PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp i non-pvp] Kilka Pytan (Dot. Gry)


Smile1
05-04-13, 07:30
1Mam pytanie. Szczerze, nic o tym nie wiem, więc pytam. Jak ustawić sygnaturę która pokazuje, np. Ile graliśmy w jakąs grę, nasz nick i czy jest On-line. Da sie coś takiego zrobić na Altaronie?

2. Jak Altaron zrobił tapetę, to może zrobi taką sygnaturę (przypuszczam, że jej nie ma, a ja swoją bym zrobił na niiziutkim poziomie)? :)

3. Czy Dist. daje dmg. do puginalow?

4.Czy Yase Unar jest rowne Tapen Tawisowi?

5.52 lvl/92 skill/ 16 m lvl. Dobrze, czy zle?

6. Jaki jest max. Skill dist. i 1h?

voagar
05-04-13, 08:10
1Mam pytanie. Szczerze, nic o tym nie wiem, więc pytam. Jak ustawić sygnaturę która pokazuje, np. Ile graliśmy w jakąs grę, nasz nick i czy jest On-line. Da sie coś takiego zrobić na Altaronie?

2. Jak Altaron zrobił tapetę, to może zrobi taką sygnaturę (przypuszczam, że jej nie ma, a ja swoją bym zrobił na niiziutkim poziomie)? :)

3. Czy Dist. daje dmg. do puginalow?

4.Czy Yase Unar jest rowne Tapen Tawisowi?

5.52 lvl/92 skill/ 16 m lvl. Dobrze, czy zle?

6. Jaki jest max. Skill dist. i 1h?

ad1. Slythia musiała by udostępnić kto ile online siedzi

ad2. To raczej prośba niż pytanie

ad3i4. Sam chętnie się dowiem :D

Smile1
05-04-13, 08:11
So Close. :/

Wicked
05-04-13, 10:21
Na pytanie o max skille odpowiedź masz w FAQ.

Slythia
05-04-13, 11:03
Przecież można sprawdzić, czy dany gracz jest online, w jego profilu na stronie szara ikonka zmienia się na zieloną. Jeśli więc ktoś będzie na tyle zdolny, by stworzyć odpowiedni skrypt, to ma do tego celu wszystkie niezbędne narzędzia.

Tyrond
05-04-13, 12:23
ad 4
Bardziej idiotycznego pytania nie słyszałem.

voagar
05-04-13, 14:57
Przecież można sprawdzić, czy dany gracz jest online, w jego profilu na stronie szara ikonka zmienia się na zieloną. Jeśli więc ktoś będzie na tyle zdolny, by stworzyć odpowiedni skrypt, to ma do tego celu wszystkie niezbędne narzędzia.

W sumie masz rację, ale tam tylko wyświetla obrazek. Do samego skryptu dostępu chyba nie ma (tego co sprawdza czy ktoś online), jestem laikiem ale bez niego stworzenie skryptu, który zliczał by czas online byłoby trudne?
Takie gdybanie ;p

Tyrond
05-04-13, 18:41
Jak ktoś się zna to nie problem stworzyć skrypt który by sprawdzał stronę czy ktoś jest online i potem gdzieś przedstawiał tą informacje w dowolny sposób.

piotrekmistrz
27-04-13, 20:22
1. Nie wiem
2. Tego też nie wiem
3. Tego również
4. Tego też
5. To wiem ale nie powiem
6. Tu to co wyżej

Dzięki, że mogłem pomóc :)