PDA

Zobacz pełną wersję : Minotaur Kusznik!


xyro
20-02-13, 16:57
Nie rozumiem jaki sens miało zmniejszenie obrażeń zadawanych przez minotaura kusznika? Komu to przeszkadzało? Był to jeden z niewielu respów na low lvl gdzie gracze przeważnie chodzili w grupie. Było tam też bardzo ciekawie, sam zawsze jak robiłem nową postać i miałem niski lvl to wybierałem się z kumplem na minotaury. Co z tego, że można było paść, że się nie opłacało? Expić można było gdzie indziej, chodziło o zabawę. Przez prawie dwa lata nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadzał. Ale w końcu znalazł się jakiś kretyn, tibijczyk któremu to nie pasowało. Zaproponował, żeby zmniejszyć dmg i administracja się zgodziła. Może mi ktoś z administracji wyjaśnić dlaczego to zrobiliście? Nie pasowało wam, że był resp na który można było iść w grupie na małym poziomie? Już nawet nie chodzi o te minotaury, dlaczego do cholery myślicie, że gracze chcą mieć łatwiej? Gdybyśmy chcieli łatwo to gralibyśmy w metnia albo wowa. Gramy na altaronie bo pasuje nam to że nie jest łatwo, po śmierci traci się lvl, skille itp. Dlatego według mnie to forum jest do dupy. Znajdzie się pewna grupa tibijczyków która chce sobie ułatwiać życie i wymyśla kretyńskie pomysły które są akceptowane przez administrację. Zastanówcie się co robicie z tą grą. Proszę o zwrócenie dmg minotaurowi kusznikowi.
Według mnie rozwiązaniem problemu z minotaurami powinno być zwiększenie/ulepszenie loota, a nie zmniejszanie obrażeń. Zrobiliście kolejnego nudnego i nieopłacalnego respa, dla jakiegoś idioty-tibijczyka który pewnie nawet tam nie był.

PS. Jeśli wy też nie chcecie, żeby ułatwiać grę na altaronie napiszcie pod tematem.

Catthon
20-02-13, 17:41
Ho(ho), a nie uważasz, że możesz znajdować się w tym niewielkim ułamku osób, którym stary dmg odpowiadał?

Chodzenie na minotaury w grupie? Lekka bzdura, skoro na 25 poziomie zwiadowcą śmigałem tam solo i dawałem radę na tym zarobić. Rzecz jednak w tym, że kusznik miał za wysokie dmg względem poziomu trudności respawna, zwłaszcza względem takiego wojownika czy maga (który przecież miał być najsilniejszy).

Loot jest i był odpowiedni, dmg nieproporcjonalny.

xyro
20-02-13, 17:47
@catthon

Nie wiem jak zwiadowcą bo nigdy nim nie grałem, zawsze miałem maga albo wojownika. Jeśli faktycznie jest tak, że jestem w mniejszości i większość chce tylko łatwiej nakurwić poziomy i zdobić kasę to nic mnie już nie trzyma na altaronie. Poczekamy na odpowiedzi innych.

sub
20-02-13, 18:09
było spoko jak mial duze buły
dobrze sie pkowało z 2 kusznikami :d a teraz lipa skoro mało bije

Slythia
20-02-13, 18:16
Kusznik był nieporównywalnie silny w porównaniu do jego współbraci, dlatego został lekko osłabiony. Dziwna była sytuacja gdy wojownik, teoretycznie silniejszy, zadawał mniejsze obrażenia niż nasz strzelec. Dzięki tej zmianie minotaury stały się ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia na niższym poziomie, gdyż nigdy to nie było miejsce do zbiorowych polowań.

finlay
20-02-13, 18:28
Ho..., Twój post w moich oczach to post osoby niedojrzałej emocjonalnie. Taka rada od osoby dorosłej, zanim następnym razem dostaniesz natchnienia i postanowisz napisać post, usiądź, odsapnij po ciężkim myśleniu, ułóż sobie w głowie co chcesz powiedzieć i w jaki sposób to przedstawić. I jak to wszystko zrobisz to napisz na spokojnie posta w którym nikomu nie ubliżysz i którym nikogo nie obrazisz.

xyro
20-02-13, 18:28
Dziwna była sytuacja gdy wojownik, teoretycznie silniejszy, zadawał mniejsze obrażenia niż nasz strzelec.

Dziwna sytuacja jest wtedy gdy z ciekawego expiwiska robicie nudne.

Dzięki tej zmianie minotaury stały się ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia na niższym poziomie, gdyż nigdy to nie było miejsce do zbiorowych polowań.

Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.

Rian
20-02-13, 18:43
Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.

Szeregowe, sam już kilka razy blokowałem je low lvlowym magom. Kiedyś, za czasów kiedy eamo ofla było od 17 lvla i brało sensowną ilość many, też kilka razy nawalałem w 2 magi cycki. W sumie nawet po zepsuciu (w moim zdaniu bardzo osłabiło to low lvl magów, a to że 1 rózga nie bierze many tego nie rekompensuje, przynajmniej mnie)ofli kilka razy expiłem na robotnikach/młotach w grupie, zazwyczaj ze zwiadkiem, raz nawet z blokerem. I jeśli 30 lvl uznajesz jeszcze za low, to na 26 lvlu abitki blokował mi 31 zwiad nekro/32woj.

Slythia
20-02-13, 18:50
Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.
Proszę bardzo. Cyklopy, kamienne golemy, smoki, bandyci (zwłaszcza duży obóz), nawet orki. Nawet trolle, abi czy oficery. Praktycznie wszędzie, gdzie expią silniejsi, a potwór nie atakuje na dystans.

xyro
20-02-13, 19:08
@Qulimer Bardzo dziekuję szanownemu panu za radę.

PS. Przemyslalem to na spokojnie i nadal uważam, że osoba która zaproponowala ta zmiane jest kretynem-tibijczykiem ktory dziala na szkode serwera. Pozdrawiam!

Uiop
20-02-13, 19:25
Prawda. Łucznikiem na 15 poziomie dobrze biło się minotaury w Ankardii. Samemu. Skoro teraz resp jest bezpieczny dla każdego, nieuważnego gracza, to słabo to wygląda. Kusznik nie był nieporównywalnie silny w stosunku do innych minotaurów, bo szybko padał ;p

beta2468
20-02-13, 20:30
O ile Ty nie padłeś szybciej od niego :) ( Na niskim lvlu)
Kusznik faktycznie miał za duży dmg w stosunku do reszty, dobrze jest jak jest.

Rian
20-02-13, 21:01
Dobrze jak jest, expiąc zwykłe mino+wojownicy+czasami kusznik poty zużywam tylko na kuszniku.

Tyrond
20-02-13, 22:13
Lepiej by było wzmocnić resztę minosów;)

podarty
21-02-13, 13:15
Tyrond ma racje...

Zreszta mozna bylo expic nawet low lvl magiem z 2 kusznikami a teraz lipa kusznik to byl taki hardcor dla mojego 20 maga schodzil na fale ale ja schodzilem od 2 na rowna bulke a teraz to co.. z wanda bym tylko bil i kolejny nudny exp

Wgl po co sa zywiolaki ziemi ktore wala po 400 co sekunde i wylatuje po 3? ;d drop slaby dmg kozak exp malo