z fanatykami - chyba nie zmieniałam z nich lootu, jeśli nawet to jedynie przerzuciłam przedmioty z fanatyka do kapłana / oświeconego, a cena ciernia aż*tak nie spadła.

jasiek50
06-04-13, 09:52
Nadal nie rozumiem, dlaczego wszyscy chcą przywrócenia starszych elfów, skoro one się*praktycznie nie zmieniły. Przejdźcie się tam z raz, dwa, czy nawet więcej i wówczas oceńcie. Wiem, że są osoby, które nadal walczą ze starszymi elfami.

wytłumaczę z perspektywy rycerza: zarabiano tam głównie na rozpruwaczach które leciały ze zwykłych elfów, bo taki 60-100 woj mógł siedzieć tylko na początku, gdzie bił tylko kilka łuczników, zresztą zwiadowcy na wyższych lvl już mogli sobie biegać po większej części respu, ale raczej się nie rozdrabniano i zbierano tylko lepsze przedmioty między innymi rozpruwacze z najsłabszych elfów.

Slythia
06-04-13, 11:25
Tylko ja tych rozpruwaczy nie usunęłam a przesunęłam do łuczników, z których nic nie leciało. I chyba coś jeszcze do nich dodałam.

Jeśli chcesz to przejdź się na elfy i wyślij mi info jak było. Na pw.

sebcio12
06-04-13, 16:12
Dla rycerza na 100 lvl, jest 5x trudniej bić elfy niż dla zwiadowcy. Bo jak je gania to inne się lurują inne i nie wyrabiają z leczeniem. Dla rycerza dobry był tylko początek do zarabiania kasy. Teraz już tam nie chodzą.

Tak naprawde dla rycerza jest 1 dobry exp i są to abitance. Bo potwory biją w zwarciu i moze je bić z exori ;p Ale to dygresja i proszę nie odbiegać od tematu. Więc proponuje rozpruwacze spowrotem na zwykłe starsze elfy i będzie cacy.

Jeszcze z tym powiększeniem depo szczególnie mi zależy, proszę o odpowiedz administracjii czy da sie to powiększyć.

Slythia
06-04-13, 16:36
Rozpruwacze zostaną, jednak może coś dodam abo zwiększę drop rate innych śmieci ze zwykłych.

Domek masz za mały?

Wicked
06-04-13, 18:09
Tak naprawde dla rycerza jest 1 dobry exp i są to abitance. Bo potwory biją w zwarciu i moze je bić z exori ;p Ale to dygresja i proszę nie odbiegać od tematu. Więc proponuje rozpruwacze spowrotem na zwykłe starsze elfy i będzie cacy.

Bullshit.
Inkwi. Już masz 2. (elfy to taki sam resp, więc)
Kościane smoki. Makes 3.
Stare smoki. Eta 4.
+ wszystko to co wcześniej, czyli wiwerny, bagienny, tam też można siedzieć jak komuś się nudzi/nie ma za dobrego neta.

sebcio12
07-04-13, 20:54
Depo to jest depo. Domek nie po drodze, depo jest wygodniejsze. A chyba prośba nie jest duża, a da jeszcze jakiś lepszy bonus dla osób które płacą za premium