PDA

Zobacz pełną wersję : Faworyzowanie non pvp


Tyrond
04-03-13, 17:24
Ruszył serwer non pvp i na zachęte postanowiliście dawać medaliki za osiągnięcia. Wszystko fajnie ale dołożyliście do tego najlepsze pierścienie(pierścień obrońcy) i najlepsze amulety(Amulet Gwiezdnej Potęgi). Dlaczego osoby z serwera pvp jako pierwsze ubiły Rokitę czy też Bękarta nie otrzymały żadnej nagrody? Oni to robili w ciemno nie wiedzieli co ich czeka, a ludzie z non pvp mieli to wszystko zespoilowane. Musieli tylko wbić odpowiedni lvl, a co robić, jaką taktykę zastosować, oni to już wiedzieli i mimo to dostali "gratisy". Czy pomyśleliście o tym jak w tej chwili potraktowaliście tych graczy z pvp? Na pewno NIE! Ale teraz najlepsze, po ostatnim upku wprowadziliście nowe plecaki, dlaczego na non pvp osoby które po tym robiły rokitę czy też bękarta(i to na pewno już były to ente wyprawy) dostali w nagrodę przepis na ogromny plecak? Nie można tego inaczej zdobyć jak dostać od MG, na pvp po tym ostatnim upku też były wyprawy na Rokitę i Bękarta i nikt nic nie dostał, pytam się dlaczego?!
Non pvp to serwer dla idiotów, którzy potrzebują specjalnej pomocy czy też naprawdę ktoś z góry ma tam swoje interesy?

Wicked
04-03-13, 18:04
najlepsze amulety(Amulet Gwiezdnej Potęgi)

Dafuq? Zabiłem rokitę, zabiłem bękarta, dostałem medal za outfit, a nigdy w życiu nawet przez chwilę tego amuletu nie miałem. o.O
Skąd Ty taką informację wytrzasnąłeś?
I w sumie to ludzie z n-pvp powinni czepiać się o te pierścienie, skoro ktoś inny na ich świecie ma taki. I przepis na plecak, nooooo, łał. Użyteczność tego przerasta wszelkie wyobrażenia. Takim plecakiem to zatłuczesz demona na hita, przecież.

Non pvp to serwer dla idiotów, którzy potrzebują specjalnej pomocy czy też naprawdę ktoś z góry ma tam swoje interesy?

Tak! Dlatego nie wiem czemu jeszcze z nami nie grasz. ;_____;

Catthon
04-03-13, 18:07
Kael, rzeczy, które wymienił Tyrond, są tylko na non pvp. To JEST faworyzowanie nowszego serwera i chcielibyśmy wiedzieć czym zostanie ono wyjaśnione.
O ile rozumiem 'napędzanie' serwera na początku jego istnienia (nagrody za pierwsze zabicie rokity, za pierwsze zabicie bękarta i tak dalej), to nie rozumiem rozdawania przepisu TYLKO na non pvp.

sidexxx
04-03-13, 18:16
Tyrond z tymi pierścieniami i amuletami to potwierdzone czy tylko takie plotki? jeśli tak to rzeczywiście coś tu jest nie tak, na medalikach za zasługi powinno sie skończyć według mnie.

Slythia
04-03-13, 18:27
Pierścień prawda, naszyjnik jedna, wielka bzdura. Dostali naszyjnik z gwiazdką, który jest tylko ozdobą, nie gwiezdny amulet.

Pojawią się konkursy, pojawią się nagrody. Teraz jednak jestem cały czas zajęta aktualizacją.

Jeśli jeszcze raz zobaczę stwierdzenie 'non-pvp jest tylko dla idiotów' nawet w formie pytania, to posypią się punkty karne.

Wawro
04-03-13, 18:36
Rozumiem że to na popędzenie nowego serwera ale może przyda się zwrócić uwagę na tak mało liczącą liczbę graczy na pvp i również przyciągnąć ich owymi GRATISAMI za wykonanie jakiegoś Eventu :)

Tyrond
04-03-13, 19:05
Z tym amuletem w takiej sytuacji przepraszam, sam zostałem wprowadzony w błąd. Ale nie zmienia to faktu iż za coś co zrobisz na pvp nie dostaniesz nic, a zrobisz to samo na npvp(gdzie jest łatwiej) i dostajesz nagrodę.

@Wicked
Użytecznością tego plecaka się nie broń. Wiele osób na pvp z przyjemnością by go sobie zrobiło. Niestety nie są wybrańcami. Kryterium by zostać wybrańcem? Graj na n pvp.

@Slythia
Konkursy są dostępne dla wszystkich, dla graczy z obu serwerów i każdy ma tutaj równe szanse. Problem jest taki, że wykonujesz ten sam quest i na jednym z serwerów dostaniesz za to nagrodę, na drugim nie. A trzeba pamiętać, że na tym drugim, czyli pvp, jest trudniej. W takiej sytuacji jak już jakieś nagrody miałyby być przyznawane, to tam gdzie jest trudniej.

Slythia
04-03-13, 19:10
Przecież nagroda za te questy była dana raz i więcej się to nie powtórzy (w końcu są*już wykonane). Ot, postanowiliśmy nagrodzić osoby, które jako pierwsze coś zdobyły. Nie mogliśmy wówczas dać identycznego konkursu na pvp, jak w końcu by wyglądało 'nagroda dla osoby która jako 150 zrobi strój nekromanty' dlatego wówczas pominęliśmy twój serwer. Jednak teraz wszystkie konkursy są prowadzone równolegle i nikogo nie faworyzujemy.

Wawro, przepis na plecak to gratis?

Wicked
04-03-13, 19:25
Z tym amuletem w takiej sytuacji przepraszam, sam zostałem wprowadzony w błąd. Ale nie zmienia to faktu iż za coś co zrobisz na pvp nie dostaniesz nic, a zrobisz to samo na npvp(gdzie jest łatwiej) i dostajesz nagrodę.

@Wicked
Użytecznością tego plecaka się nie broń. Wiele osób na pvp z przyjemnością by go sobie zrobiło. Niestety nie są wybrańcami. Kryterium by zostać wybrańcem? Graj na n pvp.

@Slythia
Konkursy są dostępne dla wszystkich, dla graczy z obu serwerów i każdy ma tutaj równe szanse. Problem jest taki, że wykonujesz ten sam quest i na jednym z serwerów dostaniesz za to nagrodę, na drugim nie. A trzeba pamiętać, że na tym drugim, czyli pvp, jest trudniej. W takiej sytuacji jak już jakieś nagrody miałyby być przyznawane, to tam gdzie jest trudniej.

Nie. Nie jestem i nigdy nie byłem wybrańcem. BA! Od bardzo dawna jestem znienawidzoną przez Praktów i Travów osobą (pozdrawiam!). Chodziło o zrobienie potworów, które były po zmianach. Mówienie, że na pvp jest trudniej, to trochę przesada. Fakt, pierwszy team miał trudno, ale... my byliśmy pierwszym teamem na rokitę po przeróbkach. I co? Mieliśmy lżej, bo wiedzieliśmy co i jak? Taktyka? To, tamto?
Nie, szefie. Taktyka była opracowana całkiem inna, mocy rokity nikt nie znał i każdy podchodził jak do nieznanego zagrożenia. No, jedynie to plusem, że znaliśmy w miarę teren gdzie będziemy ją bić. Tyle.
Fakt, nie uważam, aby to było fair, że my coś dostajemy, wy nie macie szansy, ale... zauważ, że na przykład: wy mieliście opcję sprzedawania zwojów długo przed nami, gdzie my pół roku czekaliśmy na event.
Zawsze są plusy, minusy, a plecak z 2 kratkami więcej nie jest chyba aż takim powodem do stwierdzeń pokroju "npvp jest dla tardów". Sorry, nikt nie dostał tego za darmo czy w ramach polityki upraszczania gry.

Black Jack
04-03-13, 19:59
Nie. Nie jestem i nigdy nie byłem wybrańcem.

Czekaj to Ty SG za stanie w dp dostałeś? A fakt, wtedy Cie jeszcze lubili : <

Wicked
04-03-13, 20:06
Ja miałem SG za co inne, z pewnością nie za wybrańcowanie.

Wawro
04-03-13, 21:03
Kael wszystko się zgadza, ale autorowi nie chodzi o to czy tym plecakiem zabije rokite tylko o to że też chciał by mieć możliwość zrobić go. Tak jak mówisz ,,jest to jednak trochę nie fair" nie możemy go posiadać bez znaczenia co on daje :)