PDA

Zobacz pełną wersję : Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź I


Obles
24-03-13, 16:49
Witajcie gracze!
Nadszedł czas, by napisać zapowiedź, w której podamy konkrety, wyjaśniając Wam czym tak prawdę zajmowaliśmy się przez ostatnie miesiące.

Ci, którzy dokładnie czytali nasze wypowiedzi na forum oraz przyjrzeli się szczegółowo zdjęciom ukazanym w przeciekach czy na facebookowym fanpage (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.466849743383241.1073741825.136122666455952&type=3), już pewnie domyślili się, że głównym priorytetem w tej aktualizacji jest wprowadzenie wielu nowych terenów (szczególnie dla tych wysoko poziomowych graczy!).
Co to oznacza? To, że w grze pojawią się monstra, które będą stanowiły prawdziwe wyzywanie, nawet dla grupy bardzo doświadczonych graczy! Od potężnych Piromanów poprzez wielkie Garganty i tajemnicze Wodniki do Piaskowych oraz Bagiennych Hydr. Warto też wspomnieć o przejściach jakie otworzyły się na przeszłości w legowiskach Starszych Smoków! Dość polowania ciągle na te same monstra! Od teraz różnorodność jaką będziecie mieć do wyboru będzie o wiele większa!

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=1784&stc=1&d=1364143470

Nie zapomnieliśmy o graczach nieco mniej doświadczonych. Jedną z ważniejszych wytycznych jaką sobie ustaliliśmy, było powiększenie tych miejsc, gdzie rzadko który wędrowiec się zapuszczał, ze względu na zbyt małą ilość przeciwników, która nie stanowiła wyzywania.
Tak więc Konkwistadorzy szukając skarbu poszerzyli dość znacznie swoje tunele. Bagieni stworzyli kolejne jamy - ich wyniszczona rasa potrzebuje miejsca do życia.
Podziemia obozu orków na południowy zachód od Neolithu również znacznie się poszerzyły. Podobnie sprawa wygląda z najgłębszymi czeluściami, w których byt swój prowadzą Martwice Mózgu wraz z Obserwatorami.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=1785&stc=1&d=1364143470

Czy to wszystko? Nie! Miejsc, które zmodyfikowaliśmy dla Waszych potrzeb jest o wiele więcej! Dużo nowych terenów czeka na odkrycie, ale oczywiście wszystkiego nie zdradzę. Najwytrwalsi poszukiwacze przygód będą mogli odkryć wiele ciekawych miejsc!

Nad czym jeszcze pracujemy?
Tajemnicą poliszynela jest, że wraz z wprowadzeniem aktualizacji zostanie dodanych wiele bossów - o nich więcej w przyszłej zapowiedzi - a jest o czym pisać!
Ponadto Ci, którzy postanowili swoją przygodę prowadzić jedynie na Archipelagu, również powinni z niecierpliwością czekać na wprowadzenie zmian :).

Mam jeszcze jedną, ważną informacje.

Po wielu dyskusjach, przemyśleniach i nieprzespanych nocach doszliśmy do wniosku - otwieramy serwer testowy dla większej rzeszy graczy. Abyście mogli przetestować na własnej skórze zmiany dotyczące profesji zanim trafią one do gry!
O tym, czego będziemy od was wymagać kto zostanie wpuszczony, a kto nie dowiecie się za tydzień - wraz z następną zapowiedzią.

A do tego czasu, życzę Wam wszystkim cierpliwości do niechcącej odejść precz zimy (widać ktoś nie utopił marzanny!).

Ekipa Altaron.pl

mexiunio
24-03-13, 16:52
o no wreszcie juz sie doczekac nie moglem bo juz mi sie troche znudzilo grac :D

wyro
24-03-13, 17:03
Ponadto Ci, którzy postanowili swoją przygodę prowadzić jedynie na Archipelagu, również powinni z niecierpliwością czekać na wprowadzenie zmian :)
Z tego cieszę się najbardziej :D


Po wielu dyskusjach, przemyśleniach i nieprzespanych nocach doszliśmy do wniosku - otwieramy serwer testowy dla większej rzeszy graczy. Abyście mogli przetestować na własnej skórze zmiany dotyczące profesji zanim trafią one do gry!
O tym, czego będziemy od was wymagać kto zostanie wpuszczony, a kto nie dowiecie się za tydzień - wraz z następną zapowiedzią.

To może być bardzo ciekawa sprawa :D Z niecierpliwością czekam na drugą zapowiedź!

Arkon
24-03-13, 17:08
Piromanta ma demon helmet! :D ja czekam na upa z niecierpliwością! tyle że muszę być silniejszy! :D i jestem ciekawy tego test serwera ;o ...

bomb
24-03-13, 18:02
Nareszcie update :D

Rian
24-03-13, 18:13
Nareszcie zapowiedź z prawdziwego zdarzenia, czuję że za tydzień-dwa będziemy mieli upka. Interesuje mnie zwłaszcza open test serwer ^^.

wyro
24-03-13, 19:43
Nareszcie zapowiedź z prawdziwego zdarzenia, czuję że za tydzień-dwa będziemy mieli upka. Interesuje mnie zwłaszcza open test serwer ^^.

Upek na pewno nie będzie za tydzień, bo dopiero za tydzień będzie możliwość brykania po test serwerze. Ja obstawiam upka za około miesiąc :D I byłoby pięknie ;D

malpad
24-03-13, 19:47
Super!Nareszcie jakieś ruchy!Mam nadzieje że będzie gicior :p pozdro

Rian
24-03-13, 19:51
@wyro
Ja obstawiam że możliwośc brykania po teście pojawi się dopiero po upku. A jak już pojawiają się zapowiedzi to upek się zbliża :)

Psimgoth
24-03-13, 19:54
Dobra, będzie update. Ale znów za półtora roku będzie problem. Nie żebym życzył źle, ale boje się grać, boję że to co zyskam utracę. Mimo to trzymam kciuki. Najbardziej mnie interesuje Licor :P. I mimo tego bana za bocenie i tak jestem pod wrażeniem że nie olewacie serwera. A może jednak wrócę... no sam nie wiem ;/

Rian
24-03-13, 20:00
Pewnie w około tydzień po upie będą skargi że nowe miejscówki są badziewne, że osłabili graczy i że w ogóle lepiej się pociąć...

Krejzol
24-03-13, 20:18
Ciekawe czy w tym upku zmienią wygląd wody w kanałach :)

diablototniebaal
24-03-13, 20:33
Wyjdą jakieś nowe stroje?

Wicked
24-03-13, 21:51
Ciekawe czy w tym upku zmienią wygląd wody w kanałach :)

Nie, ale będzie niebo.

Tyrond
24-03-13, 22:13
Czy to wszystko? Nie! Miejsc, które zmodyfikowaliśmy dla Waszych potrzeb jest o wiele więcej! Dużo nowych terenów czeka na odkrycie, ale oczywiście wszystkiego nie zdradzę. Najwytrwalsi poszukiwacze przygód będą mogli odkryć wiele ciekawych miejsc!
Będą zupełnie nowe tereny czy zostaną tylko dodane nowe respy na obecnej mapie Altarona?

Po wielu dyskusjach, przemyśleniach i nieprzespanych nocach doszliśmy do wniosku - otwieramy serwer testowy dla większej rzeszy graczy. Abyście mogli przetestować na własnej skórze zmiany dotyczące profesji zanim trafią one do gry!
O tym, czego będziemy od was wymagać kto zostanie wpuszczony, a kto nie dowiecie się za tydzień - wraz z następną zapowiedzią.
Jakie będzie kryterium doboru wybrańców?

@wyro
Ja obstawiam że możliwośc brykania po teście pojawi się dopiero po upku. A jak już pojawiają się zapowiedzi to upek się zbliża :)
GENIUSZ!!!

@Topic
Nie mogę się doczekać. Upek świetnie się zapowiada, trzymam kciuki by tak samo było w praktyce;)

beta2468
24-03-13, 23:34
Tyrond, jest wyraźnie napisane, że o szczegółach za tydzień sie dowiesz :)

A nowy resp to nie nowy teren?

Wicked
25-03-13, 00:19
Pod kanałami w Neolicie będą teraz demony. Tak, w ramach zagospodarowywania terenów nieużywanych. :]

Arkon
25-03-13, 07:48
"Pod kanałami w Neolicie będą teraz demony. Tak, w ramach zagospodarowywania terenów nieużywanych. :]"

TAK! będzie bliżej na demony. :D

podarty
26-03-13, 10:57
DZIEKI ZA ORKI I BAGIENIE :* moje ulubione expowisko zostalo wyroznione!

Smile1
27-03-13, 17:57
Nice Hit 716, kto tam walnal?

Slythia
29-03-13, 06:49
Czy te ,,wodniki" nie są z tibi ? Widziałem takiego samego tam.

Nie. Grafika jest nasza, projekt potworka także. Jeśli podobne są w Tibii... cóż, głupi zbieg okoliczności. Na pewno jednak ich siła jest odmienna.

Siwor
29-03-13, 11:03
Kto taki mądry usuwa moje posty? Wypowiedzieć się nie można? Jasne najlepiej wam napisać "SUPER UPDATE! jesteście kochani" Na pierwszą stronę od razu wrzucicie. Jak coś nie wygodnego od razu do kosza.

Pozdro

Zenon von Wons
29-03-13, 14:58
Napisane dlaczego - bezsensowna dyskusja o bootach. To temat aktualizacji a nie tego czy na nowym silniku będą booty czy nie.

9106796
30-03-13, 15:05
Wiemy,ze na nowym silniku botow nie bedzie ale nie wiemy tez za ile wiekow bedzie nowy silnik :D

takze dzefrejson luzno :D

Siwor
30-03-13, 18:02
Napisane dlaczego - bezsensowna dyskusja o bootach. To temat aktualizacji a nie tego czy na nowym silniku będą booty czy nie.

W każdym temacie otwartym dla "szarych graczy" Mogę się wypowiedzieć w jaki kolwiek sposób mam ochotę. Czy o botach czy o aktualizacji która tylko zamydla oczka byśmy wrócili ;) także idz expić na Non pvp jak nie masz nic do powiedzenia;)

Aaa Zurvy oczywiście masz rację. Za naszego pokolenia to chyba nic z tego nie bd. ;) Może nasze dzieci zobaczą nowy silniczek Altaronka ;)

P.S- Się chłopaki rozszczekali na tym non pvp. PAPUT prostuj ich tam! ;)

Slythia
30-03-13, 18:05
W każdym temacie otwartym dla "szarych graczy" Mogę się wypowiedzieć w jaki kolwiek sposób mam ochotę. Czy o botach czy o aktualizacji która tylko zamydla oczka byśmy wrócili ;) także idz expić na Non pvp jak nie masz nic do powiedzenia;)

Aaa Zurvy oczywiście masz rację. Za naszego pokolenia to chyba nic z tego nie bd. ;) Może nasze dzieci zobaczą nowy silniczek Altaronka ;)

P.S- Się chłopaki rozszczekali na tym non pvp. PAPUT prostuj ich tam! ;)

Bzdura.

I. Zabronione jest:
(...) pisanie postów nie na temat;

Regulamin forum (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=294). Każdy kolejny offtop zostanie odpowiednio ukarany.

adamo199412
30-03-13, 18:15
Tak to bardzo ciekawy upek. W sumie to nawet żałuję że już nie gram. Ale ludzie tyle czekali na te nowe tereny. Nie można było szybciej? Tylu zacnych wysokopoziomowych graczy poszło w chusteczkę. Może po maturze wrócę :D W przerwie między staniem na kasie w Mc' Donaldzie :B