PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Aktualizacja


Smile1
18-03-13, 07:15
Jak wiadomo, od ostatniego... zdjecie troche czasu minelo, moglby ktos zaledwie o c e n i c sytuacje, czyli za ile wejdzie Up?
Ja sam osobiscie nie gram, prosze niepisac :
Pro`elo`kozak [10]: Lol ty muwisz rze nie grasz a ty grasz ciongle. Hahhahuehohe

Bo jedyne co robie to rozmawiam ze znajomymi i bije testy. Ale jak wroce, to niech Altaron spodziewa sie 25zl! ;)

9891404
18-03-13, 10:49
idz wrzuc te 25zl na tacę w kosciele bo nic altaron dobrego juz nie wróży jak widać

coraz mniej osob gra i wszystkim sie juz nudzi, upem pocieszysz sie moze 2 tygodnie i znowu nuda bo duzo nie zmienią moze dodadza pare nowych misji i powieksza pare pikseli mapę i dodadza pare potworów miedzy innymi kucyki , jeże i pewnie mega gsyy i ghosty

Kosiara
18-03-13, 13:42
Zamiast na tacę to lepiej daj jakiemuś konkretnemu grajkowi na dworcu ;x

tomakeo
18-03-13, 13:49
Zamiast na tacę to lepiej daj jakiemuś konkretnemu grajkowi na dworcu ;x

Albo biedakowi.
"Wypłata 1000 zł to uczciwie zarobisz. Świątynie za sto milionów by pomodlić się o dobrobyt..."


@topic
Pewnie się coś pojawi niedługo. Dać wam palec to weźmiecie całą rękę.

Rian
18-03-13, 13:52
Zawsze niedługo po upie pojawiają się żale co up osłabił, potem te te żale są powtarzane kilkukrotnie, potem "gra upada" i wszyscy popędzają administrację. Potem jest nowy up. A potem wszystko od początku.

wyro
18-03-13, 14:27
Zawsze niedługo po upie pojawiają się żale co up osłabił, potem te te żale są powtarzane kilkukrotnie, potem "gra upada" i wszyscy popędzają administrację. Potem jest nowy up. A potem wszystko od początku.

Zważ na to, że żale te kierowane są od osób, które co up robią nową postać, bo nie posiadają tej jednej jedynej którą po prostu lubią grać. Później te żale są powtarzane, bo ci żalący się ogarniają się że nie są sami, tylko żali się 5 osób, a później biegną siać ferment na forum. Gra później upada, bo właśnie ci żalący się tworzą nowe postacie, które z góry zakładane są że są tymi najlepszymi połączeniami profesji i subprofesji. W końcu "upada" według ich mniemania głównie przez to, że nie chce im się expić tymi nowymi postaciami, stwierdzają że tracą czas i przestają grać, po czym wracają po miesiącu i nadal psioczą.

Tak ogólnie to po prostu te cztery przecieki były podane w zbyt małym odstępie czasu :P A to że dawno żadnego nie było to inna sprawa :D Ja osobiście nie mogę się doczekać!

Wicked
18-03-13, 14:41
@up,

Polać mu, bo dobrze gada!

Co do upa, to w sumie ludzie... mogą albo wypuścić chłam i potem poprawiać miliard razy i słuchać waszego jęczenia że źle, że nie tak, że to, że tamto. Albo mogą popracować nad tym i coś fajnego dać. Marudzenie nie przyśpieszy nic, wbrew pozorom. A takie tematy w stylu: "altaron upada" to już nudne się robią... upada już przeszło półtora roku. ;)

Rian
18-03-13, 14:49
@up
Do poprawek updejtu dochodzi prawie zawsze. Szybkie balansacje cen itp