PDA

Zobacz pełną wersję : Szczerbiec - drobna pomoc.


wyro
18-03-13, 16:21
Witajcie!

Wpadłem na pewien pomysł który pomógłby mi zdobyć ten upragniony miecz na Archipelagu Licor.

Rzecz polega na tym, że każda osoba która chciałaby mi pomóc, stworzyła by sobie konto na którym zrobiłaby 5 noobków, a ja te noobki przeprowadziłbym do szczerbca. Jeżeli uda się go wyjąć jestem w stanie dać za niego 5 talarów na Archipelagu, lub coś około 10 na Głównym Kontynencie (Bo tylko tyle mam).
Gdy zgodzi się np 5 takich osób, to wtedy mam automatycznie 25 szans na powodzenie! Tak więc każda osoba która będzie w stanie poświęcić mi te 15-20 minut może przyczynić się do mojego szczęścia jakim jest posiadanie tego cudeńka!

Nie wiem za bardzo jakbym miał się za taką pomoc rozliczać, tak więc liczę na pomoc bezinteresowną! :D
Gdybym nie był dostępny proszę o wiadomość na PRIV! Zdarza się, że jestem długo, a zdarza się, że nie ma mnie 3-4 dni! A nie chciałbym przegapić szansy na pomoc ;)

Pozdrawiam
http://altaron.pl//templates/altaron//icons/user_online.gifWyrek (http://altaron.pl/p/Wyrek/)

Raskov
18-03-13, 16:46
Ja mogę być chętny do pomocy, powiedz tylko annan czy lewana?

wyro
18-03-13, 16:47
Anan, jeśli możesz, to będę w grze chwilę po 18 :)

Catthon
18-03-13, 18:00
Wyro, jesteś pewny, że do zadania wystarczą zwykłe noobki? Może ten quest jest tak pomyślany, by np. miecz mógł wyciągnąć tylko ten, kto jest 'wybrańcem', czyli np. wykonał wszystkie zadania na licor.

wyro
18-03-13, 18:13
Wyro, jesteś pewny, że do zadania wystarczą zwykłe noobki? Może ten quest jest tak pomyślany, by np. miecz mógł wyciągnąć tylko ten, kto jest 'wybrańcem', czyli np. wykonał wszystkie zadania na licor.

Wiem co i jak, gadałem z Cakey'em jak to było.. wyciągnęła to przypadkowa osoba która nawet się tego nie spodziewała. Poza tym, temat szczerbca wałkowany był sto razy, i od wszystkich słyszałem taką samą wersję, więc chyba inaczej być nie może!

Artur II.
19-03-13, 07:28
moge pomoc :)

wyro
20-03-13, 14:24
Będę w grze koło 16, więc gdyby ktoś miał chęć to pisać!

Wawro
20-03-13, 20:24
Zgłaszam się na ochotnika

wyro
22-01-14, 10:43
@UP wznawiam prośbę o pomoc :)! Jak nie ma mnie w grze to priv na forum :)