PDA

Zobacz pełną wersję : Zawiedziony


Marselli
18-02-13, 20:47
Jestem zawiedziony : ( Kupiłem sobie SS na 3 lvl i nie widze dodatkowego expa. Czytam... bonus łóżkowy... Mój błąd bo nie przeczytałem, mam 6 lvl, wracam do gry (po jakimś roku) i juz jestem zniechęcony na starcie... Okazało sie ze bez sensu wysłałem sms'a gdyz nie mam z tego zadnej korzyści (mam nadzieje ze tylko narazie). Po jakim czasie mozna sobie ogarnąć domek, albo chociaż lozko... zeby miec stamine? non-pvp D:

eloelo320
18-02-13, 20:49
Bonus do expa dostajesz wyłącznie tylko jeśli spisz w łóżku przez określony czas.
Licytacje różnie wypadają, wystarczy się rozejrzeć po ofercie.

tomakeo
18-02-13, 20:52
Domek możesz kupić po wbiciu 20 poziomu.

Marselli
18-02-13, 20:54
Tak tak, fajnie i elegancko, tylko watpie zebym ogarnalna to monetkę. na Mainie nic nie mam, zaczynam zupełnie od zera. Wcześniej był bonus odrazu i było fajnie. Ktoś nie pomyślał chyba o spadku sprzedazy SS

Catthon
18-02-13, 22:38
Marudzisz, że na licor nie masz bonusów. Jeśli nie potrafisz przejść początku bez ułatwień, to z resztą gry nawet z bonusem sobie nie poradzisz.

Slythia
19-02-13, 07:11
Tak tak, fajnie i elegancko, tylko watpie zebym ogarnalna to monetkę. na Mainie nic nie mam, zaczynam zupełnie od zera. Wcześniej był bonus odrazu i było fajnie. Ktoś nie pomyślał chyba o spadku sprzedazy SS

Nigdzie nie było napisane, że wraz z kupnem statusu będziesz otrzymywał dodatkowy bonus expa, nie rozumiem więc na jakiej podstawie go oczekiwałeś. Wszelkie zalety statusu są wypisane na stronie, wystarczy przeczytać.

Tyrond
19-02-13, 10:42
Kolejny co miał jakiś schemat i płacze jak dziecko:/

Mylenka
19-02-13, 14:43
Mam pytanie takze czyli jezeli skonczy mi sie ss to druga promocja tez nie bedzie wazne? bo ja juz sama nie wiem :P

tomakeo
19-02-13, 14:44
Tak, druga promocja zniknie i pojawi się po zakupie kolejnego statusu.

Mylenka
19-02-13, 14:54
o jejuuu ..