PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Boty


wojtek96
02-03-13, 16:16
Mam taki pomysł dotyczący botów, aby jakiś program usuwał konta tak jak to było w Tibi. Aktualny system jest bardzo słaby, właściwie można sobie bezkarnie bocić na małym lvl. Żeby ktoś dostał bana ktoś najpierw musi go zobaczyć i zgłosić, zanim ktoś to odczyta miną 2 godziny i już ta osoba może zakończyć expienie... Poza tym na Altaronie są pustki, więc jak sobie bocisz to i tak nikt Cię nie zobaczy jak masz mały lvl. Chyba że masz 150+ wtedy się mogą Tobą zainteresować .. :D

Catthon
02-03-13, 16:22
Gdy ja pgowałem na niskim poziomie, to Merv co noc, około 2, mnie odwiedzał. Raz mu się coś schrzaniło z komendami (jakby ktoś użył na nim mikstury pogromcy żywiołów) i wtedy się dowiedziałem.

Już nie wspominając o fakcie, że jeśli jest w tibii taki pogram, to daje dupy jak nic na świecie.

sidexxx
02-03-13, 16:29
nie widzę potrzeby aby taki system wprowadzać, ja gram około roku, może troszkę więcej i spotkałem z 5 botów? pozatym jeśli grasz na pvp to ubijasz takiego delikwenta i po sprawie

Obles
02-03-13, 16:30
Jako SG mamy specjalną komendę "/goto next", którą po kolei skaczemy do każdego gracza.
We czworo SG sprawdzamy oba serwery kilka jak nie kilkanaście razy dziennie, często w dość nietypowych (czytaj o 4:93).
A system? Nie.

jasiek50
02-03-13, 19:08
Merv co noc, około 2, mnie odwiedzał. Raz mu się coś schrzaniło...daje dupy jak nic na świecie.

nauka czytania między wierszami...

wojtek96
02-03-13, 21:36
Jako SG mamy specjalną komendę "/goto next", którą po kolei skaczemy do każdego gracza.
We czworo SG sprawdzamy oba serwery kilka jak nie kilkanaście razy dziennie, często w dość nietypowych (czytaj o 4:93).
A system? Nie.
Ja dziś czekałem ponad godzinę na jaką kolwiek reakcje z waszej strony, niestety nie było jej. A że jest to non-pvp to nie zabiję bota ;/

sidexxx
02-03-13, 23:01
Ja dziś czekałem ponad godzinę na jaką kolwiek reakcje z waszej strony, niestety nie było jej. A że jest to non-pvp to nie zabiję bota ;/

uroki non-pvp :)

wojtek96
03-03-13, 07:55
uroki non-pvp :)


Na pvp jakbym kogoś zabił to zaraz wpada jakiś 100 lvl i padam na hita ..

Catthon
03-03-13, 08:12
Na pvp jak napiszesz, że jakiś botter lata na minotaurach, to jakiś 100 lvl zaraz tam pobiegnie i go zdejmie na hita.

Paoli
03-03-13, 08:25
i zrobiłby to pewnie nawet, jeżeli to tylko fałszywe oskarżenie by było ?

wojtek96
03-03-13, 08:25
Na pvp jak napiszesz, że jakiś botter lata na minotaurach, to jakiś 100 lvl zaraz tam pobiegnie i go zdejmie na hita.
Chyba że to kolejny noob char wyexpiający się..

Catthon
03-03-13, 08:32
To możliwe. Ale może jakiś inny noobchar się skusi? Warto spróbować.

podarty
04-03-13, 21:10
jak ja na poczatku n-pvp expilem pg nocami to mnie czasem x razy sprawdzali :( i nie koniecznie byli to mg ;s

Rian
05-03-13, 12:41
We czworo SG sprawdzamy oba serwery kilka jak nie kilkanaście razy dziennie, często w dość nietypowych (czytaj o 4:93).


o 4:93 ? Zawsze mi się wydawało że godzina ma 60 minut, a potem jest następna godzina.

Black Jack
05-03-13, 13:00
Jak na osobę, która siedzi 25/7 w altaronie godzina, która ma 93 minuty nie powinna robić wrażenia?

Smile1
05-03-13, 14:46
"?" na koncu zdania calkiem zmienia jego znaczenie.

Yossarian
05-03-13, 20:06
Drodzy admini co Wy tutaj pieprzycie ? Ile raz zglaszalem boterow czesto high lvl ... 0 odzewu 0 totalne 0, ja wam radze nie dajcie zarabiac im i tak pomagaja swoim kolesiom w grze taka gimbusowa gra niestety sie zrobila...

Slythia
05-03-13, 20:21
Drodzy admini co Wy tutaj pieprzycie ? Ile raz zglaszalem boterow czesto high lvl ... 0 odzewu 0 totalne 0, ja wam radze nie dajcie zarabiac im i tak pomagaja swoim kolesiom w grze taka gimbusowa gra niestety sie zrobila...

Przykro mi, lecz nie możemy być online 24/7 zwłaszcza, gdy pracujemy nad aktualizacją (naprawdę ciężko!). Jeśli jednak jakaś osoba notorycznie botuje to napisz albo mi, albo jakiemuś z SG pw (Tron nie jest w Collegium), a zajmiemy się sprawą.