PDA

Zobacz pełną wersję : Wolność na pvp.


Total
29-03-13, 03:41
Skoro już tyle głupot wypisałem na forum to poinformuje resztę graczy z servera pvp, mianowicie:
Każda osoba zabijająca innych graczy bez powodu *czyt. Random PK* jest kwalifikowana do zabicia, mało tego grozi takiej osobie znacznie więcej niż jednorazowe zabicie. Ja oraz kilka innych osób z gildi Exorit przychyla się do tego postanowienia, więc śmiało można do nas pisać w tego typu sprawach byle by bez nadużyć bo to jest karane znacznie gorzej.

Pozdrawiam Tuz Pik.

makmej
29-03-13, 06:58
Podpisuję się pod tym co napisał Tuz Pik - KONIEC Z RANDOM PK! :D

9891404
29-03-13, 07:36
ja tez sie podpisuje pod tym , zreszta nie musze pisac pik wie i tak pewnie xD

Rian
29-03-13, 07:41
OMG, już nawet na serwerze przeznaczonym do zabijania innych nie można poPKować ?

MortalShadow
29-03-13, 08:37
Moze mi ktoś pomoc bo Zmazany mnie zabił bez powodu. Straciłem cały mlvl Normalny lvl I 3 bp potow. Zabił mnie bo sobie pomyślał poco mam zyć

maja1414
29-03-13, 08:47
@UP trochę gadasz głupoty, bo jak Exorit wychodzi z inicjatywą żeby starać się za nic nikogo nie zabijać to może tylko pomóc w rozwoju, bo więcej graczy będzie chciało grać na pvp. Przynajmniej nie bd padać przed dp od pseudokozaka, który ma jakiegoś 10 lvl na hita :D

jasiek50
29-03-13, 09:04
brawo, teraz jest sens expić jak serwer ma się rozrastać :)

Slythia
29-03-13, 09:12
Ciężka sprawa, bo Zmazany już rozdał ekwipunek bardziej potrzebującym graczom...


LUDZIE, CO SIĘ TU DZIEJE?? NIE MOŻNA ZABIJAĆ NA PVP??

Teraz widzę, że altaron serio upada...:(

Bravo Niniu:)

Chcesz zabijać? Proszę bardzo, nikt ci tego nie uniemożliwia. Jednak nie odbieraj innym praw które sam posiadasz, czyli zabijania - ciebie. Exorit może tak samo ciebie pozbawiać życia jak ty robisz to wobec innych graczy.

Psimgoth
29-03-13, 13:04
No to co ? Znajdzie się koks z 16 lvl który ubije 20 i co ? I teraz 100 + lvl będą polować na 16? Bezsens !!!. Zmiencie nazwe z PVP na e-pvp, czaszki mogą być :P To niczego nie zmieni.

Wicher
29-03-13, 14:23
Juz dawno powinno byc to wprowadzone, rozmawialem juz nawet o tym z kims na vc :> Moze jeszcze uda sie powiekszyc liczbe grajacych ludzi :) Powodzenia chlopaki :)

diablototniebaal
29-03-13, 14:23
bardzo fajnie koniec z random pk ;)

cewix
29-03-13, 14:46
bardzo fajnie koniec z random pk ;)
Mówi to ktoś kto mnie dojebał za nic ^^

diablototniebaal
29-03-13, 17:03
Mówi to ktoś kto mnie dojebał za nic ^^

bym cie nie zabił to kto inny sie na cieby szykował :o
i na to samo by wyszło.

Tyrond
29-03-13, 17:52
Do obrażonych. Serwer pvp nie służy do peczenia, ani zabijanie ludzi na tym serwie nie jest celem. Walka pomiędzy graczami jest możliwa by móc w ten sposób rozstrzygać spory lub wymierzać sprawiedliwość, czy też nie raz "sprawiedliwość". Serwery nastawione na pk charakteryzują się expem za zabicie gracie lub brakiem jakichkolwiek ograniczeń przy zabijaniu(brak systemu skulli, brak banów za nadmierne zabijanie). Jakoś Altaron do tego nie pasuje.

@Topic
Życzę powodzenia w realizacji tej idei.

Veliothe
29-03-13, 18:32
Ludzie tak mają, że jak coś MOŻNA to biorą tyle ile mogą. Wigilia w Radomiu ;>

Tisaya
29-03-13, 19:16
Odbieracie mi wszystko... ale
signed:(

Uwolniona Mysl
30-03-13, 10:34
Serwer PVP jest od tego by zabijać, mam nadzieje że Exority sie pod tym nie podpiszą...

Nigdy się pod tym nie podpiszę, będę pekować od czasu do czasu ;)

Poprzestawiało się niektórym w baniach i tyle

9106796
30-03-13, 14:30
i dobrze! pvp jest po to zeby zabijac :D
brawo eldoka !

jasiek50
30-03-13, 15:19
wbijanie wysokiego lvl zeby pozniej niszczyc serwer nie zbyt to przemyslane, chlopaki spogladaja w przyszlosc ;)

Demon Hunter
30-03-13, 15:38
Nikt nie zabrania tobie i kolegom wbic lvla i sie bronic, ja tez sie nie podpisuje

Catthon
30-03-13, 15:42
W końcu konstruktywny pomysł.

Stworzyłem sobie ostatnio nową postać i jeszcze na 10 poziomie padłem 2 razy, a zostałem zaatakowany kilka więcej. Ja się mogę jeszcze zemścić, odkuć i tak dalej, ale nowy gracz na 10-20 poziomie może jedynie się wpieniać, że pada na bombę.

Co więcej okazało się, że część tych pkerów gra normalnie na non-pvp (pozdrawiam serwer), a na pvp wchodzi... nie wiem po co, narobić zamieszania? To żałosne.

Przychylam się do tego, co napisał Tyrond. Pvp służy rozwiązywaniu sporów i wyrabianiu jakiejś hierarchii. Nie oznacza jednak licencji na psucie gry każdemu nowemu graczowi. Zabijanie kogo popadnie bez powodu działa na szkodę serwera.

Psimgoth
30-03-13, 15:47
NOoo :), co prawda to prawda. Ale jeśli zabije kogoś 15 lvl 20 poziom to co ? wpadnie cała ekipa exoritu z 100 + poziomami by mnie zabić :D ? Żałosne, to są uroki pvp.

Catthon
30-03-13, 16:07
Psimik, ty powinieneś już dawno temu zniknąć na stałe z horyzontu Altaronu. Uosabiasz sobą wszystko to, co zraziło mnie do Tibii.

Majkul
30-03-13, 16:11
Panel użytkownika -> ustawienia -> edytuj listę ignorowanych -> wpisać psimgoth -> zapisz zmiany. Nie musicie dziękować

xyro
30-03-13, 16:16
Jak większy lvl zabija mniejszy to ok zgadzam się. Ale jak jest równa walka to co niby jest nie tak?

eremce
30-03-13, 17:06
Jak typek chce upierdolić gościa za nic, to niech to zrobi. Chcecie bronić cały serwer jak Niniu? Chwilę później, wprowadzimy zasiłki dla niexpiących.
Not signed.

sebastianix
30-03-13, 17:17
O jaaa... to ja zaczynam expic :D hahaha

Uwolniona Mysl
30-03-13, 17:22
Jak bym miał 100 talarów, to bym je postawił na to, że sam jeden Zły On, wyskładałby cąłą bandę ninia, nim oni pokapowali by się o co chodzi ;)

rycerz5
30-03-13, 18:00
Jak juz wybuchnie wojna to dzwoncie
Not signed
hahaha

9891404
30-03-13, 18:19
Eldoka po chu* tu sie wypowiadasz ja ci dawalem ultimatum ze masz wbic 2 lvle zeby zabic neutrala czy yobak , eremce to ze masz swoja teorie to juz zostaw dla siebie zly z tego co widze to zabija jak mu podpanie ktos nie jak eldoka dla zabawy zabija , a to ze bronie neutrali to chodzi o to zeby ktos grał na servie ,nie grasz to tb nie zalezy - jak bys gral i zebys sie nie nudzil sam na serverze to bys sam to robil i odpierdo*** sie ode mnie ze bronie jak wam nie pasuje to mnie lejcie , eldkoda daje ci 100 talarów i cie rokuje za bicie " bandy ninia " ktorych nie poskladałbys jak jestes takim prze ch**em

Uwolniona Mysl
30-03-13, 19:03
Eldoka po chu* tu sie wypowiadasz ja ci dawalem ultimatum ze masz wbic 2 lvle zeby zabic neutrala czy yobak , eremce to ze masz swoja teorie to juz zostaw dla siebie zly z tego co widze to zabija jak mu podpanie ktos nie jak eldoka dla zabawy zabija , a to ze bronie neutrali to chodzi o to zeby ktos grał na servie ,nie grasz to tb nie zalezy - jak bys gral i zebys sie nie nudzil sam na serverze to bys sam to robil i odpierdo*** sie ode mnie ze bronie jak wam nie pasuje to mnie lejcie , eldkoda daje ci 100 talarów i cie rokuje za bicie " bandy ninia " ktorych nie poskladałbys jak jestes takim prze ch**em

Twoje ultimatum możesz sobie wsadzić jako zakładkę do książki (taki przedmiot który zapewne jest ci obcy, bo nigdy go ręce nie miałeś)
W wakacje przegrałeś naszą małą prywatną wojnę i chcesz mi stawiać ultimatum? Świat oszalał. Nawet się poprawnie wypowiedzieć nie potrafisz, a chcesz mi ultimatum stawiać.
Odrób lekcje, bo czarny wrzesień marnie sprowokował. Czytam to i czytam, i dalej nie wiem o co chodzi, jak by ktoś był taki fajny i przetłumaczył mi to na język polski, byłbym wdzięczny.

9891404
30-03-13, 19:07
ja ci dawałem ultimatum czy yobak ? baranie jak chcesz to wracamy do do konfliktu 1 na 1 i nikt sie nie wtrąca

voagar
30-03-13, 19:16
Ja czasami mam Niniu wrażenie, że Ty to wszystko po węgiersku piszesz.

Uwolniona Mysl
30-03-13, 19:22
Eldoka po chu* tu sie wypowiadasz ja ci dawalem ultimatum ze masz wbic 2 lvle

Przeczysz samemu sobie. A jeśli myślałeś, że będę wbijać 2 lvle w jakiejś grze w którą nie gram już długi czas tylko po to, żeby zabić jednego leszcza to srogo musiało ci się w bani pomieszać. Mam maturę za miesiąc (czyli coś takiego czego ty nigdy nie uzyskasz) patrz jak idę expić.

Już raz miałeś mi coś do udowodnienia, i jak to się skończyło ? twój koleżka zapłacił 300k złemu, a ty jakoś na farcie się wylizałeś z tego. I o co chodzi? jak dla mnie sprawa wyjaśniona, po co mam ci tłumaczyć dwa razy to samo.

9891404
30-03-13, 19:27
ktos musi mature pisać jak kasy nie ma i szuka pracy , ciekwi mnie ktory placil i ja sie wylizywalem fascynujace a ty klimczak sie nie wpierda*** .. chcesz eldoka to zaczne jeden na jednego

Uwolniona Mysl
30-03-13, 19:40
ktos musi mature pisać jak kasy nie ma i szuka pracy , ciekwi mnie ktory placil i ja sie wylizywalem fascynujace a ty klimczak sie nie wpierda*** .. chcesz eldoka to zaczne jeden na jednego

Jeden na jeden to się możesz z własnym siusiakiem w toalecie dogadać
To je altaron, tutaj walki 1 na 1 są równie emocjonujące niczym wyścig ślimaków, biegałbyś i spamował we mnie ueki albo taiw omesy i wypsztrykałbyś się z many szybciej niż byś to zaczął bić, bo oczywiście byś nie pomyślał że na twoje 400 many, ja tracę 160, co na dłuższą metę skończyło by się twoją klęską. Ale jak ty chcesz ze mną walczyć, jak ja nie mam kasy na manasy? A zarabiać nie mam zamiaru, ale spokojnie, znajdzie się ktoś kto mnie sfinansuje i się dogadamy, i to zapewne nie jeden na jeden.
"Ktoś musi maturę pisać, jak nie ma kasy i szuka pracy"
Ty deklu, jak mam szukać pracy, skoro mam szkołę i kończę ją w terminie zamierzonym? Szkoda klawiatury, żeby ci to tłumaczyć, a o mój hajs się nie martw, jestem z dobrej rodziny, nie z patologii, mama ma mama da.

I pozdróweczki dla Jacusia i wielu innych kolegów, z którymi się ostatnio gorzej dogadywałem, mam nadzieję, że nie macie mi za złe, ale ja nie mam zamiaru więcej siedzieć z taką amebą jak niniu.

Proszę o nie kasowanie tego posta, dziękuję

A, i płacił pro archer

9106796
30-03-13, 20:05
Commander z bandaną rusza na podbój Altarońskich ziem :D

Wawro
30-03-13, 20:40
Jak zwykle robisz szum wokol siebie. Smieszy mnie jednak twoja wypowiedz ze hestes z dobrego domu. A co powuesz na to ze rodziny sie nie wybiera ? A z maturom w polsce to ciezko do mc donalda niekiedy. A I jeszcze bardziej smieszy mnie wasza manua wyzszosci pokazywania na forum jacy to mocni. A nie lepiej napisac ze sie nie zgadzasz I pozniej powiedziec to autorowi ? 2 sprawa xd chwalisz sie tym co ktos zrobil ? .. zly..

Najlepsze jest to ze problem tkwi w tobie. Przyklad ?
Eremce sie nie zgadza ok ale on sobie expi czasami I raczej nie stoi w dp I nie szuka celu 140 palkiem na 60 sorca

Gwander nie zgadza sie hehe bo niegra

I deder ktory ma to w tylku bo co innego mu w glowie

A no I na dalsze rozmowy ludzi z exorit zapraszam na vc.ts.vt

Sory za bledy I pl znaki
Pisane telefonem
You never walk alone !

Pozdro dla czychajacych hien z collegium I podkrecajcych macka evena

rycerz5
30-03-13, 20:57
Gwander i ja czekamy tylko na znak zeby rozjezdzac walcem wszystkie cioty które przeciwstawią sie jedynemu słusznemu sojuszowi w dziejach altaronu czyt. Exorit i nawet fajnie jakby wybuchła wojna miedzy ekipa eldoki a ninia moze by zydostwo wróciło

Uwolniona Mysl
30-03-13, 20:59
chwalisz sie tym co ktos zrobil ? .. zly..


Wojnę w wakacje teoretycznie wywołał niniu, który udupił mnie jak stałem na afku potem miał ze sobą morgiana i pro archera, potem niniu padł 2x, z czego drugi raz był wielką zasługą złego, bo co ja mogę tym palkiem? Buła za 300 w trzech ciosach? I tyle, a zły z ueka zabijał na hita, pojechałem na wakacje, a zły pościągał paymenty, i miał większy udział w mojej prywatnej wojnie.

A z tą maturą, to nie do końca rozumiesz o co mi chodzi...

Dederek, tu nie ma mojej ekipy, jestem sam ;) Tu nie będzie żadnej walki

A co do ninia, i jego bandankowej bandy "Kiedy nie ma się czego bać, tchórz może być tak samo odważny jak każdy inny."

Wawro
30-03-13, 21:03
Kocham was chlopaki

rycerz5
30-03-13, 21:05
Eldoka nigdy nie bedziesz sam zawsze ja i zly wsadzimy ci kutasy w dupsko i bedzie ok, nie masz czym sie martwic, a co sie odwlecze to nie uciecze pisz mature zdaj matme w koncu i wtedy kręć ekipe na kozaka z bandaną haha

Uwolniona Mysl
30-03-13, 21:10
Eldoka nigdy nie bedziesz sam zawsze ja i zly wsadzimy ci kutasy w dupsko i bedzie ok, nie masz czym sie martwic, a co sie odwlecze to nie uciecze pisz mature zdaj matme w koncu i wtedy kręć ekipe na kozaka z bandaną haha

Jego życie kopie, ja nie muszę ;) Gram w traviana człowieku, gg do mnie masz to się czasem odezwij :) Ale offtopa walimy, zaraz nam to zamkną

rycerz5
30-03-13, 21:11
zyjmy chwila :D ja sezon w srodku i nie ma chuja do maja sie nic nie ruszy, ale potem czemu nie :D napisze jak bede miał czas to zrobimy z ryja tornado komus

Wicher
30-03-13, 21:20
Po co pierdolicie takie smuty ? Odkad zaczalem tu grac byl PUACZ ze caly czas gra malo osob, gdy ktos probuje zrobic cokolwiek zeby to zmienic to macie wielkie ale. Jezeli sie nei zgadzacie napiszcie krotko dlaczego i ewentualnie obgadajcie to konkretnymi argumentami pomiedzy soba, a nie robicie szum i zgrywacie wielkich kozakow. Dajcie se po lisciu i ma byc spokój ! XD


PS. Naprawde warto chociaz sprobowac, jezeli nawet to nie pomoze i na altaronie dalej bedzie po 20 graczy online to wtedy mozna dopiero zaczac masowo pkowac i miec wyjebane w ten serwer :>

@SIs roy

Zawsze mozesz dogadac sie odnosnie paymenta i dalej grac :)

rycerz5
30-03-13, 21:22
Altaron upadł juz dawno temu , nawet po forum widac ze wypowiadamy sie tylko my, starzy wyjadacze a graczy nowych jest 3-4 na miesiac bo czytam czasem forum to widze

voagar
30-03-13, 21:23
Szybciej uwierzę w nobla dla ninia, niż w wawra obrońcę uciśnionych.

Wawro, chyba że poświęciłeś jajka w dosłownym tego słowa znaczeniu :D

Tron
30-03-13, 21:25
Altaron upadł juz dawno temu , nawet po forum widac ze wypowiadamy sie tylko my, starzy wyjadacze a graczy nowych jest 3-4 na miesiac bo czytam czasem forum to widze

Według graczy Altaron upadł już miesiąc po premierze, a jak widać nadal funkcjonujemy i serwer się utrzymuje. No i nie każdy gracz wypowiada się na forum, zazwyczaj na forum jest więcej gości niż użytkowników.

rycerz5
30-03-13, 21:27
Tron - z wojny na wojne grało coraz mniej graczy i podczas ostatniego konfliktu juz wiało nudą bo walczylismy o nic, oprocz naszych dwoch ekip grało 20-30 osob to to jest nic... jakby tu grało z 300 aktywnych osob to mozna powiedziec ze server sie trzyma . takie jest moje zdanie

makmej
30-03-13, 21:28
Graczy nowych jest więcej niż Ci się wydaje... Pytanie brzmi dlaczego przestają oni grać? A no bo..
1. Zabije ich ktoś(przeważnie osoba mająca o 100 lvli więcej)
2. Przeczytają forum i im się przestaje podobać z powodu ciągłego narzekania itp
3. Są rozczarowani małą ilością osób na serwerze

Taka prawda że PK będzie zawsze ale można ograniczyć to.. poprzez zabijanie Pkerów. Dla mnie Altaron ma przyszłość i każdy gracz powinien starać się pokazać Altaron z jak najlepszej strony! Musimy przyciągać do gry na serwerze a nie zabijać nowych graczy;S
Jak macie ze sobą problemy to ja proponuję WOJNĘ! Pozabijacie się kilka razy i będzie spokój.

Tron
30-03-13, 21:33
Prawda, na Altaronie gra mniej osób niż sam bym chciał, ale póki jesteśmy w stanie opłacić utrzymanie serwera to nie można mówić o tym co nam wiele osób życzy - o upadku. I póki tak jest to serwer będzie się rozwijał dalej. O graczy trudno jeśli nie ma jakiejkolwiek reklamy serwera (nie licząc baneru na tibia.pl), a wszyscy wiemy dlaczego takowej reklamy nie ma, ale mamy nadzieję, że nadchodząca aktualizacja zwiększy ilość aktywnych graczy.

rycerz5
30-03-13, 21:37
sam sobie zaprzeczasz, bo mowisz ze nie ma jakiejkolwiek reklamy servera oprocz tego na tibia.pl a dalej piszesz ze nadchodzaca aktualizacja ma przyciagnac wiecej graczy.

w sumie nawet jak taki ktos kto nie gra jak ja czy eldoka wrocimy na 2 tyg zeby pozwiedzac te nowe respy czy cos, to po tych 2 tyg jak nie ma wojny to pojdziemy i tak w pizdu... bo nie bedzie z kim walczyc, gdyz expienia wiekszosc z nas ma juz serdecznie dosc

Tron
30-03-13, 21:47
sam sobie zaprzeczasz, bo mowisz ze nie ma jakiejkolwiek reklamy servera oprocz tego na tibia.pl a dalej piszesz ze nadchodzaca aktualizacja ma przyciagnac wiecej graczy.

Nowa aktualizacja zawsze przyciąga najczęściej nowych czy to starych graczy :) Kolega poleci serwer koledze, ktoś tam napisze posta na jakimś forum i to działa. Wieści pomiędzy starymi graczami się rozchodzą, a do tego w dniu aktualizacji wysyłamy ponad 33 tysiące e-maili i wiele osób wraca zobaczyć co nowego się pojawiło, a jakaś część zostaje na dłużej. Mamy nadzieję, że tak będzie gdyż nadchodząca aktualizacja wprowadzi mnóstwo zmian, która zadowoli szczególnie takie wysokopoziomowe postacie jaką posiadasz ty. Dodatkowo będziecie mogli wypróbować zmiany dotyczące profesji na własnej skórze na otwartym serwerze testowym, aby obyło się bez zmian, które się wam nie spodobają - o tym więcej informacji jutro ;)

rycerz5
30-03-13, 21:52
Doceniam to ze odpowiedziales, odpowiedz ta mnie satysfakcjonuje i moze jak starzy koledzy zaczma grac to i ja wrócę :] oby tak dalej bo altaron jest spoko tylko no mało ludzi ;/

Agri
30-03-13, 22:16
Gwander i ja czekamy tylko na znak zeby rozjezdzac walcem wszystkie cioty które przeciwstawią sie jedynemu słusznemu sojuszowi w dziejach altaronu czyt. Exorit i nawet fajnie jakby wybuchła wojna miedzy ekipa eldoki a ninia moze by zydostwo wróciło

Wstydziłbyś się. Dobrze wiesz jaka jest jedyna słuszna, sprawiedliwa, zgrana i w ogóle zajefajna ekipa :D. Dream Team. Karol

Psimgoth
30-03-13, 22:18
Kto życzy źle altaronowi ?. No cóż, są osoby które jak wspomniałeś podkładają wam kłody pod nogi, uważając że dostali bana nie słusznie, ja oczywiście się przyznałem, miałem kilka wyjątkowych dla mnie postaci i chciałem tylko przeniesienia medalu, oczywiście nie odzyskałem i błąkam się po altaronie prosząc o ten przemiot, jakże dla mnie cenny. Uważam że bany, które zostają na zawsze czyli postać nigdy nie zostanie już odbanowana zniechęca graczy do tworzenia nowego konta. Wiem że początkowe podpadnięcie jest wyliczone na 30 dni, ale już drugie to po postaci.... Uważam że to trochę przesada, no ale cóż. Powodzenia Altaronie :-)

9106796
30-03-13, 23:32
To nie temat do rozmow o update :D Ja chce zobaczyc walki eldoki z bandana :D

9106796
31-03-13, 10:56
ja nie mam takiego wrazenia,jestem tego pewien ! :D

9106796
01-04-13, 18:38
Elegancko z ta wolnoscia chlopaki
19:20 Awansowałeś z 140 na 141 poziom.

Uwolniona Mysl
01-04-13, 18:46
Elegacko z ta wolnoscia chlopaki
19:20 Awansowałeś z 140 na 141 poziom.

2013-04-01 17:15:26 Gracz poległ na poziomie 132 , pokonany przez Eldoka Na Wolno, Zao,

W takim duecie, to jeszcze nie mordowałem ;)

Mervakis
01-04-13, 18:48
Ten frag to prima aprilis jo?

9106796
01-04-13, 18:49
Powiem Ci Paweł,że ja tez w takim duecie nie mordowalem :D
Pro scout
2013-04-01 17:11:42 Gracz poległ na poziomie 118 , pokonany przez Mistrz Sorkan Guru, Zurvy,

rycerz5
01-04-13, 21:52
22:13 Awansowałeś z 114 na 115 poziom.

We come back again muahahauhau chuj.

9106796
02-04-13, 01:16
Jadą chłopaki z lvl bez lipy. Czekamy na Odpowiedź mrocznej bandany :-D

Total
02-04-13, 11:26
Zaraz zaraz, czegoś tu nie rozumiem, może 2 osoby zrozumiały przekaz tego tematu, reszta wali offtop.
Wytłumaczę raz jeszcze, to ja założyłem temat a nie Niniu, on tylko dał signed tak jak i Makmej za co jestem im wdzięczny.
A teraz na poważnie - chodzi mi o to by ograniczyć "RANDOM PK" do minimum bo niestety wykluczyć go wcale się nie da, niestety a może jednak dobrze bo gra bez pvp byłaby nic nie warta.
Lecimy dalej dla osób które mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem:
Random pk - zabijanie bez powodu kogo się tylko chce ( w sumie zawsze jest powód a w tym przypadku to zabawa) ale tego chce ograniczyć ponieważ też tu gram i chce by grało więcej osób niż obecnie, więc skoro ktoś napisał że w miesiącu przychodzi po kilka graczy to może warto ich zatrzymać na dłużej a nie zabijać na 10-15 lvlu pod dp.
Kolejna sprawa to ta wasza spina w tym temacie - śmiech na sali.

@Eldoka - Tobie nawet poświęcę 2 linijki moich marnych wypocin:
Po co się spinasz skoro nie grasz, a skoro nie grasz to nie psuj zabawy tym którzy grają - to są słowa Jacka, ja się pod tym podpisuje.

Ps. Zurvy and reszta kompani - niestety ale lubimy was zabijać więc nici z waszej wolności.

Total
02-04-13, 12:59
Zmazany, takie coś uważam za wystarczający powód do zabicia, cały czas mówiłem o "random pk"...

Catthon
02-04-13, 13:55
Myślę, że Tuzowi chodzi np. o tych, którzy wbijają sobie ten 30 poziom po czym lecą na czerwie i na bombę zdejmują 10 lvla, ciesząc się, że złapali cennego fraga. Nawet nie dają szansy swoim ofiarom - zabawy w tym nie widzę.

Rian
02-04-13, 16:09
Zabiłem 24 lvlem 18 lvla skillującego na czerwiach kiedyś, ale niedawno. Normalnie gram na non-pvp, ale jak wlazłem na pvp i zabiłem typa na afku to aż mi stanął z radości ^^

Ale potem chciałem go zabić jeszcze raz, tym razem nie afczył i co ? Uciekł mnie. Wniosek ? Rian nie umie pekować. A teraz mi już nawet zabijanie na afku chcą zabrać :(

9891404
02-04-13, 17:40
Tuz za pozno zeby juz tu pisac - eldoka , makmej aka loyx , agri , zly , mistrz sorkan guru , wind of ci*** , pshemek i ktos tam jeszcze ze 2 osoby juz wytoczyly wojne exorit i doszli do Collegium .. nowa wojna - zamalo wrazen =)

rycerz5
02-04-13, 18:13
Woda najczesciej Niniu, exority, bandany, gwander, nie podoba mnie sie chemia, zydy mistyfikacja, wojna no

Czasem jak piszesz Niniu i to czytam to wyglada to jak up ^^

Uwolniona Mysl
02-04-13, 19:13
Tuz za pozno zeby juz tu pisac - eldoka , makmej aka loyx , agri , zly , mistrz sorkan guru , wind of ci*** , pshemek i ktos tam jeszcze ze 2 osoby juz wytoczyly wojne exorit i doszli do Collegium .. nowa wojna - zamalo wrazen =)

Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki. Gwoździe, szpady, gołe baby, wszystko tylko dla zabawy. Krawaty wiąże, usuwam ciąże. Akcesoria, scyzoryki, złote łyżki i kolczyki, cegły, taczki, wykałaczki z Ameryki, proporczyki, portmonetki, parasolki, ciche Szwedki, globusy, mapy, plany. Change money, jabłka, banany.
Zaczynam tera Papua Nowa Gwinea, Mongolia taka historia, Rwanda, Banda i Wanda. Korea na bezczela, Malta, Powell Peralta. Amerykany szpany, trzymaj fason, Burkina Faso, Ghana najarana, Czad brat, Kongo bongo, Uganda propaganda, Europa, faux pa, Angole kibole, Afryka klasyka, Bośnia i Hercegowina, to dopiero się zaczyna: Czechy śmiechy, Prusy stare narkusy, wiszpan panie Hiszpan, Skandynawia też zaprawia, Chile, chwile, Szwecja dyskrecja, Benin Lenin, Włochy prochy na Kanary, stary nie do wiary jedź, pokażesz dziary, albo w Norwegii, przy dobrej strategii, nie nastąpi Dania kleptomania. Fantastyka byłaby Korsyka, albo San Marino z piękną dziewczyną, nie Nigeria histeria, czy Bułgaria awaria, Laos chaos. Maroko całkiem spoko. Czego chcesz, ej chłopcze! Przecież to nie Wyspy Owcze. Czym jeszcze zaskoczę? Jemen. Nie bądź taki Czesław Niemen. Izrael, jaki cel ma Holandia szuflandia albo Oman, nie bądź pan taki kurwa lekoman, w Algierze na rowerze, do Rumunii, udzielą mu pierwszej komunii. Może Albania plebania, Szwaby gołe baby, Argentyna przyczyna, Senegal nielegal, Kambodża ja chcę Dodge`a, Filipiny nie rób takiej kurwa miny, ajajaj to nie Urugwaj, Brazyliana odpalaj szampana, menciu.

9891404
03-04-13, 08:22
achaaaa, to teraz wyszlo na to ze to co sie podzialo to wszystko przeze mnie ? fakt - cza znalesc kozła ofiarnego

9106796
03-04-13, 08:27
Trzeba przyjąć na klate i chodzić na battle ;-) a nie teraz się rozczulac na forum.

Uwolniona Mysl
03-04-13, 12:58
, znajdzie się ktoś kto mnie sfinansuje i się dogadamy, i to zapewne nie jeden na jeden.

No, to tyle w temacie