PDA

Zobacz pełn± wersję : Prezent SS


MortalShadow
28-03-13, 16:46
Witam. Mam propozycje aby wprowadzić opcje dania prezentu w postaci Statusu Szlacheckiego. Wchodziło by się w KUP STATUS SZLACHECKI I była by dodatkowa opcja prezentu. Generuje jaki¶ KOD (Mówię o paypalu) Albo podajesz nick I możesz koledze kupić SS

Rian
28-03-13, 20:14
A ma to na celu... ?

MortalShadow
28-03-13, 20:36
A ma to na celu... ?

Ogólnie takie co¶ sie przyda. Jest taka opcja w wielu grach MMO. I tu by sie tez przydała a o ile wiem jest to do¶ć łatwy skrypt.

Smile1
28-03-13, 21:06
Chodzi mu o kupowanie ss dla innych bez jego passow.

MortalShadow
28-03-13, 21:13
Chodzi mu o kupowanie ss dla innych bez jego passow.

Tzn aby ten komu KUPUJE nie musiał podawać passow jak przez paypala chce kupić :P

Wicked
29-03-13, 10:19
Imho to dobry pomysł, w końcu by było to ciut wygodniejsze, może nie każdy ma ochotę słać drogie pieruńsko SMSy. ;D

Paralek
29-03-13, 11:47
Dobry pomysł :D

Veliothe
29-03-13, 14:27
Już lepiej byłoby wprowadzić SS w postaci zwoju - przedmiotu w grze. Kupujesz ss a ten zostaje wysłany parcelem do Twojego Depozytu. Można nim handlować, ofiarować kumplowi, wyrzucić do ¶mieci czy po prostu użyć na sobie.

Tyrond
29-03-13, 14:42
A ja jestem przeciwny wszelkim ułatwieniom w handlu SS'em. Dlaczego? Bo nie chce widzieć zupełnych ¶wieżaków którzy nagle ni z gruchy ni z pietruchy maj± 100000000000.... talarów. Obecny system jest dobry i się sprawdza.

zXmatikXz
31-03-13, 10:58
ja proponuje aby wszyscy co beda o 15 dzi¶ dostan± pacc na 3 dni ;p
z okazji wielkanocy :P

Nevi
31-03-13, 11:02
ja proponuje aby wszyscy co beda o 15 dzi¶ dostan± pacc na 3 dni ;p
z okazji wielkanocy :P

ty kawalarzu :D

Wyimaginowany
31-03-13, 11:08
Jako iż gram 3 godziny w Altaron :p . mam co¶ do powiedzenia :D

Jestem na nie, ponieważ pojawiłaby się opcja odsprzedaży komu¶ za np. sms na innym serwerze, oraz byłyby stada low-leveli z rare equipem. mnie zależy na klimacie gry, a takie udogodnienie by go zepsuło ;)

jacobs93
31-03-13, 11:18
Też NIE jestem ZA, zaczynaj±c grę w Altaron byłem i jestem nadal zadowolony z systemu SMS. Jest dla mnie wygodny, widocznie nie tylko dla mnie skoro powstało tylko kilka tematów na temat zmian w systemach płatno¶ci. Sam pamiętam 2 ale nieregularnie odwiedzam forum :)

MortalShadow
31-03-13, 12:04
Też NIE jestem ZA, zaczynaj±c grę w Altaron byłem i jestem nadal zadowolony z systemu SMS. Jest dla mnie wygodny, widocznie nie tylko dla mnie skoro powstało tylko kilka tematów na temat zmian w systemach płatno¶ci. Sam pamiętam 2 ale nieregularnie odwiedzam forum :)

Chodzi tylko o to aby dodać opcje kupowania innym. Np koledze

podarty
31-03-13, 23:04
Co to za roznica czy ktos zarobi 1923912931952192 talarow wysylajac smsy czy robiac przelew? i tak to zrobi i tak lepiej chyba dla serva jak zrobi to przelewem(wiecej kasy server dostanie...) rare eq? toc i tak nosisz na tym low lvl luskowy>plytowy>stalowy>a potem mieszane i tak bez wysylania sms sobie je skompletujesz ;o

MortalShadow
01-04-13, 01:37
Co to za roznica czy ktos zarobi 1923912931952192 talarow wysylajac smsy czy robiac przelew? i tak to zrobi i tak lepiej chyba dla serva jak zrobi to przelewem(wiecej kasy server dostanie...) rare eq? toc i tak nosisz na tym low lvl luskowy>plytowy>stalowy>a potem mieszane i tak bez wysylania sms sobie je skompletujesz ;o

Ewentualnie trollowe co sam możesz zdobyć chociaż trudniej.

Zenon von Wons
01-04-13, 11:23
Jako iż gram 3 godziny w Altaron :p . mam co¶ do powiedzenia :D

Jestem na nie, ponieważ pojawiłaby się opcja odsprzedaży komu¶ za np. sms na innym serwerze, oraz byłyby stada low-leveli z rare equipem. mnie zależy na klimacie gry, a takie udogodnienie by go zepsuło ;)

'rare eq' haha, chyba te 3h to za mało. eq na własny lvl kupić nie problem, ja jedynie miałem ze smoczym lipe i kupilem chyba cały set dwa lvle po progu bo lipa ze skórkami była na armor. a to ze jaki¶ mag w trollowym pobiega do 30 to tam kij i mała róznica. Pozatym jakby był m±dry to sam by sobie go kupił i bez ss. Tak czy siak zasada jest jedna - płacisz masz, jestem na tak.