PDA

Zobacz pełną wersję : Tibia 6.0


Psimgoth
25-03-13, 16:50
Graliście w tą tibie ;) ?

http://imageshack.us/f/51/tibia64bet.jpg/

Rian
25-03-13, 17:09
Nie. Znasz jakieś OTSy pod tą Tibię ?

Psimgoth
25-03-13, 17:30
Wiele osób mnie o to się pyta. Mogę wam pomóc się zalogować. Jeśli chcecie możemy zrobić otsa, lecz pytania, które zadałem Tronowi zostały prawdopodobnie zignorowane.

Rian
28-03-13, 16:32
Wiele osób mnie o to się pyta. Mogę wam pomóc się zalogować. Jeśli chcecie możemy zrobić otsa, lecz pytania, które zadałem Tronowi zostały prawdopodobnie zignorowane.

Zrobić OTSa ? Nie znam się na tym :(. Ale zagrałbym. Jak kiedyś zrobicie, to dajcie znać (i dajcie fri itanz xD)

Total
28-03-13, 20:15
Wielka Tibia 6.0 pojęcia nie macie jak się tam grało!!
Up/down and parcel system cala gra na tym polegała a wy ślepo wierzycie że to było coś wyjątkowego.
Altaron jest obecnie najlepszą z odsłon serii gier Tibiopodobnych.
Chcecie czy nie tu się łączy wszystko co było najlepsze ze starej Tibi + to co było w niej konieczne, kwestia tylko co Administracja zrobi dalej...

Psimgoth
28-03-13, 23:22
Dlaczego na durnowatym otsie gra 1000 osób a tu marne 100 w godzianch szczytu ? Nie rozumiem...

Wicked
29-03-13, 00:00
Tam mozesz bocic do woli.

Total
29-03-13, 03:16
Tam mozesz bocic do woli.

Bo takich typów jak "El Kael" wujeba***my z pvp, ale typek lubi pogadać więc zrobili non-pvp. teraz kwestia że gra 100 osób, ZRÓB REKLAMĘ a będzie grało 500.

Rian
29-03-13, 07:48
To administracji powinno zależeń na reklamie, a nie graczom. Ma się chłop wysilać i robić reklamę po to, żeby administracja mogła potem liczyć kaskę z SSa ?

Slythia
29-03-13, 09:15
Reklama nic nie da, jeśli na PVP jest zakaz zabijania, to w życiu nie będzie 1000 osób...


Na OTSIE wolno przede wszystkim zabijać do woli:)

Czyli ty chcesz zabijać wszystkich wokół, zaś ciebie nikt nie ma prawa tknąć bo 'serwer upadnie'? Żartujesz sobie?

Wicked
29-03-13, 10:24
Bo takich typów jak "El Kael" wujeba***my z pvp, ale typek lubi pogadać więc zrobili non-pvp. teraz kwestia że gra 100 osób, ZRÓB REKLAMĘ a będzie grało 500.

Jak to dobrze, że tak na temat i w ogóle na spokojnie. Łyknij sobie może meliskę albo co, bo się wściekujesz coś strasznie. :D
Co do wujeba...cośtam. Od zawsze byłem przeciwnikiem PvP, a server npvp był czymś, na co czekałem. Proste. A z Ciebie taki kozak, że nawet nie kojarzę kim Ty w ogóle jesteś. :*
(btw, z wieloma ludźmi z Exorit i Collegium miałem dobry kontakt, nawet zachęcali mnie do grania, ale kszszsz...)
Co do reklamy, temat był poruszany miliard razy, ale tak to jest, jak się czytać ze zrozumieniem nie umie.

Rian
29-03-13, 11:41
Wiem, że administracja ma zamiar zrobić reklamę gdy serwer będzie miał własnego klienta/silnik (już nie pamiętam o czym tam slythia sapała). Ten serwer był, jest i pewnie jeszcze dłuuuuugo będzie OTSem z własnymi grafikami.

Psimgoth
29-03-13, 12:57
Jak na pvp jest zakaz zabijania....

Przecież ja bym zmienił server pvp na e-pvp choć są czaszki... to tak naprawdę już lepiej mi idzie w tbii na e-pvp niż tu na zwykłym pvp. Bo jak to jest? Każdy kto kończy grę musi pozabijać innych, co powoduje niechęć do dalszej gry.

tomakeo
29-03-13, 13:07
Jak na pvp jest zakaz zabijania....

Przecież ja bym zmienił server pvp na e-pvp choć są czaszki... to tak naprawdę już lepiej mi idzie w tbii na e-pvp niż tu na zwykłym pvp. Bo jak to jest? Każdy kto kończy grę musi pozabijać innych, co powoduje niechęć do dalszej gry.

A na e-pvp by tego nie było ? Proszę Cię !
Jak Ci lepiej idzie w tibii na e-pvp (może z botem, po Tobie można się spodziewać :)), to dlaczego tam nie grasz ? Denerwują mnie takie wypowiedzi "W tibii zrobiłem 200 poziom, tutaj nie mogę wbić "tszynastego". W tibii to a w tibii tamto."
Gdyby powstał e-pvp to znowu pojawiłaby się gildia rządząca (nie mówię że prowadząca jakiś reżim), ale ludzie tak czy siak by padali, odchodzili, wracali.
Serwer taki pewnie powstanie w przyszłości, ale gdy przybędzie graczy i sporo z nich wyrazi chęci grania na takim serwerze. Póki co jest to nieopłacalne.

@topic
Nigdy nie miałem przyjemności grać na 6.0, ale z chęcią bym zobaczył jak to wtedy było.

Rian
29-03-13, 16:35
@tomakeo
Zamiast enforced wolałbym już hardcore rpg (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5343) z bonusem w postaci braku systemu czaszek. Ale sie off-topic zrobił :)

Psimgoth
29-03-13, 17:55
Ja myślałem o altaronie 6.0 Tzn że mapa altaronu grafiki z 6.0 wszystko na silniku 8.5

Ale tron wogóle nie chciał odpowiedzieć na żadne pytanie... no cóż, taką mamy administracje.

Tron
29-03-13, 18:30
Pomysł nietrafiony. Skupimy się jednak nad własnym klientem i silnikiem, bo robienie gry pod tego zaskorupiałego klienta byłoby wielkim krokiem w tył. I jakby taki był początkowy cel Altaronu to używalibyśmy tego klienta. Nie wiem czy faktycznie grałeś w Tibię na tym kliencie, ale to nie było takie wspaniałe jak Ci się zdaje.

Odpowiadam na PW dotyczące Altaronu. Więc nie dziw się jak nie odpowiadam na wiadomości w stylu 'jak tworzyć mapy pod Tibię 6.0?', 'co to za program?' i 'stwórzmy Altaron pod Tibię 6.0, będzie fajnie!'.

Veliothe
29-03-13, 18:50
Reklama nic nie da, jeśli na PVP jest zakaz zabijania, to w życiu nie będzie 1000 osób...


Na OTSIE wolno przede wszystkim zabijać do woli:)

Czasem wydaje mi się że ty nie do końca czytasz co ja piszę:) Aczkolwiek już Ci wyjaśniam:

Kto powiedział że mnie nie wolno? Proszę bardzo:) Nawet wskazane bo straszna nuda...

Ochh.... Zaczyna mnie powoli nie dziwić zachowanie niektórych graczy, że po prostu przestali logować;]

Pozdrawiam



Ohhh Oczywiście ! Ludzie przestaną grać, bo nie można zabijać ! A moim zdaniem nowych graczy odpycha to, że podlatuje taki 50 lv mag NOOB CHAR, zabija go na 'szczała' dla frajdy gdzie poszkodowany 2h wbijał 20 lv na czerwiach, bo nie zna mapy, nie ma eq ani kasy. Traci przede wszystkim plecak z potami na które wydał całą kasę. Dziwisz się, że odechciewa się grać? Cwaniak jesteś, bo się wybiłeś. Nie każdy ma chore ciśnienie aby ładować ten lv mimo wszystko. Gra się dla przyjemności a nie po to, by się wkur**ać. Dajcie się ludziom chociaż wybić w górę... Nie, nie mówię o sobie ale drażni mnie widok trolli z Carlin, którym sprawia przyjemność uprzykrzanie zabawy innym - niskopoziomowym graczom.

Edit: Ciebie wolno? Ciekaw jestem Twoich chęci do gry, gdyby ot tak zabił Cię kilka razy 3x większy lv mag na strzała :> Bo równy z równym oczywiście, że frajda.

Psimgoth
29-03-13, 21:23
jestem ciekawy, czy jeśli administracja cofła by się w czasie (wiem że to nie możliwe) czy postawili by altaron... Chyba nie.. bo teraz wiedzą że altaron był ich błędem... dlaczego ? sami widzicie co sie dzieje...

Tron
29-03-13, 21:49
jestem ciekawy, czy jeśli administracja cofła by się w czasie (wiem że to nie możliwe) czy postawili by altaron... Chyba nie.. bo teraz wiedzą że altaron był ich błędem... dlaczego ? sami widzicie co sie dzieje...

Największym błędem są gracze tacy jak Ty. Dostali słusznego bana (oczywiście na początku zapierali się na niebiosa, że kara była niesłuszna, Ty przynajmniej miałeś odwagę się przyznać po tym) i rzucają nam ciągle kłody pod nogi w imię jakiejś 'większej' sprawy. Skoro tak źle jest z Altaronem, to co Ty tu jeszcze robisz? Według takich jak Ty, Altaron miał upaść miesiąc po otwarciu, a jednak niedługo dobijemy do drugiej rocznicy.

No i powodzenia w 'robieniu otsa'. Z tematu zrobił się off-top więc zamykam.