PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Nieuzasadnione zabójstwa.


eremce
05-03-13, 21:29
Proponuję, aby "Unjusty", były przyznawane tylko i wyłącznie gdy zabijemy gracza który nie posiada poziomu większego niż 4/5 naszego poziomu.
100 zabija 80, bez fraga. 100 zabija 20, z fragiem.

Uiop
05-03-13, 21:46
A 25 z kpiro zabija 24 bez kpiro, bez skulla. Głupi pomysł. Jak tak lubisz zabijać innych to zrób sobie więcej postaci. Poza tym co ze zbiorowymi zabójstwami? Razem z kolegami mógłbyś zebrać ekipę 40 poziomowych postaci i zabijać 50te przykładowo. Bez skulli? Nie ma opcji.

cinkiwonsz
05-03-13, 22:30
Leci banda 20-30 lvli i tłucze wszystkich. Jak kiedyś, tyle, że bez skulli. Genialne. :D

eremce
05-03-13, 22:40
Skulla dostajesz, z tym, że bez fraga. I tak jak masz masę niskich lvli to masz dużo fragów, więc tak czy siak chodzisz i zabijasz ;P

Catthon
05-03-13, 23:12
Przeciw. Unjust czyli nieuzasadnione zabójstwo. Nie można uzasadniać go tym, że ma się podobny poziom co ofiara.

Nawiasem, gdyby unjustów nie przyznawano za zabicie osoby na wyższym poziomie... no, to by zrewolucjonizowało wojnę ;)

eremce
06-03-13, 02:05
Tego właśnie chcemy, bo fragi się kończą, i się zaczynają podchody, kto pierwszy odpali skulla.

Tyrond
06-03-13, 09:16
Zamaskowane przemianowanie serwera pvp na serwer pvp enforced;)

eremce
06-03-13, 13:09
Ja jestem za epvp, aczkolwiek jakimś dobrym. Które będzie zachecalo, do zabijania skulli. Nigdy nie wyeliminujemy faktu, że w kupie siła. Moim zdaniem, na pvp enforced jest mniej chamstwa.

Ten pomysł może być oparty na wielu kalkulatorach, typu ile osób zabiło dana osobę, a ile osób ja leczylo. Oparty na sumie poziomów grupy zabójców, itp itd. Oczywiscie najprościej byłoby wprowadzić epvp, no ale tego ludzie się boją.

Catthon
06-03-13, 13:23
Eremce, już teraz na pvp chyba nie ma gracza, który nigdy nie miałby nieprzyjemności dostania strzała od silniejszych (obaj wiemy o kogo chodzi), nawet bez powodu. Większość z tych osób płaciła, najmniej raz. Pvp enfo byłoby światem wyludnionym, na którym panuje wieczny bajzel i gracz bez koneksji raczej nie ma tam czego szukać.

eremce
06-03-13, 13:32
Nie zabijamy Cię dlatego ze szkoda nam fragow, tylko dlatego ze nam się nie chce. Zabilem Cię raz na 60 poziomie swoim noob charem, czy masz teraz hunta?