PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Niesamowite propozycje do gry


piotrekmistrz
21-02-13, 21:15
Z powodu, że w Altaronie nudno się expi proponuję dodać teleporty na expowiska, najlepiej pod dp jak na takim fajnym otsie z evo mapką :)

Na skilowanie również mam pomysł... dodajmy train monki 8)

proponuje również zmienić nazwy czarów na tibijskie, bo po co to komu te tawisy? :rolleyes:

Kolejną sprawą jest exp, proponuje dodać exp x3 na początek a później zmniejszyć do 2-2,5

W altaronie są tylko 3 profesje :o
dodajmy jeszcze ze 2 żeby był większy wybór i w ogóle było fajniej ;)

SMS Shop to miejsce które bardzo uszczęśliwiło by spragnionych przygód altarońskich graczy którzy chętnie kupowaliby itemy które ciężko zdobyć expiąc :B

Denerwujące w altaronie są marnujące się runki :( Doskonałym rozwiązaniem nasuwającym się od razu na myśl są niekończące się runki i poty!(eureka) 8)

Nowi gracze często nie mają ekwipunku oraz pieniążków aby w pełni zająć się eksploracją altarońskich gąszczy i dlatego propnuje ułatwić im start 1cc dla każdego kto wychodzi z rookgar Licoru :D

Zastanawiałem się dlaczego w altaronie nie ma title (tekst w nawiasie gdy klikamy na gracza który możemy dowolnie zmieniać) możliwość posiadania swojego title pozwoliłaby na ostrzeżenie swoich towarzyszy słowem "lecą" w title :rolleyes:

Możliwość okradania domków z pewnością zachwyciłaby lokalnych złodziejaszków z lepkimi łapkami :) Proponuje dać graczom możliwość włamania się do czyjegoś do mu za pomocą łoma

To już koniec moich (nie będę ukrywał) wspaniałych propozycji


opinie mile widziane :)

Uiop
21-02-13, 21:17
Słabo, poza tym ostatnim :>

tomakeo
21-02-13, 21:19
Z powodu, że w Altaronie nudno się expi proponuję dodać teleporty na expowiska, najlepiej pod dp jak na takim fajnym otsie z evo mapką :)

Na skilowanie również mam pomysł... dodajmy train monki 8)

proponuje również zmienić nazwy czarów na tibijskie, bo po co to komu te tawisy? :rolleyes:

Kolejną sprawą jest exp, proponuje dodać exp x3 na początek a później zmniejszyć do 2-2,5

W altaronie są tylko 3 profesje :o
dodajmy jeszcze ze 2 żeby był większy wybór i w ogóle było fajniej ;)

SMS Shop to miejsce które bardzo uszczęśliwiło by spragnionych przygód altarońskich graczy którzy chętnie kupowaliby itemy które ciężko zdobyć expiąc :B

Denerwujące w altaronie są marnujące się runki :( Doskonałym rozwiązaniem nasuwającym się od razu na myśl są niekończące się runki i poty!(eureka) 8)

Nowi gracze często nie mają ekwipunku oraz pieniążków aby w pełni zająć się eksploracją altarońskich gąszczy i dlatego propnuje ułatwić im start 1cc dla każdego kto wychodzi z rookgar Licoru :D

Zastanawiałem się dlaczego w altaronie nie ma title (tekst w nawiasie gdy klikamy na gracza który możemy dowolnie zmieniać) możliwość posiadania swojego title pozwoliłaby na ostrzeżenie swoich towarzyszy słowem "lecą" w title :rolleyes:

Możliwość okradania domków z pewnością zachwyciłaby lokalnych złodziejaszków z lepkimi łapkami :) Proponuje dać graczom możliwość włamania się do czyjegoś do mu za pomocą łoma

To już koniec moich (nie będę ukrywał) wspaniałych propozycji


opinie mile widziane :)


Ty to piszesz w formie żartu tak ? Jeśli tak to rzeczywiście Ci się udał, bo uśmiałem się po pachy.

cinkiwonsz
21-02-13, 21:20
Słabo, poza tym ostatnim :>
Czemu słabo? Dla mnie bomba. :D

Uiop
21-02-13, 21:30
Wolałem robienie kanapek

Smile1
21-02-13, 21:31
Niesamowicie zajebiste.

cinkiwonsz
21-02-13, 21:33
Wolałem robienie kanapek

Ja wolałem rabarbar, ale te też są niezłe. Może nie rewolucyjne, ale mimo wszystko niezłe.

sadysta
21-02-13, 21:57
Na skilowanie również mam pomysł... dodajmy train monki
idz pan w chuj, nawet dalej nie czytałem :/

Tyrond
21-02-13, 23:48
Jeśli chciałeś być zabawny to Ci się nie udało.
W ankiecie brakuje 1 opcji: Autor jest kretynem i powinien się powiesić.

Walles
22-02-13, 01:51
Do autora, ty się na głowy z kut**em zamieniłeś ? do śmietnika z tym.

voagar
22-02-13, 02:03
Nikt nie zrozumiał. Następnym razem jak coś takiego napiszesz- musisz dodać "sarkazm" w nawiasach (oppa niniu style), żeby każdy prosty człowiek zrozumiał.
Jestem na nie.

Arkadiasz
22-02-13, 05:45
Ja bym dodał do tego AoLa, który nigdy się nie kończy, blessy na komendę (razem z aolem) i czary od 10 lvla, które biją po 10k+ : DD. Gdy taka postać wbiłaby ten 100 lvl mogłaby zrobić sobie reborna, bo po co dalej expić jak altaron jest w zamyśle dla graczy 100 poziomowych. :D

A tak już serio :p
Nie wiem co bulwersuje niektórych graczy w tym temacie. Założę się, że administracja tylko spojrzała na 2 pierwsze propozycje i dalej już nie czYtali.

Prenton
22-02-13, 06:23
Oczywiście! Czekam na więcej!, Nie mam zdania, Są całkiem, całkiem, Czekam na dodanie ich do gry!, Są bardzo konstruktywne i wnoszą dużo do gry, Nie podobają mi się. Jak myślicie, które wybrałem?

beta2468
22-02-13, 07:36
Aa zróbmy z tego ots bo w ogóle tu nudn, no i ten, dajcie exp razy milion i w ogóle pacca dla wszystkich graczy, bo jak nie to stąd ide!!!
Wybacz, ale Twoja wypowiedź jest....
Expa razy ile tam chcesz nigdy nie będzie. Nie po to zmiejszają doświadczenie za potwory by je potem zwiększać. To nie jest Ots.
Są 3 profesje, ale za to podprofesje czynią je wyjątkowymi. To że Ty gracz łucznikiem nie znaczy, że inny łucznik ma być taki sam, ponieważ Ty weźmiesz nekro a ktoś ducha i już jest różnica.
Czemu tu są tawisy a nie exury? Proste - bo to Altaron nie Tibia.

Reszty nie skomentuje bo widać, że nie jesteś poważny z tym co piszesz.