PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Licor - (Licorstayer)


Apausfo
29-04-11, 00:51
Witka ;)

Licor - wyspa początkujących, dzieląca się na anan i lewana, wciąż niedoceniona i porównywana z jej podobizną:

01:38 Vokee [6]: za dlugo z deka sie z roka tu wychodzi
01:38 Vokee [6]: na rl z pacem w 30-60 min
01:38 Vokee [6]: a tu dzien

oczywiście znajdują się też jej obrońcy: :D

01:38 Kosa [7]: To nie tibia kolego ;)

Do rzeczy, mam w głowie parę propozycji odnośnie LICOR'U i chcę się nimi podzielić:


osobny czat dla Licoru Anan jak i Licoru Lewana,
nowa profesja od 20 lvl'u na Licor - Licorańczyk, nazwa nie ważna,
jakiś premmy zone dla ludzi z tytułem szlacheckim na Licor,
dla graczy z tytułem szlacheckim proponuje utworzyć na premmy zone *depo*, gdzie
'Licorańczyk' będzie mógł składować dobytek,


Jeśli coś przeoczyłem, bądź wprowadziłem w błąd proszę pisać, osobiście planuje zostać na tej wyspie gdyż moja przygoda z miastem Neolith nie zakończyła się dość pomyślnie. Póki co to początki, więc jestem sam? w tej inicjatywie, ale myślę, że z czasem ktoś do mnie dołączy. :)

Piszcie co sądzicie o tym pomyśle,
Dziękuje i życzę miłej nocy :D

Ethelon
29-04-11, 00:55
Myślę, że jeżeli ktoś chce zostać i grać na Licorze to czemu nie ??? :) Uważam to za dobry pomysł, zgadzam się z dodaniem terenu pacc - parę expowisk ewentualnie jakiś trudniejszy quest 8) Tytuł Licorańczyka ? TAK ! :)

Apausfo
29-04-11, 01:11
W archiwum forum znajduje się taki wpis:

Po ukończeniu samouczka macie wolność robienia tego, co zechcecie. Jako że Archipelag Licor to nasze wyspy nowych, po osiągnięciu poziomu 10 możecie pójść do zarządcy wyspy i poprosić go o pozwolenie na wyruszenie do Altaronu. System ten działa bardzo dobrze, ale jako że nasz serwer testowy obejmuje tylko wyspy, po "przejściu na maina" traficie z powrotem na Anan lub Lewanę z profesją stałego wyspiarza. Stały wyspiarz może do woli podróżować statkiem między wyspami, a nawet ma dostęp do kilku czarów (o ile znajdzie nauczyciela).

Czy to wciąż aktualne? :p

Ethelon
29-04-11, 01:13
Jeśli nie jest to aktualne to prosimy o ewentualne rozważenie naszych propozycji ;)

cakey2828
29-04-11, 11:54
Jest to aktualne a co do propozycji to jestem oczywiście na tak.

psotek
02-05-11, 10:06
jestem na tak, ale dobrym pomysłem było by powiększenie expowisk ,bo w godzinach szczytu przez godzinę można ubić 1-2 szkielety:\.

Apausfo
04-05-11, 11:07
jestem na tak, ale dobrym pomysłem było by powiększenie expowisk ,bo w godzinach szczytu przez godzinę można ubić 1-2 szkielety:\.

dokładnie, chociaż na szlacheckim.

Profesja jest:

12:16 Widzisz siebie. Twoja profesja to stały wyspiarz.:p

Ryzy
04-05-11, 11:19
Gratuluję wytrwałości, walczyć o jednego moba z pięcioma graczami :D

Apausfo
04-05-11, 11:24
Gratuluję wytrwałości, walczyć o jednego moba z pięcioma graczami :D

Nie jest tak źle, nawet da się expić. ;)

http://img198.imageshack.us/img198/8161/zlenie.png (http://img198.imageshack.us/i/zlenie.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Rido
04-05-11, 11:25
Też za tym jestem. Ogólnie to Licor ma co najmniej 9 wysp, ale tylko 3 są w grze, a do 2 mamy dostęp więc jest pole do popisu. Można zrobić tak, że będzie jeszcze jeszcze jedna podstawowa wyspa, na której się zaczyna, ale dla szlachty, 1 dodatkowa wyspa dla każdego i 4 tylko dla stałych wyspiarzy z czego 2 dla szlachty. Oczywiście nie mówię, żeby zrobić wszystko naraz, ale tak można dodawać po 1 wysepce :)

No i może jakieś misje na dodatki do jakiegoś stroju mieszczanina/szlachcica?

Takie moje małe propozycje ^^

EDIT
Jak możecie to dodajcie opcje sprzedawania gruczołów czerwi u zielarek.

Apausfo
05-05-11, 18:17
Wszystko pięknie, propozycje świetne, licor bliski ideału ale czy jakiś MG to wgl bierze pod uwage .!? :confused:

Dreat
05-05-11, 18:30
Też za tym jestem. Ogólnie to Licor ma co najmniej 9 wysp, ale tylko 3 są w grze, a do 2 mamy dostęp więc jest pole do popisu. Można zrobić tak, że będzie jeszcze jeszcze jedna podstawowa wyspa, na której się zaczyna, ale dla szlachty, 1 dodatkowa wyspa dla każdego i 4 tylko dla stałych wyspiarzy z czego 2 dla szlachty. Oczywiście nie mówię, żeby zrobić wszystko naraz, ale tak można dodawać po 1 wysepce :)

Acha. Przydałyby się jeszcze domki na Licorze. Na Lewanie, nad karczmą, są już pomieszczenia gotowe, tylko czekają na właściciela, ale są małe i tylko 4 więc z nowymi wyspami powinno przybyć też domków :) Tylko żeby były trochę tańsze nić na kontynencie bo tutaj z kasą trochę ciężej.

No i może jakieś misje na dodatki do jakiegoś stroju mieszczanina/szlachcica?

Takie moje małe propozycje ^^

EDIT
Jak możecie to dodajcie opcje sprzedawania gruczołów czerwi u zielarek.

Popieram, świetny pomysł ;O

dorotkay
09-05-11, 10:57
Popieram ciekawy pomysl :) Powodzenia zyczę i wytrwalosci

Apausfo
09-05-11, 22:24
Każdy popiera a MG ma to w nosie .!? :p

Alex
09-05-11, 22:36
Ja tam jestem za ale i tak wątpie żeby to wprowadzili bo im sie nie będzie chciało w to bawić: D!?

Okocim
10-05-11, 08:13
A według mnie pomysł zostanie wprowadzony.
Administracja już kiedyś obiecała stałego wyspiarza z którym można było się spotkać na testach.

Apausfo
10-05-11, 10:43
A ja powiem tak: MG ma w dupie wasze pomysły. Które są z resztą bardzo dobre :)

no właśnie tego się obawiam zuchu.


A według mnie pomysł zostanie wprowadzony.
Administracja już kiedyś obiecała stałego wyspiarza z którym można było się spotkać na testach.

11:50 Widzisz siebie. Twoja profesja to stały wyspiarz. :rolleyes:

Sosna
10-05-11, 10:59
A ja powiem tak: MG ma w dupie wasze pomysły. Które są z resztą bardzo dobre :)

Coś w tym jest :( ja rozumiem administracja ma dużo pracy :p itd itd ale nie dają nam znać nic przy tych ważniejszych kwestiach (chociażby nie wiem jakąś krótką odpowiedzią TAK lub NIE ewentualnie ROZWAŻAMY TO etc. w tych głównych zagadnieniach typu nowy server...) :confused: a to trochę przykre... :\

raven
10-05-11, 19:33
Ja jestem jak najbardziej za wprowadzeniem wyżej wymienionych zmian. Gra się rozwija, więc czemu Licor ma być cały czas taki sam. Dzień lub dwa spędzone na wbicie 10 poziomu to troche za dużo a gdy dojdzie więcej nowych graczy to już nawet nie chcę myśleć. Sam jestem początkujący i dobrą myślą jest to aby stali wyspiarze mieli gdzie wbijać swój level, gdyż może to mieć również pozytywne skutki, tj. pomoc wyspiarzy nowym graczom, której sam nieraz doświadczyłem.
Pozdrawiam.

n0taku
11-05-11, 23:07
Sosna ma rację, mg mogli by coś dać znać, czy rozważą, czy pomysł wydaje im się głupi i nie maja zamiaru tego robić bo te wszystkie posty z petycjami i pomysłami mam wrażenie są pomijane przez administrację.

Co do tematu to ja bym chętnie zobaczył na licor czar "tawis" ;d

Msh
15-05-11, 12:49
Pomysł jest bardzo dobry , Chciał bym zobaczyć jakies fajne questy na Licorze i coś specjalnego dla kont premium :B

Apausfo
29-05-11, 16:02
Hmm... trochę mnie nie było i nie orientowałem się co z nowościami na Licor, ale z tego co widzę i ludzie piszą...

17:10 Cakey [32]: na rzie nic z tym nie zrobili

ehh, czyli wątpię, że cokolwiek już zrobią.:(

laver
31-05-11, 18:38
To ja też się podepne ;)
Wszystkie pomysły fajne, wraz z wyjściem nowych terenów można by było też wstawić dodatkowe questy, bo Licor ma coraz mniej zagadek dla ludzi którzy chwile już tam grają. Ponad to te dodatki do strojów - myśle, że przynajmniej to powinno nas wyróżniać + może jakiś drobny czar leczący dla wyższo poziomowych licorańczyków? Trzeba o tym pomyśleć, bo łatwo jest napisać, że mamy wybór między zostaniem w licorze a przejściem dalej, ale trzeba zadbać aby każdy wybór przysparzał nam wiele niespodzianek i gwarantował wiele godzin ciekawej gry ; )

ufosek
07-07-11, 11:54
na Licorze jest wystarczająco questów założe sie ,że sami nie zrobiliście połowy , chodzi mi o normalne questy a nie głupie skrzynie, sam odkryłem z kumplem na licorze quest na legendarny miecz i go zdobyliśmy do tego odnaleźliśmy npc który nauczył nas 1 czaru, pozatym WBIŁEM 10 POZIOM W 1,5H WIĘC NIE WIEM O CZYM MÓWICIE I ZNALAZŁEM WILE KOPALNI PUSTYCH GDZIE NIKT NIE EXPI WIĘC NIE MARUDZIĆ MAM STAŁEGO WYSPIARZA I JEST DOBRZE A WY TYLKO CHCECIE WYSPY ITD ADMINISTRATORZY MAJA I TAK DUŻO ROBOTY POZATYM TO JEST WYSPA POCZATKUJĄCYCH ,ze swojej strony chciałbym ,żeby w PRZYSZŁOŚCI bylo wiecej questów i trudniejsze zadania dla ekipy 3-4 osobowej!

co do strojów zgadzam sie jak najbardziej chocby plecak za np 150 skórek minotaura

Apausfo
15-07-11, 00:07
na Licorze jest wystarczająco questów założe sie ,że sami nie zrobiliście połowy , chodzi mi o normalne questy a nie głupie skrzynie, sam odkryłem z kumplem na licorze quest na legendarny miecz i go zdobyliśmy do tego odnaleźliśmy npc który nauczył nas 1 czaru, pozatym WBIŁEM 10 POZIOM W 1,5H WIĘC NIE WIEM O CZYM MÓWICIE I ZNALAZŁEM WILE KOPALNI PUSTYCH GDZIE NIKT NIE EXPI WIĘC NIE MARUDZIĆ MAM STAŁEGO WYSPIARZA I JEST DOBRZE A WY TYLKO CHCECIE WYSPY ITD ADMINISTRATORZY MAJA I TAK DUŻO ROBOTY POZATYM TO JEST WYSPA POCZATKUJĄCYCH ,ze swojej strony chciałbym ,żeby w PRZYSZŁOŚCI bylo wiecej questów i trudniejsze zadania dla ekipy 3-4 osobowej!

co do strojów zgadzam sie jak najbardziej chocby plecak za np 150 skórek minotaura

zrobiłem wszystkie chyba znane, więc jeśli masz 10 lvl to nie kozacz proszę.
1 czar ? gz, da się wiecej, ale level nie pozwala !?

Dr.Joint
15-07-11, 12:46
Ufosek byleś na lewanie , a na ananie jest o wiele więcej ludzi

Amara12
05-08-11, 02:12
Wszystkie propozycje na temat rozwijania rooka mi się podobają i jestem za.
Mam/miałem tu kilka "h" lvli, ale z pewnych przyczyn nie mogę grać, dlatego wybrałem Licor.
Mam nadzieję że wypowiadający się tu rookstayerzy grają czasem :P

Wilo Dazim
05-08-11, 08:45
Faiie Licor - na jakiej wyspie rooka grasz? chętnie pogram z Tobą ;)

Greengo1
06-08-11, 21:55
Wilo, no naprawdę pograłeś na tym rooku. 3 lvl :D
@topic podoba mi się pomysł

Ethelon
13-01-12, 03:11
Witam. Odświeżamy temat, ponieważ odpowiedzi od administratorów nie widu nie słychu !!! :) Licor czeka na zmiany i dodatki !!!

Apausfo
14-01-12, 19:30
Czeka i się chyba nie doczeka. ;)


P.S.
Licor Dragon - skąd taki wygląd ?

Dreat
08-09-12, 19:30
Czeka i się chyba nie doczeka. ;)


Jak wiele innych rzeczy ;/

Haurix666
20-09-12, 09:50
Dlaczego męczyć się na Licor jak ruszył serwer NON-PVP. Toć to prawie jak jeden wielki "Licor" i większość uwag wnoszonych w postach jest tam zrealizowana.

Apausfo
01-11-12, 23:34
Dlaczego męczyć się na Licor jak ruszył serwer NON-PVP. Toć to prawie jak jeden wielki "Licor" i większość uwag wnoszonych w postach jest tam zrealizowana.

Taki klimat, Licor to Licor. :rolleyes: