PDA

Zobacz pełną wersję : Przecieki z testowego serwera II


Tron
20-02-13, 19:53
Po ostatnim przecieku, przyszedł czas na podzielenie się następnym zdjęciem pokazującym nowe zmiany w grze.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=1675&stc=1&d=1361389644

Już niedługo dowiecie się więcej, a tymczasem, co byście chcieli zobaczyć najbardziej w nowej aktualizacji?

wyro
20-02-13, 20:02
Jako że jestem licorslayerem to chciałbym zobaczyć wyspę Kochaw :D

Paoli
20-02-13, 20:03
Czyli znowu jakies nowy czar, a co z lokacjami? Takie przecieki mnie interesują.


Edit Down: OOOO! Nie zwróciłem uwagi.

Catthon
20-02-13, 20:18
Czarny smok to chyba nie czar.

Attax
20-02-13, 20:20
Chciałbym zobaczyć stopnie wojskowe bo w końcu nasz bohater wykonuje zadania dla armii dlaczego też nie mógłby się stać jednym z żołnierzy. Zadania proste typu na jakiegoś tam szeregowego 1000 abitańczyków itp itd. Na jakieś wyższe stopnie zadanie byłoby bardziej złożone, a nagroda cenniejsza typu strój jakiegoś oficera czy generała :)

jasiek50
20-02-13, 20:39
miłej gry za biurkiem jak zostaniesz wysokim oficerem xD

cewix
20-02-13, 20:41
widze update nastawione na nowe bossy? to już 2 zdjęcie bossa z przecieku ;)

sidexxx
20-02-13, 21:06
ja chciałbym zobaczyć lepsze dmg/leczenie rycerza ! :D

bossy jak najbardziej me gusta ;)

Artur II.
20-02-13, 21:20
intryguje mnie ten czarny smok jakis nowy boss ?

tomakeo
20-02-13, 21:26
intryguje mnie ten czarny smok jakis nowy boss ?

Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jest to jakiś boss. Nie widze ich na fotce więcej, za to jest otoczony grupą czerwonych smoczków.

Tyrond
20-02-13, 22:10
Jeśli ten czarny smok to tylko boss to będę zawiedziony. Liczyłem, że rasa smoków w przyszłości zostanie rozszerzona(czarny, niebieski, biały smok choćby).
Co do zdjęcia to ktoś kojarzy tą lokacje?

ReeZo
20-02-13, 22:27
Chciałbym zobaczyć stopnie wojskowe bo w końcu nasz bohater wykonuje zadania dla armii dlaczego też nie mógłby się stać jednym z żołnierzy. Zadania proste typu na jakiegoś tam szeregowego 1000 abitańczyków itp itd. Na jakieś wyższe stopnie zadanie byłoby bardziej złożone, a nagroda cenniejsza typu strój jakiegoś oficera czy generała :)

Rozumiem, że wykonujesz zadania dla armii ale już na początku jesteś informowany, że nie jesteś żołnierzem tylko najemnikiem...

Attax
20-02-13, 23:04
A co stoi na przeszkodzie sprawić aby najemnik stał się również żołnierzem? Pragne Ci przypomnieć że na wstępie gry robisz misje szkoleniowe własnie w Wojsku.

ziaik123@interia.pl
21-02-13, 10:29
a Ja to bym chciał posiedzieć dłużej na tych nowych bossach a nie tylko wejść na niego raz w życiu i koniec gry to by załatwiło trochę monotonię gry a nie jak to dotychczas bywało 1 raz zabijasz Rokitę czy kilka razy Bękarta i juz go więcej nie zobaczysz...

Rian
21-02-13, 14:16
@Irvizz
Signed

Updejt zapowiada się interesująco, ciekawe kiedy zostanie wprowadzony?

Prenton
21-02-13, 20:24
Ciekawi mnie fakt, że postać to rycerz (nowy czar dla rycerza?), no chyba ze to smoczek tak pierdyknął.

musznik123
21-02-13, 20:24
chciałbym zobaczyć lepszy dmg dla rycerza 2h, np. mniejszy rozrzut hitów z odes rago czy graaty... jako, że włada 2 reczną bronią powinien jako tako sobie radzić w walce z ludzmi, niestety każdy go bije jak psa ;/

Preludium
21-02-13, 20:49
Administracjo nie róbcie samych bosów zróbcie też kilka nowych potworków dla wiekszych lvl na ktorych bedzie mozna expic :)

Takie potworki co by nas zaskoczyły bo te bosy co widze to pierwszy to alchemik tylko zmienione name + inne hity.
Drugi boss to nic innego jak zmieniony kolor smoka tyle ze inne hity i będzie respił dl coś na wzór Starszego smoka tym graczy nie zaskoczycie ;/

Więcej inicjatywy Grafika i wyobraźni ;)

sadysta
22-02-13, 12:25
fajnie by było gdyby ten czarny smok przywoływał starsze czerwone oraz żeby loot z niego jak i exp był proporcjonalny do jego siły :)

Catthon
22-02-13, 15:30
Exp mógłby być słaby, ale żeby dało się na tym zarobić. Od up-date'u (i przy okazji) uwalone zostały już kościane smoki, monstra, mistrzowie magii, górskie trolle i bóg wie co jeszcze. Ciężko zarobić sensowną kasę.

Afganiec
22-02-13, 19:02
@catthon

kpisz sobie

tomakeo
22-02-13, 19:44
Exp mógłby być słaby, ale żeby dało się na tym zarobić. Od up-date'u (i przy okazji) uwalone zostały już kościane smoki, monstra, mistrzowie magii, górskie trolle i bóg wie co jeszcze. Ciężko zarobić sensowną kasę.


Oficerowie, Elfy/Ink - najlepsze miejsca dla zarabiania. Ja tam witam na elfach średnio raz w miesiącu, robię profit na 400k i starcza.
Kościane smoki - exp dobry, to czemu ma być profit ?
Górskie trolle - tak jak wyżej
Monstra/Mistrzowie magii - nie wiem i nie znam się, ale w obozach też exp dobry.

Nie może być miejsca, gdzie robi się 700k/h expa a przy tym profituje, bo gdzie w tym wszystkim sens ?

Catthon
22-02-13, 20:49
@catthon

kpisz sobie

Tekst na poziomie. Naucz się od Eletrixa jak prowadzić rozmowę, a nie tylko rzucać zaczepki, bo nawet niekonstruktywną krytyką nazwać tego nie można.


:Tomakeo

Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych

Doskonale rozumiem, że te miejsca powinny mieć słabszy loot. Z twoich własnych słów wynika jednak, że zwiadowca, nie ważne czy na poziomie 40 czy 120, powinien biegać po oficerach.

Moim zdaniem nie powinien, bo to żałosne. Na 120 poziomie powinien mieć możliwość walki z potworami, które stanową wyzwanie (nawet dla walczących w grupie), ale ich loot jest odwrotnie proporcjonalny do ilości expa, którą dają. Problem w tym, że admini zabrali loota z większości potworów, nie dodając nic nowego i korzystnego ;). Mam nadzieję, że ten up-date to zmieni.

PS: Nie wiem czy ogarnąłem tę proporcjonalność, niech mnie ktoś poprawi ;)

Slythia
23-02-13, 06:51
Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych
Pudło. Hydr w ogóle nie ruszałam, trolle tak, lecz dawno... i nadal są*mocno opłacalne. Nie rozumiem także jakim cudem narzekasz na brak funduszy, skoro wielu graczy na 150+ może pochwalić się*naprawdę imponującym majątkiem. Na ich podstawie stwierdzam, że da się zarobić, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak.

dzikikasztan
23-02-13, 08:36
Moim zdaniem powinniście zrobić coś dla innych klas a nie tylko dla zwiadowców... Z tego co zauważyłem, to najłatwiej i najprzyjemniej się nim gra, ma sporo możliwości w pvp i w expie...
A taki wojownik?Z dwuręcznym sprzętem to jeszcze można jakoś grać, ale też cieńko mu to idzie.
A najwieksza różnica jest między duchownym magiem a nekromantą....
Przeprowadzajac taką 'małą ankietę' chyba 2 graczy opowiedziało się za duchownymi, oczywiscie mialy juz swoje lvle... Dlaczego?
Powinniscie zrobic cos dla duchownego, przede wszystkim usunąć hape tawisa nekromancie, skoro ma wyssanie życia... Bez sensu to jest, że dla przykładu duchowny rycerz dostaje hape tawisa, tak samo jak łucznik a nekromanta to już ma... Zmodyfikujcie wyssanie zycia i usuncie nekromantom hape tawisa...
A co do duchownego, skoro nie może wyciągać dmg w pvp, niech będzie miał wiekszy surwiwal...
Dodajcie mu możliwosc czaru który regeneruje hp przez x czas, tak zwane heal over time... oczywiscie w miare rozsądku :) Do tego dodałbym jeszcze coś w stylu 'osłony'
jakas tarcza która absorbuje nie wiem, 30 % obrażeń, zabiera dość duzo many i trwa tyle co tarcza zywiolow u rycerza...
Mi zależy na wiekszym balansie, robcie cos dla innych profesji bo na razie z tego co widze oplca sie tutaj grać tylko zwiadem lub magien nekro...
Pozdrawiam :)

BuBeL
23-02-13, 10:14
Fajnie by było gdyby doszly jakies bronie jednnoreczne dla lucznika

Catthon
23-02-13, 10:34
Pudło. Hydr w ogóle nie ruszałam, trolle tak, lecz dawno... i nadal są*mocno opłacalne. Nie rozumiem także jakim cudem narzekasz na brak funduszy, skoro wielu graczy na 150+ może pochwalić się*naprawdę imponującym majątkiem. Na ich podstawie stwierdzam, że da się zarobić, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak.

Rzecz w tym, że wymieniłem 10 różnych potworów, a przy tych dwóch zastrzegłem, że mogę się mylić.

Może to oszczędności Slythia?
Może są alchemikami?
Nie chciałem tu marudzić i rozprawiać na temat tego, jak jest źle. Jakbym chciał, to stworzyłbym oddzielny temat. Faktem jest jednak, że zmniejszyliście loota z masy potworów, zwiększając tylko ten z obserwatorów.
Stąd moja nadzieja, że coś z tym zrobicie po up-date.

dzikikasztan
23-02-13, 11:00
Fajnie by było gdyby doszly jakies bronie jednnoreczne dla lucznika


Nie pomylił Ci sie czasem wojownik z łucznikiem?

Tyrond
23-02-13, 12:31
@dzikikasztan
Nie produkuj się tak, nekromanci będą zawsze faworyzowani. Za dużo ich jest i nie można im się narażać, tak samo to się tyczy zwiadowców.

Śliski
23-02-13, 13:39
Wolny wybór sub-profesji. Było trafniej dobierać.
Podejrzewam, że w owym czasie duchowny był lepszą opcją, dlatego teraz narzekasz na postęp.

Duchowny nigdy ma nie dorównać w mocy nekromancie inaczej by nie było sensu egzystencji tej sub'y.

Tyrond
23-02-13, 14:12
@Śliski
Teraz też bym wybrał duchownego i jak go wybierałem to nekro był także lepszy. Nie chce mieć takiej samej siły jak nekro, ale niby jestem lepszy w defensywie. A tak po prawdzie to to że mogę leczyć innych to jedyny plus. Dobrym pomysłem by był hape tawis tylko dla duchownych, jakoś by się wyrównały te suby.

Afganiec
23-02-13, 15:02
Tekst na poziomie. Naucz się od Eletrixa jak prowadzić rozmowę, a nie tylko rzucać zaczepki, bo nawet niekonstruktywną krytyką nazwać tego nie można.


:Tomakeo

Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych

Doskonale rozumiem, że te miejsca powinny mieć słabszy loot. Z twoich własnych słów wynika jednak, że zwiadowca, nie ważne czy na poziomie 40 czy 120, powinien biegać po oficerach.

Moim zdaniem nie powinien, bo to żałosne. Na 120 poziomie powinien mieć możliwość walki z potworami, które stanową wyzwanie (nawet dla walczących w grupie), ale ich loot jest odwrotnie proporcjonalny do ilości expa, którą dają. Problem w tym, że admini zabrali loota z większości potworów, nie dodając nic nowego i korzystnego ;). Mam nadzieję, że ten up-date to zmieni.

PS: Nie wiem czy ogarnąłem tę proporcjonalność, niech mnie ktoś poprawi ;)

czlowieczku , bo bardziej konstruktywnej wypowiedzi na Twoje wypociny juz nawet nie mam ochoty pisac , eletrix napisal tylko ktoras czesc tego co bym Ci chcial wyrzucic w twarz ,lecz tego nie zrobie , bo jak piszesz ,ze "na altaronie ciezko zarobic konkretna kase" to ja tutaj niczego nie bde szukal , bo wiem ,ze konwersacja z Toba bdzie tak samo bezsensowna , jak ta wypowiedz powyzej.

Catthon
23-02-13, 15:08
czlowieczku , bo bardziej konstruktywnej wypowiedzi na Twoje wypociny juz nawet nie mam ochoty pisac , eletrix napisal tylko ktoras czesc tego co bym Ci chcial wyrzucic w twarz ,lecz tego nie zrobie , bo jak piszesz ,ze "na altaronie ciezko zarobic konkretna kase" to ja tutaj niczego nie bde szukal , bo wiem ,ze konwersacja z Toba bdzie tak samo bezsensowna , jak ta wypowiedz powyzej.

To niezwykłe, że próbując mnie obrazić jednocześnie używasz zwrotów grzecznościowych. Co do twojej wypowiedzi - może jesteś byt tępy by zrozumieć to, co piszę.

Bez pozdrowień i bez odbioru.

Afganiec
23-02-13, 15:11
@up

taki juz glupi i bezcelowy nawyk , co do Twojej wypowiedzi , tak nie rozumiem ,bo jak zapniesz poslady to wszedzie mozesz miec profit , wiec naprawde Ciebie nie rozumiem...

grek
23-02-13, 16:12
Dobrym pomysłem by był hape tawis tylko dla duchownych, jakoś by się wyrównały te suby.


brak hape tawis
to mam sie tawisem leczyc ... ?! Duch ma tapena a necro nie ty z tapena sie na full hp wyleczysz wiec nienazekaj

skyromk71
23-02-13, 16:37
Tyrond Najpierw pomysl potem napisz to co zasugerowałes nie jest zbyt mądre.

Kefir
24-02-13, 06:23
A może zostało by wprowadzone stakowanie potków tak jak to w nowszych wersjach Tibi?

cewix
24-02-13, 10:37
@kefir (przepraszam ,za słownictwo) chyba cie pojebało

dzikikasztan
25-02-13, 16:40
Tyrond Najpierw pomysl potem napisz to co zasugerowałes nie jest zbyt mądre.

Przepraszam bardzo, ale nekromanta hape tawisem leczy sie porównywalnie do duchownego, a jednoczesnie ma wiekszy dmg... Wiec to chyba nie jest sprawiedliwe.. Skoro juz nekromanta ma wieksze dmg, niech ma mniejszy surwiwal i niech leczy sie wyssaniem zycia, co bardzo pasuje do jego profesji niz leczenie swoich ran. A prawde mówiac, drzewa hp nie zabieraja wiec leczyc sie nie musisz a jak juz to hp zabierze Ci potwór lub gracz, z którego możesz sobie 'ssać' :))

Slythia
25-02-13, 17:35
Przepraszam bardzo, ale nekromanta hape tawisem leczy sie porównywalnie do duchownego, a jednoczesnie ma wiekszy dmg... Wiec to chyba nie jest sprawiedliwe.. (...)

Hm. Może dlatego, że hape tawisem każdy mag leczy się identycznie? Różnicą*pomiędzy nekromantą a duchownym jest posiadanie przez tego drugiego tapen tawisa, który na wyższych poziomach po moich poprawkach jest całkiem przydatnym czarem.

dzikikasztan
25-02-13, 19:45
który na wyższych poziomach po moich poprawkach jest całkiem przydatnym czarem.

Na wyższych poziomach? Chyba Tyrond może się pochwalić tym czarem, moim zdaniem nie powinniście tak faworyzować nekromantów :)
Oczywiscie, grałem tym i tym.

Slythia
26-02-13, 06:41
Na wyższych poziomach? Chyba Tyrond może się pochwalić tym czarem, moim zdaniem nie powinniście tak faworyzować nekromantów :)
Oczywiscie, grałem tym i tym.

Faworyzować nekromantow? Pisałam o tapenie na 70+...